Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 jsme naple jak pera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny však koukni do alba jak podle nich vypada ivory :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám bílý šifon a bílá je to extra bílá. Kdybych věděla, že bude tak moc bílá, tak si dám možná trochu ivory, ale to je už stejně jedno. Dneska jdu ke švadleně kvůli zkracování, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta kurna.... :-o ty co mas objednany do zasoby prijdou kdy? znam je z ebay ;-)
Odpovědět
@misula.g aj nad tym som uvazovala. skusim mu dnes napisat
Odpovědět
@ivkapalko jeho biela je skor nasa ivory, chcela som povodne strihat z vlecky ale je to tak ucite, ze neviem ci by to bolo dobre. skusim mu napisat, aby mi poslal kus latky, mozno to bude dobre. ked nie, este je moznost poposuvat jednotlive diely nizsie ale to by bola hrooooozna piplacka. idem v utorok za krajcirkou, uvidim co povie ona. moznosti je viac, ale strihanie vlecky necham asi ako poslednu
Odpovědět
@rosny jeeeeeej posli link na ten dazdnik, tiez som ho chcela aj s vejarom, ale potom som to neobjednala. ale posli link ked mas, pozriem na to, mozno nakoniec objednam. pozicne stoji 13eur, nie je to takze zle, ale tie vejare a dazdniky v pozicovni su dost znicene. zavoj si nedavam, skoda schovat taky krasny uces pod zavoj, budem mat tylovu ozdobu, to sa mi velmi paci
Odpovědět
Profilova fotka
jen s těma barvama ivory je skoro bílá - slonová kost, champagne je taková ta krémová, taky mám takové šaty. A u těch číňanů občas pbroblem s tímto je, koupila jsem si závoj na ebay s tím že je ivory a přišel mi champagne, takže je tmavší než šaty o trošku, naštěstí jak je průsvitný tak to neni tolik znát.
Odpovědět
@kristyn.g uplna pravda co spies, ja som tiez isla do obchodu s tym ze ved predsa biely saten kupim hocikde a nakoniec som taky odtien nekupila nikde. skusim mu napisat, mozno mi posle kusok latky, to by bolo najlepsie a najjednoduchsie.
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 hodila jsem si do ebay "wedding umbrella" a voilà vysledek :-) http://shop.ebay.com/i.html?_from=R40...
Odpovědět
@rosny idem hned popozerat, tusim to iste naslo aj mne :)
Odpovědět
k tym farbam- ja mam NATURAL a ta sa mi zda taka ivory :) aj ked na fotke to nie je az tak vidiet..len ked ich prilozim k ziarivej bielej ,tak tam je rozdiel viditelny pomerne dost..napr. v porovnani s tou spodnicou, co mi poslal zimo (ked som dostala balik a vybalila z neho 2 mensie, tak sa mi az urobilo zle,lebo som si myslela,ze spodnica je poskladany zavoj a ten rozdiel bol hrozny :))..
Odpovědět
Článek se načítá
@bubblinkka presne, ked som prilozila saty z bielej vyzerali ako ivory, ked som ich prilozila ku kremovej farbe, vyzerali bielo. uz som mu pisala ci mi moze poslat latku, cakam na odpoved :)
Odpovědět
@jasminka002 : tak drzim palce, dufam, ze ti to bez problemov posle..
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny presne to jsem si rekla kdyz jsem je rozbalila, musím teď koupit nové boty, ale to mi až tak nevadí :D Stejně potřebuju i vyšší podpatek a možná se ani nebudou zkracovat. Jo tak u těch psali 15-20 dní a už je to 5. Tak uvidíme. Hodím pak foto. Jsou z Aukra,ale taky jsem je viděla na ebay:)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta ja si koupila tyhle, oni je maji v bilo cerny, tak jsem si rikala, ze by mohly byt na prevleceni, ale zacala jsem temi cervenymi, abych videla, jestli to bude aspon trochu nositelny; pri nejhorsim budu mit hezky saty "na doma" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny Ty jsou taky pěkné. Tak jsem zvědavá jaké budou kvality. Já už koupila jedny a ty jsou v pohodě, za ty peníze.. To si přesně taky říkám, šaty na doma :D
Odpovědět
Holky moc moc děkuji za podporu. Teď už to nevidím tak černě ;-) Já byla včera hrozně zklamaná, že mi jsou velké, ale hlavní je, že jsou krásně ušité. A zúžit je a trochu opravit snad nebude takový problém. Už se těším, až to bude. Díky :-) :-) :-)
Odpovědět
@arilas : zuzovania sa naozaj netreba bat, ja som sa bala a stale som skumala saty, ako to asi urobi, ze to bude urcite zlozite..na mojich zuzovala naozaj dost a vobec to nie je vidiet, a tom musela zuzovat v mieste kde je naskladana vrchna organzova vrstva a aj v mieste kde bolo zdobenie,takze ho zrejme musela dat dole a zase nasit naspat aj s koralikmi a vsetkym a naozaj by po oprave nikto nic nespoznal.. takze som si ista,ze tvoje satky budu po oprave krasne sediet a budu uplne super :)
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas no kdybych nečetla tvůj popis a viděla jen fotky tak jako woooow! Šaty jsou krásný, zdobení jemňoučký, pěkný a parádní je i to řasení na prsou! A moooc ti sluší! Ty nedostatky co popisuješ mě tedy dostaly, tu výstuhu na prsou vůbec nechápu, to je vtipný:-D Delší ramínko tu už taky jedné nevěstě udělal, teď nevím jméno, ale taky to měla o dost:-( a to že jsou široké myslím řešila zatím jen bubblinkka:-( Tak mě mrzí, že jsi na šatech našla takové nedostatky, ale to snad šikovná švadlena napraví. Jinak jsou tvoje šaty opravdu nááádherné!!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek Zuzi, ty sis objednavala saty zacatkem roku, jaky ti daval termin? jen se ptam, jestli ho aspon nam prodlouzil, nebo sdeluje standartni lednovy terminy i v kvetnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny Já když jsem si objednávala tak mi napsal, že za 20 dnů budou ušitý a taky jsem přesně za 20 dnů po zaplacení měla fotku. Mrzí mě, že teď všem holkám tady tak brnká na nervy:-( A jsem hrozně ráda, že už mám šaty tady na skříni:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek tak si to prece jen prodlouzil :-) me napsal 25 prac.dnu, plus tyden doprava, ale i tak pocitam s dvouma mesicema
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny je lepší s tím radši počítat po zkušenostech holek co objednávali před tebou. :-( Každopádně přeju pevný nervy a hodně štěstí všem, které na šatky čekáte;-)
Odpovědět
@zuziiiiicek Děkuji :-)Přemýšlím, jestli tam tu výztuhu (vložku) jen na jednu stranu (prso) nedal takto schválně =-) Na té druhé straně, kde ta vložka není, je ta krajka se zdobením. Třeba si myslel, že se to nějak "vynuluje". Kdybych měla větší prsa, tak by to třeba opravdu takto sedělo lépe, páč i v salónu mi tenkrát paní říkala, že zdobení na prsou je opticky zvětšuje. a když je zdobení jen na jednom... No nevím, nechce se mi věřit, že by na to zapoměl, protože to jde zevnitř vidět na první pohled. @bubblinkka Já mám v těch místech, kde se bude zúžovat taky zdobení - na jedné straně. Tak snad to někdo zvládne, musím se co nejdříve po nějaké švadleně poohlédnout. AMůžu se zeptat, na kolik Tě cca oprava přišla?No u nás budou možná ceny jiné, ale aspoň pro představu. Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky nevite na ktery strance jsou ty odkazy na youtube na pripnuti vlecky? nemuzu to najit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas No jooo, možná to doopravdy bylo takhle účelně a musím říct, že i chytře. To by mě nenapadlo, že to zdobení bude vlastně prso zvětšovat takže by to nakonec mohlo s obouma výstuhama vypadat, že máš jedno větší. No poraď se každopádně se švadlenou, uvidíš co ti řekne a dej vědět. Jsem zvědavá, jestli je ten Zimo fakt takovej koumák:-D
Odpovědět
@arilas : mna to stalo 70 eur, ale na mojich trebalo popracovat asi dost- krajcirka vravela,ze jej to zabralo 2 dni..Mne boli totizto siroke uz od miesta pod prsiami a zuzovala ich az na boky..tiez musela rozparat a presit obidva kosicky a skratit ramienka..no a pri tej prilezitosti mi ich aj cele vratane spodnicky vyzehlila.. asi bude dobre spytat sa na cenu vopred, mozno skusit aj 2-3 krajcirky..inak moznost opravy mi ponukli aj v svadobnom salone, ale kedze som predtym mala dobru skusenost s touto konkretnou krajcirkou,tak som sla najprv za nou..
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 tak jak tak jak, poslal?
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 tak co, naslas naky hezky destnicky? Ja premyslim nad destnikem i tim vejirem
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?