Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem zpátky ze služby, a doma mě čekalo překvapení, mám taky foto :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 wow vyzeraju super...tak pozeram ze Zimo si teda riadne svihol...dosiva satocky vsetkym naraz :)...no uz nech ich mame doma :) @rosny no mohlo by to byt tak ako pises ;-)
Odpovědět
@gretkav @kikuska16 Máte je obě moc krásné. @kikuska16 Udělala jsem to samé, že jsem mu napsala,že mám svatbu v červnu, ať si pohne :-D Zkus mu to poslat, i s tím obrázkem, nebo to do toho obrázku dopsat, že tu chceš přidat, tak ubrat...
Odpovědět
@ka1985 @gretkav uuuzasne, krasne...naaadnerne... :-) jupiiiii....baby ja som tak rada, ze uz mate fotky...takze pomaly uz budu saticky na ceste k vam...:-) @kikuska16 ja uplne suhlasim s prispevkom od jasminka002, saticky vyzeraju dobre...masla je fajn...korzet sa mi zda tiez rovnaky ako na originale....vacsinou fotky siat na figurinach boli dost skreslene, inak budu vyzerat na tebe...ale celkovo si myslim, ze sa mu dost podarili....
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 no neke, super a opet povedene!
Odpovědět
@rosny vsetkym babam uz dosiva...sme na rade my... :-D Inak dost dobraje fotka od ka1985 - tie dve krajcirky za figurinou nemaju chybu...makaju riadne... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko no, taky doufam, vcera zas melo me budouci pribuzenstvo pochyby :-D ted jeste uviidme,; jak to holkam dlouho poputuje
Odpovědět
@kikuska16 myslím, že vypadají velice pěkně, mašle je o trochu větší, ale vkusná, korzet bych řekla, že je stejný, protože podle mě mate, že na figuríně leží tyl i na zemi a to opticky celé prodlouží, zadní část tylu bych neřešila, protože to je dle mého taktéž způsobeno ležením tylu na zemi a opticky zkrácením - zkrátka líbí se mi a myslím, že tyto detaily nebudou znát až je oblékneš!!!
Odpovědět
@ka1985 vau, podobné jsem také chtěla, ale nakonec jsem se bála všech těch výšivek a zimové šikovnosti...ale vidím, že jsem nemusela, fakt krásné :-)
Odpovědět
@rosny moje buduce pribuzenstvo o nicom ani len netusi.. :-D :-D Vsetci, vratane mojej rodiny si myslia, ze mam uz zajednane saty v jednom salone.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko tak to si dobre zakamuflovala :D...u mna to vedia vsetci ale nikto nemal pripomienky :)
Odpovědět
@gretkav ja som sa tych pripomienok bala...ale potom sa im samozrejme pochvalim aka som sikovna.... :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@ivapko, @ka1985, @jasminka002 Tak som mu písala ešte v noci že sa mi da dlžka nezda, poslala som mu aj fotku tu pokreslenu , a on mi odpísal so smajlikom, že je to iba uhol pohľadu a poslal dalšie fotky. No nechám to tak, nech ich už mam doma a s kruhom a na mne uvidim čo bude treba doladiť. Kočky ďakujem Vám, ste tak užasne a viete podporiť ;-)
Odpovědět
@kikuska16 a na tych ostatnych fotkach to ako vyzera? lepsie? si spokojnejsia? A aky je teraz postup? uz si mu zaplatila aj zbytok peniazkov? uz ti ich "len" posle?... :-) inak si mi pekne zmenila nick.....ivapko.....super....to som si mohla dat hned od zaciatku.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
este dotaz...adresu dorucenia si vie najst v paypale alebo mu ju treba este odoslat?
Odpovědět
@kikuska16 : aj mne sa saty velmi pacia- dlzku korzetu posudit neviem, dlhy sa mi nezda a zimove figuriny dost skresluju..masla je sice o nieco vacsia,ale vyzera velmi pekne, urcite nie je z mojho pohladu prehnana, paci sa mi viac nez na originale..ten tyl na zadnej casti som pochopila az podla obrazku- rozdiel tam sice nejaky je ale mozno to nebude na skodu a pojde to riesit tak ako to pisala jasminka002 a mozno to ukaze este lepsie..alebo ma pravdu aj zimo a je to uhlom pohladu :)..celkovy dojem ale podla mna super, bez sipociek by som nic nespoznala :) @gretkav : tvoje satky sa mi tiez velmi pacia, podla obrazku by mohli byt aj dost dlhe,ale na 100% sa to odhadnut bez vyskusania asi neda, snad si dal po upozorneniachaj na tomto zalezat..to ako si to vymyslela s tym ramienkom sa mi zda super (ja,zrejme aj preto, ze mi bezramienkove saty velmi nepristanu fandim satam s ramienkami alebo aspon jednym :)) takze vysledny dojem- velmi podarene, krasne..:) @ka1985 : takisto krasa, podla obrazku sa im neda nic vytknut,tiez sa mu velmi podarili..na nerozoznanie od originalu, nadherne zdobenie, super :) tak drzim palce nech ste vsetky spokojne aj ked dorazia a nech je treba co najmenej upravovat (ale aj keby bolo treba, su to detaily,ktore v pohode zvladne kazda sikovna krajcirka..)
Odpovědět
@kikuska16 naozaj sa nemas coho bat, podla mna ked vypnes vlecku bude to vyzerat este lepsie, ja tiez teraz riesim, ako tu vlecku vypnem, tiez nad tym polemizujem, ale mame stastie aspon v tom, ze mame na satach faldy, takze sa to schova hocikam :)
Odpovědět
Baby....ked sa bavite o tom vypnuti...mozno predbieham....ale ako vypnem tu moju vlecku??
Odpovědět
@ivkapalko podla mna je najlepsie vlecku vypnut dovnutra a to tak, aby to nebolo vidno, teda ti nasije krajcirka gombik tak, aby ked tu vlecku do vnutra vypnes, urobi sa dole vlastne akokeby rovna sukna, neviem to tak vysvetlit, asi som to napisaal zlozito. putko sa da do cca polovice vlecky a teda ostane vzadu len rovna latka. podla mna tak by sa to dalo
Odpovědět
@jasminka002 no takto dovnutra by to slo......vymyslam uz teraz... :-D Uvidime co vymyslime s krajcirkou....len sa trosku bojim tej vrchnej organzovej vrstvy.. A ty ako tedas tou dlzkou? si mu pisala ohladom toho kusu latky? ci ako to teda ides riesit?
Odpovědět
Ahojte baby, ja som uplne zufala, svadbu mam zaciatkom septembra a este nemam saty!! Mala som ich mat objednane cez jednu predajnu, ktora ma dodavatalea v Cine, ale tie saty ktore posledne objednali, neboli take ako mali byt, tak mi nechcu objednavat,aby som nebola sklamana :( Chcela by som si svadobne saty kupit cez internet, len neviem,ze ktore stranky su dobre a kde mam pozerat. Prosim o pomoc, ake mate skusenosti? Poskytnite prosim link a skusenosti! Vopred dakujem!!!
Odpovědět
@ivkapalko hej hej pisala som mu, odvtedy neodpisuje :-D krajcirka nieco vymyslela, asi tma nasijeme biely saten a hotovo, 10cm od zeme si to nikto aj tak nevsimne a na umelom svetle to vlastne ani nevidno. tak dufam ze to bude dobre
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 ahoj, to mas jeste cas si u naseho Zima objednat; doporucuju si projit 5-10 stranek nazpatek, tam jsem to jedny holcine vysvetlovala co a jak
Odpovědět
Profilova fotka
@gretkav to si najde v paypolu
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 ukaz dalsi :-)
Odpovědět
@rosny Ahoj, a kto je ten Zima??
Odpovědět
@gretkav je na pay palu
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 cinan, co nam sije
Odpovědět
Velmi sa mi pacia TIETO SATY, len neviem, ci je mozne si take presne niekde objednat :( Je to od Mori Lee...asi som narocna???
Odpovědět
@rosny A on ma nejaku stranku, ci to mu len poslete obrazok a on to presne usije?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?