Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@kikuska16 krásne :-) môžeš byť spokojná
Odpovědět
Profilova fotka
Bolerko ani závoj som nejak mať nebudem, bolerko len do kostola a závoj by zakryl krásny účes ktorý mam vymyslený :) ďakujem baby, zdvihlo mi to kus naladu :) naozaj su to len šaty, aj keď ma strašne mrzelo, ked som sa videla že nikto si nepovie wwwau nádherna nevesta.. snáď sa niekto nájde :P
Odpovědět
@kikuska16 : tak to sa neboj, urcite vsetci ,co ta uvidia si to povedia..ak by aj nie uplne vsetci (lebo vsetkym clovek nikdy nevyhovie..),tak som presvedcena,ze minimalne zenich a rodicia a tvoji najblizsi budu uneseni.. a pripajam sa : wau! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka si užasna -:) všetky ste skvele ako ste ma podporili a povzbudili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 tak za mna- saty su velmi pekne a vyzeras v nich uzasne ;-) bolerko sa mi nepaci, lebo ako povedala bublinkka- nie som na bolerka tiez...ale do kostola je o.k. Potrebuju trosku zuzit a tym sa korzet viac vytvaruje aj so snurovackou. A to, co robi z nevesty- wauu, nie su iba saty, ale celkovy dojem. Saty, uces, make up, uprava....Takze, keby si sa nam odfotila super upravena na profi fotkach, tak by kazdemu padla sanka :-) Ale satky su krasne, mas dobru postavu, tak bud spokojna
Odpovědět
Caute baby, niekde som tu citala Zimovu stranku, teda ebay ale nemozem to najst. Vie to niektora, ak hej dajte prosim link. Diky
Odpovědět
Uz som to nasla aj sama :) Mozno pre druhe baby, kt. by rady vedeli http://shop.ebay.co.uk/zimolau318/m.html
Odpovědět
Tak babenky,uz som sa rozhodla. Zimo mi ide robit tieto saty. Dufam,ze to dobre dopadne :-)
Odpovědět
@monik24 Držím palce ,aby se šaty povedly a všechno proběhlo bez komplikací. Trochu se připrav ,že to vyšívání na sukni asi nebude tak bohaté jako na originálu,ale myslím,že i tak je Zimo ušije krásné. :-)
Odpovědět
ahojte,,,rada by som sa pridala aj ja k vam,,aj ked na saty mam este dost casu,,,necitala som si vsetko, takze neviem ci to tu uz niekto spominal, ale nemate skusenost so satami z tejto stranky? http://www.mimibazar.sk/bazar.php?alb...
Odpovědět
Profilova fotka
@malamargotka ahoj, dle fotek jsou to saty od Cinanu, rozdil je v tom, ze my si je tu objednavame primo u vyrobce a na teto strance mas i meziclanek, tudiz o jednu marzi navic
Odpovědět
@rosny ale tak zase tam by som platila tiez do tych 300 eur a nemusim sa tu natahovat s colnicou a anglinou- co nie je moja silna stranka,,,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@malamargotka ptala ses na zkusenosti, takze to se rozhodni jak chces, me treba saty staly i s dopravou 300USD
Odpovědět
@rosny ooo tak to je potom este lepsie,,,ja sa, ale bojim toho vsetkeho okolo,,,ale urcite viem, ze si dam saty usit,,,za taku cenu mi ani nebude vadit, ze nie su presne ako original,,,niektore sa mi tu dokonca pacili viac ako original,,,mas tu foto aj tvojich siat?
Odpovědět
@kikuska16 prave som si pozerala tvoje saty, su uchvatne a to bolerko je super, takmer ako moje :) si s nimi spokojna? podla mna su super, velmi sa mi pacia.
Odpovědět
Profilova fotka
@malamargotka Zimo ma vzdycky cenu i s dopravou ;-) mrkni se ke me do alba, jsou to ty posledni, vresek nebude stejne jako original, pac nema velkou krajku, ale to nevadi
Odpovědět
Profilova fotka
@malamargotka toho "okolo" se neboj, urcite mas nakou kamardku, co mluvi anglicky a neboj, po prvni platbe o nem tak min 5 tydnu neuslysis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 No spokojna tak nie na 100%, sukňa je z úplne inej latky a nestoji tak ako original, a korzet by chcelo zúžiť. Nadšená niesom :) ale hadam to s krajčírkou zvládneme. Ja vidim veľa veci , ktoré niesu na šatach podla mojich predstav, teda podla originalu..
Odpovědět
Ahojte baby, pozerám, že tie šaty čo ste si objednávali sú krásne, prosím môžete mi poradiť nejakého Vami overeného predajcu (šiciu dielňu), kde by som is mohla šaty vybrať a objednať? Díky..J.
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja63 Ahoj, prodejce a vyrobce Zimo, saty si vyber kdekoliv sama, posli mu jen fotku a on ti rekne, jestli jo, nebo ne, on sam na vyber moc nema.
Odpovědět
Profilova fotka
veskere info jsou zde http://www.beremese.cz/fotoblog/zuzii...
Odpovědět
@rosny Ďakujem za odpoved, ešte mám otázku, že ked sa na neho chcem nakontaktovať, tak priamo cez Ebay? a so spôsobom platby neboli problémy?
Odpovědět
Profilova fotka
@jaja63 pises mu na mejl zimo318@hotmail.com, platba je pouze pres paypall a co vim, tak problemy nikdo nemel
Odpovědět
@kikuska16 uplne ti rozumiem, toto iste prezivam aj ja, moje saty su teraz u krajcirky, opravuje celu suknu, kazdy diel nadsiva satenovym pruzkom aby zamaskovala to hrozne obsitie co tam bolo, uvidime co z toho bude. mne sa tie tvoje velmi pacia, ked ich das zuzit budu super, drzim palce, potom sem hod fotecky ked budu po upravach :)
Odpovědět
@arilas krásne šaty :-)
Odpovědět
@jaja63 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko tak za normalnich okolnosti bysme dneska mely mit foto :-) davam mu tyden navic ;-)
Odpovědět
@rosny :-D :-D Tiez mu ale davam este taky tyzden....dva..... :-D .. :-p Som zvedava....xi
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko dva ani omylem, jeden! Blby je, ze ja pak celej 26.tyden jsem na dovce, takze potrebuju, aby to poslal driv, pac jinak nevim, jak bych schvalovala fotku... :-(
Odpovědět
@gretkav Moc ti sluší, jsou nádherné
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?