Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska Tak teda dakujem za info, asi to kazdy musi sam vyskusat ci sa to oplati, takze snad sa to podari :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@bubu18 Ahoooj, ja poznama babu ci si dala cez tidebuy sit svadobne saty aj saty na redovy a vravela mi ze je spokojna ze jej sadia ako uliate, talze aj ja by som si chcela objdenat saty odtial, asi to tiez risknem :)
Odpovědět
@bendelacik Na stránce 518 téhle diskuze si jedna nevěsta hoodně stěžovala na šaty z Tidebuy. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Noooo neviem teda, ja nemam osobnu skusenost, takze neviem presne povedat ci je to dobra alebo zla stranka, asi treba vyskusat a cakat ze co pride :-D , ale ja si chcem objednat spolocenske saty :) a este by som chcela spytat na toho ZIMA c ho tu spominaju nevedela by si mi poslat link na stranku? Dakujem :)
Odpovědět
@bendelacik ahoj, ja som si dala nakoniec sit saty cez bigdaydress lebo na tidebuy nemali tie co som si nakoniec vybrala...uz ich mam aj doma a som spokona :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubu18 Tak to mam radost,ze mas dobre zkusenosti s bigdaydress,taky se tam chystam objednavat...snad mi je nepokazi:)Mohla bys sem hodit fotecky,at vidim,jak to vypada?Dekuji
Odpovědět
@bendelacik Zimo nemá žádnou stránku,jen několik šatů na Ebay . Holky mu pošlou na mail svůj obrázek šatů a on jim je podle něho ušije .Počítej ,že společenské šaty u něho budou nad 100 dolarů ,tipuji tak kolem 150dolarů. :-)
Odpovědět
@carpatia no len si tie saty od tial objednavaj s velkym predstihom lebo im to dost trava...ja som si aj priplatila, ze aby mi to usili do 40 dni ale nepodarilo sa...ale peniaze mi hned poslali naspat bez toho aby som im to hovorila...len sa uistovali, ci suhlasim s tym aby to bolo dlhsie alebo ci to rusim...trvalo im to cca 2,5mesiaca... za 3tyzdne budeme mat svadbu..tak potom budu fotky...som pozerala, ze svadbu mate az na rok...tak to mas zasa este cas lebo to este mozes zmenit nazor na typ a strih siat...
Odpovědět
@gretkav tak asi po 10 e-mailech, už ho mám konečně taky
Odpovědět
ahojky prosim chci se jen zeptat..mam saty z ciny,ale jak dosly sou cele zmuchlane atd.mam uz domluvene zehleni ale nevim jak dlouho pred svatbou je nechat vyzehlit?
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 to je super :) tak uz nech ich mame doma :)
Odpovědět
@gretkav A kde jsou teď tvoje šatečky, moje byly Odesláno z areálu v HONG KONG - HONG KONG , tak čekám, dky se to změní a uvidím je v evropě.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ka1985 su v rovnakom stave ako tvoje :)
Odpovědět
@gretkav Tak to můžeme čekat spolu. :-D Sleduji to skoro co dvě hodiny. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky, nečítala som to celé, prosím, ak má niekto skúsenosti s objednávaním a je ochotný za províziu pre mňa niečo objednať, nech mi pošle IP... Vďaka :-)
Odpovědět
@sassannka Tady máš album šatičků z Číny http://www.beremese.cz/fotoblog/zuzii... Zimo, je číňan- prodejce co prodává na ebay. Odkaz na jeho stránky nemám, ale co jsem slyšela tak tam nemá žádný výběr. Objednává se emailem, kam mu pošleš foto nebo obrázek šatů jaké by sis si přála ušít a on ti napíše zda je dokáže ušít a jaká by byla cena. Zimo většinou známé modely pozná a nepotřebuje detailní foto. Pokud si vyfotíš nějaký šaty při zkoušení třeba tak to chce nejlépe fotku zepředu, zezadu a detail zdobení. Lepší bude poslat Zimovi mail s obrázkem co máš a on už ti napíše jestli to zvládne anebo jestli potřebuje detailnější foto. Pak si vybereš látku, barvu, pošleš míry ( já osobně jsem se přeměřovala sama za pomoci přítele a šaty mi sedí perfektně). Zaplatíš první polovinu peněz a poté co ti Zimo pošle foto hotových šatů mu zaplatíš druhou půlku ( platí se přes PayPal) a on odešle šaty na tvou adresu. Doba dodání je různá, momentálně cca 2 měsíce. Domluva probíhá anglicky. Ceny se pohybují cca 3-6 000,- Kč podle složitosti šatů.;-) To je všechno od Zuzky v albíčku, pokud budeš mít nějaký dotaz, klidně se ptej, ale myslím, že vystihla všechno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 baby vsetky pisete o jej albume,ale ja na tom odkaze nemam ziaden album... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 aha sorry, nebola som automaticky prihlasena :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubu18 jasan,casu je dost, jen sonduju a vybiram nejlepsiho dodavatele, tudiz kazda informace dobra:)
Odpovědět
@gretkav Moje jsou v německu, jak si na tom Ty?
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 no moje su teraz v stave departed in Bratislava...uz su po cleni tak dufam ze uz nebudu ziadne problemy :)
Odpovědět
@gretkav tak já už jen čekám zásilka je na doručení s kurýrem DHL , a bez cla, já jsem tak šťastná, dneska mě nemůže nic vytočit.... :-D jen ty minuty se povlečou než šatečky dorazíííí
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 jeeeej to je uplne super... :-D veeelmi sa s tebou tesiiim.. potom daj rychlo fotecky :)
Odpovědět
@gretkav budu asi moci asi až k večeru, jelikož v práci nemám foťák, ale doma budu fotit jako divá ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 , @gretkav baby vy sa máte, ako ta cesta rýchlo ubehla.... ja som mu poslala v pondelok prašule, a dodnes sa mi neozval..... a pri tom mám "akože" svadbu 11.6. - keby je to pravda tak sa ich nedočkam :-( s clom neboli žiadne problemy? teším sa na fotečky, dufam že budete spokojne
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 tak super, to bylo rychly!
Odpovědět
@kikuska16 My jsme to posílali chvilku po sobě, ne? A on Ti ještě nepsal, že je posílá? Bombarduj ho meilama, já mu psala skoro co dvě hodiny, kdy je pošle, pak ať pošle traking number.... U nás v ČR jsem problém se clem neměla, ale taky jsem se bála, jak jsem to sledovala, psala jsem ještě Zimovi, ať mi pošle fakturu, kterou přiloží k balíku, platila jsem to na třikrát, a ani jedna částka nebyla ta, kterou mi nakonec poslal. Ale prošla, takže to nijak neřeším... Snad ti je taky pošle brzo....
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 posledné mi písal v sobotu, že a poslal foto prerobenej tej mašle a viac nič, v pondelok som platila, tiež na 3 x, najviac ma hneva, že ak by som mala tu svadbu naozaj 11.6. tak dovi dopo , kolko trvalo dni odkedy to poslal - dokedy si prevzala?
Odpovědět
@kikuska16 u mě 3 dny, ale už třetí den jsem je mám doma, nebo spíš v práci, protože tu jsem většinu dne. Zkus mu napsat, kdy ti je teda pošle, že máš za chvíli termín svtaby, a nevíš jak dlouho to bude trvat přes celnici a bombarduju, bude rád, že se tě zbaví. :-D
Odpovědět
@gretkav Už je mám u sebe a jsou nádherné, a jak to vypadá u tebe, hnulo se to nějak? :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?