Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Holky, přes koho Zimo šaty posílá, DHL nebo TNT? A jak dlouho to trvalo než jste je měly doma?
Odpovědět
@monik24 Posíláme mu obrázek šatů i z rozměry, on pokud ti je dovede ušít pošle částku, zaplatíme část paněz, Zimo začne šít, a poté pošle fotku šatů, a doposíláme zbytek peněz...
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 strana 567, zprava od bubblinkka; promin, ale precti si stranky dozadu, my to taky taky delaly
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 to si myslim, ze by svedl, jen nevim, jak by dotahl do konce tu vysivku a pak bych se bala o ty nasivane kvety, aby to tam jen tak nenaplacal, ale tak na 80% bych rekla, ze jo
Odpovědět
@monik24 este skus pozriet album od zuziiiiicek, ktory je na beremese.cz tam je to celkom dobre popisane ako to funguje a este aj fotky siat od neho..
Odpovědět
pozerala nejake fotky, co robil Zimo, tak niektore naozaj nevyzeraju ako originaly...A myslim si, ze by tam bol problem s vela vysiviek, a ten material je tulle, a ked on tam da iny material,tak to potom bude vyzerat uplne inak. Dost sa bojim, lebo tie saty, ktore by som chcela, vyzeraju dost komplikovane. A ked sa tie saty potom daju do cistiarne, neznicia sa???
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 no je to len na tebe..je to risk ale niekedy moze aj vyjst...co sa tyka materialu, usije ti saty z toho co mu povies ty...najlepsie sa je opytat sa ho ci uz nieco take sil a ci nema fotku hotovych siat...
Odpovědět
@monik24 ahoj, pozeram saty ktore si sem dala, tiez boli v mojom uzsom vybere :) podla mna by ich zvladol, aj tie krasne kvietky na sukni
Odpovědět
@monik24 : nie vsetky su na 100% ako original,ale to casto nie su ani saty v salonoch, ked ich porovnas s fotkami na modelke..takisto si vela neviest nechva saty prisposobit svojmu zelaniu, takze tam robi potom zmeny naschval..napr. ja mam spodny a vrchny diel podla 2 roznych siat..satky si si vybrala krasne..urcite by podobne krasne vedel usit aj zimo,otazka je ako velmi by ti zalezalo na detailoch , v ktorych sa budu lisit..najlepsie je mu napisat, on ti sam poradi,co zvladne, z akej latky by to mohol robit a podobne..pripadne na niektore detaily ho je lepsie upozornit ,aby si dal zalezat..ak si mysli,ze satky nezvladne ,sam ti to napise, nepusta sa do kazdych, v tom je dost seriozny.. drzim palce..
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 potvrzuju slova bublinky, moje saty nejdrive rekl, ze OK, a kdyz videl detailni fotku, tak mi rekl, ze to nezvladne; tak jsem mu rekla, at nahrhne jine reseni a nakonec jsme se na necem dohodli, tak se necham prekvapit; ale vzhledem k tomu, ze tu saty jeste nikomu nezmrsil, tak nemam obavy
Odpovědět
@ka1985 oboje, podle toho jak stihne dodržet termín, mě sliboval poslání 14 dnů a pak to poslal DHL express a bylo to u mě za 2dny od odeslání, ale když šaty pošle standartně brzy po zaplacení, většinou posílá TNT.
Odpovědět
@gretkav adresu použije tvou z paypalu, takže mu nic posílat nemusíš
Odpovědět
Článek se načítá
@jasminka002 Nešlo by ten spodní volán na tvých šatech odpárat a posunout celý o těch 10 cm dolů a znovu přišít? Takhle by se to vyřešilo bez zhánění saténu.:)
Odpovědět
Tak mi psal že to pošle DHL.
Odpovědět
@2011daska A kde ses dozvěděla tracikng číslo, teď mi asi poslal fakturu z pay palu..
Odpovědět
@ka1985 chtěla jsem ho po něm a tak mi ho poslal a jak jsem zjistila, musela jsem ho uhánět tak dlouho právě proto, že šaty dlouho neposlal. Takže až je pošle, měl by ti ho poslat, pak to číslo prav. nebudeš chvíli vidět, protože když ho mají místní čínské přepravky nezobrazuje se, ale pak se dá najít jednoduše na stránkách DHL či TNT.
Odpovědět
@2011daska Moc děkuji. ;-)
Odpovědět
Ahoje dievcata, poslala som mu obidve fotografie, povedal,ze zvladne, este mu pre istotu dam viacej detailov a spytam sa ho ktore by boli lepsie a jednoduchsie urobit. Budem informovat :) Dakujem krasne vam vsetkym. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 no vidis :-) jediny, co mu dela problemy, jsou velky krajky a to ty nemas, takze houby zle ;-)
Odpovědět
@rosny Napisala som mu a dala dalsie webstranky,kde sa daju tie saty zvacsit a uvidim,ze co odpise, ktore z tych siat by boli lepsie usit a potom uvidim. Inak nasla som dalsi link tych siat s ovela nizsou cenou http://www.dhgate.com/wholesale-strap... a free shipping ak to poslu do Anglicka, len potom neviem,ako sa mi to bude dat odviezt na Slovensko, ak je to velka skatula:)
Odpovědět
@monik24 Samozřejmě je plno podobných čínských prodejců ,kteří tyto šaty budou nabízet i za neuvěřitelně nízké ceny. Zimo už je tady hodně prověřený ,kdežto ostatní prodejci jsou neznámí a taky by to nemuselo dopadnout dobře.Ne všichni prodejci jsou seriózní . Být tebou tak neriskuji. ;-)
Odpovědět
@radkaja Dakujem ti, ked vsetky baby tu hovoria, ze je dobry,tak hadam hej :) STalo sa niekomu,ze tie saty neprisli ake by nevesta chcela?
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 aha, mozna je to jen klam, jak ty jsi vyfocena zvrchu a on ti to vycfotit spis zespod.... ja komunikovala diky google prekladaci
Odpovědět
Profilova fotka
prikladam dalšie fotky - myslim že ten prechod z korzetu na suknu je teda dosť blbý, ale už som sa s tým zmierila, myslim že až ich budemmať na sebe uvidim či je to dobre alebo to ma viac nedostatkov A original pásu na porovnanie... je to riadny rozdiel
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 no jo,ale tady chybi ta masle a to tam dela hodne, navic to vypada, ze tam chybi cely pas ty masle, tak mozna je to tim
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 pokud nemas osvedceneho penize, tak do toho nejdi, tedy pokud nejsi dobrodruh ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 basnik tim chteli rici, ze pokud nemas osvedceneho prodejce a nechces prijit o penize .... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 pokud nemas osvedceneho prodejce, tak do toho nejdi, tedy pokud nejsi dobrodruh ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, prisaham, ze jsem nepozila, ale konik nak blbne :-D
Odpovědět
@monik24 Některé šaty byly trošku odlišné od těch originálů na fotkách,ale byly i tak pěkné. Musíš trochu počítat s tím ,že ty šaty nebudou 100% originál.Pokud ti hooodně záleží na tom aby byly přesně jako originál,tak do toho raději nechoď, protože to ti nikdo nezaručí. Prohlédni si pořádně album u nevěsty Zuziiiiček ,ta tam má srovnání originálů versus Zimo. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?