Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Tak mám trochu lepší fotečky svých šatů, ale připadám si v nich taková kulatá... :-|
Odpovědět
když koukám na fotku ze salonu, zruším asi jeden kruh na spodničce
Odpovědět
wow..baby ja Vas tiez obdivujem....tiez by som si chcela objednat saty z dhgate-u nemate niekto s nimi skusenosti? horsie ze tieto saty sa u nas nikde nedaju vyskusat... http://www.dhgate.com/no-reason-free-... a dost sa bojim v akom budu stave ked pridu....prosim prosim nemate s nimi niekto skusenosti??
Odpovědět
@lucinda1989 : dhgate.com je stranka na ktorej predava niekolko desiatko roznych cinskych predajcov, takze zrejme zavisi od stastia na akeho natrafis..ak by si chcela mat vacsiu istotu kvalitneho usitia, tak fotku mozes poslat zimovi, o ktorom sa tu pise a on ti ich podla nej usije..ale aj unho sa stava,ze saty treba este dodatocne nechat "vypasovat" a doupravit..a treba pocitat s casovou rezervou pre istotu s 2 mesiacmi od objednavky po dodanie,aby si nemala nervy..
Odpovědět
@ka1985 asi mas pravdu...na fotke zo salonu mas tu suknu lepsiu... :-D Ja som Zimovi pisala, ze co teda je s tym bolerkom - ale klasika - neodpisuje ... :-( A rosny sa asi teda nedockala fotiek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko dnes odmeriam a poslem info :) ...dufam ze nezabudnem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 myslim ze aj ja by som to riesila zrusenim jedneho kruhu...zimo urobil tu suknu sirsiu...ale aj tak su krasne :)
Odpovědět
@gretkav diky moc... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko no vcera som na to zabudla..ale dnes som si dala uz pripomienku tak to urcite odmeriam :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko tak som to odmerala a moj vrch ma 15,5 cm....
Odpovědět
@gretkav diky....tak som zvedava ake to bude ked mi pridu saty....ten moj vrch ma vraj 17 cm.... Kocky...on je uplny popleta.....pisala som mu mail, ze co je teda s tym mojim bolerkom.... a on mi odpisal, ze sa nemam obavat ze saty uz poslal po mojej druhej platbe...ze saty su uz na ceste..... :-o Druhu platbu som posielala 22.juna....a nezaplatila som mu za vsetko...v podstate mam vyplatene len saty.... A teraz neviem, ze co je v tom balicku....ci poslal aj to bolerko...neviem ako vyzera.....nemam cislo balika....Pomoooc.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co pak budete dělat po svatbě se svýma šatama? Já začínám uvažovat o tom, že je prodám. Visí mi tu na ramínku na skříni a smutně na mě koukají, tak nevím, jestli se s nimi dokážu rozloučit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak nazpet z dovoleny...Zimo mi poslal fotky v patek odpolko, kdy jsem uz byla na ceste na dovku, nebyly jeste dodelany (viz.foto) a mel mi poslat foto hotovych satu na schvaleni pred odeslanim...ticho po pesine (pres urgence), tak se modlim, aby byly odeslany jinak osobne jsem z nich nadsena! mely byt dodelany nasledujici den, chybely jim koralky
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi gratulace a zavist, ze uz to mas za sebou!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 mrkni se na zuziiiiicek, jakou mela spodnici, nebo ji napis, ja mam pocit, ze mela stejny saty
Odpovědět
Ahojte,chcela by som sa spytat kto alebo co je ten Zimo?:)pravdepodobne budem mat svadbu v oktobry,je to necakane,saty nemam este.Saty ste si vsetky kupili cez ebay alebo je tu aj niekto kto si ich kupil priamo cez nejaku cinsku stranku?
Odpovědět
Este by som sa chcela spytat,po akej dlhej dobe vam saty prisli?
Odpovědět
Profilova fotka
@andulam Zimo je cinan, vyrobce, posles mu fotku, on ti rekne, jestli je schopnej to udelat (vetsinou ano), posles mu miry, 50% z ceny, po dokonceni ti posle fotku, zaplatit zbylych 50% a posle ti saty. Doba zavisi od celnice, ca 14 dnu. e-mail zimo318@hotmail.com Komunikace v Aj a vyzbroj se trpelivosti, po zaplaceni prvni zalohynekomukuje az do vyrobeni satu. Jinak vyroba jako takova je asi 5 tydnu, cena 250 - 300USD vcetne spodnice. Pro inspiraci koukni do alba uzivatelky zuziiiiicek, saty z Ciny.
Odpovědět
Ahoj holky, kukněte do mého alby. Tyto šaty jsem si nechal šít v číně, jsou nádherné a jsou na prodej, kdyby se Vám některé líbily, ozvěte se a pošlu vám míry do IP. Jsou na velikost 34-36 a můžu poslat i víc fotek. Díky :-) Prodávám je za 5 tis. :-)
Odpovědět
@rosny Zuzka měla jiný typ šatů, už jsem to trochu upravila, hodím fotečku do svého alba. ;-)
Odpovědět
@rosny máš je moc krásné.... ;-)
Odpovědět
@ivkapalko Muzu poprosit eshop ze ktereho objednany? Diky :-)
Odpovědět
Teda holky ja nevim, ale jeste jsem se nerozhodla jestli jsem pro fake nebo ne... ;-) Proste kdyz maji nekde v salonu autorskou kolekci, a pak si ji necham nekde usit, vlastne podvadim autora. Je to jako noseni neprave LV... :-| Neprijde vam to jako podvadeni autora satu?
Odpovědět
@alisa_ Dievčence tu, to asi neriešia, ja mam tiež šite šaty podla originalu a vôbec ma netrapi či je nejaky autor šiat podvedeny, ktorého ani nepoznam...každa ma čo chcela a to je asi najpodstatnejšie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alisa_ jezis to uz tu jednou bylo, opravdu nas to netrapi, tak s tim prosim nezacinej; neber to ve zlym, ale tahle diskuze je o satech, ne o moralce nad kopiemi; jedinym vysledkem bude to, ze tu vznikne zas nekolika strankova diskuze proc a nac kopie navic nase saty nejsou nikdy presnou kopii, ja mam treba vrsek jiny, ale to je jedno...
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 dekuju :-)
Odpovědět
@rosny Mozna to tu uz bylo, ale ja na tyhle stranky narazila ted, proto se ptam... ;-) Samozrejme nic ve zlym, at si dela kdo chce co chce, jen me tahle diskuze zaujala a je mym pravem reagovat, ac se mozna neshoduju nazorove 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alisa_ to samozrejme,ale tohle tema je o tom, kde a jak koupit saty v Cine a jake jsou zkusenosti s prodejci, otazka etiky je na jine tema a ja jen nechci, aby se to zvrhlo v najakou diskuzi na x stranek, pac novym holkam se pac tezko hledaji info, ktere by tato diskuze mela dat
Odpovědět
@rosny a když koukám na ty šaty, tak budu muset shodit v pase, snad to za 40 dní zvládnu :-( A když to nestihnu bude třeba pořídit si stahovací kalhoty
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 no, ja psala Zimovi, kde jsou moje saty a ticho po pesine, takze nervama shodim asi taky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?