Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@kikuska16 Jsou krásné, ale jak si psala určitě bych je nechala zúžit.
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 len sa bojim že ak zúžim korzet, ot o mi bude robiť taky prevys na sukni na bokoch :-( lebo z tej sukne sa odstrihnuť neda... ešte som nebola u krajčírky a vychádza mi to až týžden pred svadbou, tak hadam to zmákne
Odpovědět
@kikuska16 Myslím si,že ten korzet se dá zůžit jen tak,že se popošije šněrovačka.Na stranách se to zabrat nemůže,protože jsou tam ty sklady.Na bocích u sukně se mi zdá, že to velké nemáš,tak stačí utáhnout jen na břichu. :-)
Odpovědět
@rosny oukej...tak len tyzden.... :-p Kocky, mne dnes prisli popolnocky z Ciny cez Ebay..... :-D :-D Objednavala som 3.6.....a dnes dorazili... :-D :-D som na ne strasne zvedava...som v praci, tak ich uvidim az podvecer...strasne sa vytesujem...
Odpovědět
Profilova fotka
taky máte zkušenost, že po zaplacení 1.půlky peněz se Zimo neozývá? ráda bych od něj jen slyšela, že začal šít, to by mi stačilo, ale nereaguje na nic. mám být v klidu? :)
Odpovědět
@lamartine : to je v pohode, prva platba je prenho potvrdenie objednavky a vtedy zacina sit..od jej odoslania sa mi neozyval,ja som ho medzitym ani nekontaktovala iba som cakala na fotku hotovych siat, ked prisla zaplatila som zbytok a potom som z neho este tahala trackingove cislo balika..takze by to malo byt v poriadku..:)
Odpovědět
@lamartine presne aj ja som mala taky blby pocit, ze nebola od neho ziadna reakcia... ale ako ti napisala bubblinkka - je to normalne..... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
díky za uklidnění:) taky by mu ruka neupadla, kdyby napsal "peníze jsem dostal, šaty se šijou":)
Odpovědět
@radkaja Dakujem, ja naozaj v to dufam, ze budu take ake si ich predstavujem. Ked budu fotky, tak ich potom sem dam. :)
Odpovědět
@lamartine Ja som mu zaplatila tak pred tyzdnom a odvtedy od neho neni slychu :) Tiez som mu chcela poslat maila, ze ci zacal na nich pracovat ale ako teraz citam od inych bab, tiez som sa ukludnila :-N
Odpovědět
@lamartine A ake saty si si dala u neho spravit?
Odpovědět
@kikuska16 v tom ti bohužel neumím poradit, zkus zajít za tou švadlenou, určitě bude vědět co to bude dělat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@monik24 tyhle:) jsem pro jednoduchost...
Odpovědět
@monik24 přesně tak, je to normální, já mu zaplatila a první email bl od něj po 2 měsících - prostě šije a nepíše, leda, kdybys od něj chtěla objednat ještě něco, to pak odepisuje přednostně...
Odpovědět
@ivkapalko ahoj, ako popolnocky? si spokojna? foto foto foto!!! :)
Odpovědět
@jasminka002 Nie su uplne take ako na obrazku...ta zlta je taka menej ziariva....ale som spokojna... Sedia mi....i ked cinske sitie je velmi zvlastne.. :-D :-D ale nic nevidno... Ved posudte..
Odpovědět
@ivkapalko hej hej oni siju tak nejako divne :D ale su krasne, hlavne ze ti dobre sedia a ze sa v nich dobre citis.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@ivkapalko taky jsem na tyhle koukala, ale pak jsem vzala jiny, udelam o we foto jak vypadaji na tobe?
Odpovědět
@rosny kuk do mojho albumu... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@lamartine Mne sa Zimo ozýval vždy len par dni mu to trvalo, nemaj strach :) ja som mu v každom maily dlaa otázku, napr. aké robia závoje, a spodnice, .... a vždy na to bol teda "nútený" odpovedať a posielal aj fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko jej, jsou moc hezky :-)
Odpovědět
@rosny dakujem - celkom sa vytesujem...prvotna reakcia bola taka , ze hmmmm-to co mi prislo...ale teraz som uz spokojna.. :-p a tie tvoje su ake?
Odpovědět
Profilova fotka
takovy cerveno cerny, jsou nekde o nekolik stranek dozadu, poslu az budu doma
Odpovědět
Kocky.....mam fotky... :-D :-D :-D :-D :-D :-D tie volany su uzasne...trosku sa mi nepozdava ten vrch....nejake to je siroke....ale mozno to len ta figurina tak skresluje.....co vy na to?
Odpovědět
Opravdu velká nádhera. Ta figurína je široká ,je to vidět jak je ta šněrovačka roztažená.Jak známe Zima, tak ty pak budeš mít šněrovačku určitě utaženou až nadoraz. :-D
Odpovědět
:-D myslela som ze je to nejake siroke - od vrchneho lemu k tej ozdobe.....kuknite original
Odpovědět
Baby, aky je teraz postup? lebo mi poslal len tieto dve fotky a ziadny komentar k nim.....a este mi mal sit aj bolerko....
Odpovědět
@ivkapalko Máš pravdu , i mně se zdá ten prsní řasený díl vyšší než na originále. Třeba mu napiš ,atˇ ti ho změří a doma se přeměř ,jestli by to tak mohlo být. Určitě by ti to opravil,kdybys chtěla. Na to bolerko se ho zeptej ,jestli na něho nezapoměl. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko a ja nic :-( :-( :-( jinka vypadaji moc hezky! ale souhlas s tim vrskem, vypada to nak moc velky, jedine, ze bys mela megaprsa :-D to ti prislo dneska?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?