Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@amia2011 no a samozrejme gratulujem a dufam ze budes spokojna a ze das aj foto :)
Odpovědět
@bubblinkka na slovensku to všetko trvalo dva týždne, ale už mam spokojnejšiu dušu @jasminka002 moje boli posielané cez TNT express, na colnici mi to držali 2 tyždne....tak bud ostražitá pri dokumentoch ktoré ti budu posielať aby si ich správne vypisala...rada by som dala aj foto no som v zahraničí a uvidim ich až tyžden pred svadbou.....
Odpovědět
@amia2011 moje poslal cez DHL, dnes som tam volala ale hrozne. tak som zvedava kedy ich dostanem. len dufam, ze to bude co najskor nech ich vyskusam a mam cas upravovat ak bude treba.
Odpovědět
@jasminka002 ja som si moje dala urobiť tak, že ked prídu tak aby som bola doma na dovolenke, no ja som už aj naspat v zahraniči a šaty prišli až dnes...takže pridem už rovno tyžden pred svadbou tak dufam, že nebude treba nič upravovať akurat ich dam do čistiarne
Odpovědět
Chcem sa Vas opytat, co sa dialo po tom ako ste zaplatili prvu zalohu? Nechali ste to tak - a cakali az sa ozve - posle fotku? Lebo mam taky blby pocit - zaplatila som a teraz ostalo ticho - mohol napisat, ze o.k. peniaze mam- zaciname sit ... ;-) Mam ho zacat bombardovat, ked prejde ten cas, ktory mi napisal, ze potrebuje na usitie siat? Diky.. :-)
Odpovědět
ahojte zimove nevesty, potrebujem poradit, volali mi z DHl ze to vybavia za mna, poslali mi potrebne dokumenty ale aj oskenovanu fakturu od zima na ktorej je suma 30usd a tiez zakluzkovane ze wedding dress gift. ale mne zimo poslal fakturu na 100usd a ja im ju mam poslat. neviem mi poradit co teraz?
Odpovědět
@jasminka002 dnes som vybavovala colnicu a nemali s tym problem, ze suma co bola na baliku a na prilozenej fakture bola 50$ a bol tam aj gift ale pytali si potvrdenie o zaplateni a tam som mala inu sumu...vypocitalil to s tej co som zaplatila a bolo...
Odpovědět
@bubu18 to vazne????? takze ked im donesiem fakturu na 130usd ktore som naozaj zaplatila tak to bude v pohode aj ked sa to nezhoduje z tou co je na baliku? a kde si bola na colnici? myslim v ktorom meste. a cez aku spolocnost to bolo posielane? pytam sa lebo mozno bude lepsie ist tam osobne ako tam posielat DHL.
Odpovědět
@jasminka002 bolo to cez TNT a v Bratislave...a na colnici to ani neokomentovali, brali tu sumu z dokladu o zaplateni...a na colnici som bola osobne...
Odpovědět
@bubu18 uvazujem ci by nebolo lepsie ist tam osobne a doniest ten doklad co mam a nerobit okolo toho halo. ved zo sumy 130usd budem platit len DPH a to je cca 18eur to ma nezrujnuje.
Odpovědět
@jasminka002 ja si myslim, ze aj mozes ist aj sama...a bolo to aj rychlejsie, lebo ako som to zaplatila tak s tym dokladom som sla rovno do tnt a saty som si zobrala odtial sama a nemusel ito posielat kurierom a ja by som musela cakat na to este nejake dalsie dni...
Odpovědět
@bubu18 a aky si mala na colnici doklad? mala si diklad z colnice?
Odpovědět
Článek se načítá
@jasminka002 mala som so sebou tu fakturu co mi poslali z TNT co bola prilozena k baliku a potom som mala vytlaceny doklad z paypalu o zaplateny a to je vsetko...a este aj cislo, pod ktorym to eviduju na colnom urade, to mi poslali z TNT...ale to som mala len vytlaceny ten mail, nic oficialne...
Odpovědět
@bubu18 volala som do DHL, povedlai mi prekvapene preco tam chcem ist sama a ze oni nevedeia co mi k tomu treba a budu tam odomna potrebovat vela informacii dodatocnych a cely cas ma strasila. tak teraz som z toho uplne popletena. mne sa zda ze ked tam pridem, zaplatim, tak colnici bude jedno kto tam bol a kto to zaplatil. kolko mi mnala napisane na baliku a kolko na fakture?
Odpovědět
@bubu18 cislo pod ktorym to eviduju na colnom urade mi vobec DHL neposlali
Odpovědět
@jasminka002 ono je podla mna jedno aj v DHL aka je suma na baliku a aka na fakture, ktoru im posles, lebo budu vychadzat z tej co im posles...si myslim... a to cislo je mozno pre lepsiu evidenciu...aby to nemuseli hladat...ale to nie som ista, ja som im ho hned ukazala a bolo...
Odpovědět
Profilova fotka
Já ještě k diskuzi dodám, že co jsem četla, tak DHL má celní vyřizování už v ceně poštovného. Narozdíl od TNT, kde holky musely platit za to, že jim TNT zařídilo celní řízení.
Odpovědět
jj to je pravda, ale kedze som si bola po to sama tak som nemusela platit nic...
Odpovědět
Clo sa plati z tej sumy,ktora je na doklade o zaplateni,ak je suma do cca 30USD,tak by to na colnici nemali zadrzat vobec.
Odpovědět
DHL mi poslalo aj vyhlasku zakona, do 22eur sa neplati nic, od 22 do 150eur sa plati len DPH a nad 150 eur sa plati DPH a potom z vyslednej sumy aj clo. teda ak stoja saty 130usd (suma na ktoru mate fakturu) plati sa cca 18eur DPH a nic viac.
Odpovědět
@jasminka002 Ahoj, moc Ti děkuji za radu! :-) Napsala jsem mu o fakturu a opravdu mi ji poslal!!! Asi předtím nepochopil, co jsem po něm chtěla, když psal ,že DHL man to mohl poslat za 20, 50 i 100 USD a on neví cenu balíku. Asi myslel poštovné.... No každopádně to poslal za cenu, na které jsme se původně (před víc než měsícem) domluvili. Takže super :-)
Odpovědět
@arilas mne tak este vcera napadlo, ja mam tiez fakturu od neho, aj na 100 aj na 30 usd, ale na colnici potrebuju fakturu ktora je vypisom z mojho paypal nie z jeho paypal, takze teraz tomu nerozumiem. ktoru fakturu tam posielas ty? tu, ktoru mas na svojom paypal alebo tu, ktoru ti on poslal na mail?
Odpovědět
@jasminka002 Chtějí po mně výpis ze mého paypalu. Já jen potřebovala zjistit, jaká je cena na balíku. Proto jsem psala Zimovi. Ten mi odepsal, že neví. Tak jsem mu pak psala o fakturu a tam je ta cena napsaná :-)
Odpovědět
@arilas ano, ale ja mam na paypal najnizsiu sumu 130usd a zimo mi poslal fakturu najprv na 100usd ale na baliku je cena 30usd. takze som nevedela ci mozemp ripojit vypis jeho paypalu. nechala som to tak, poslala som svoj vypis, aj tak mi z toho vyrataju cca 18eur to ma nezrujnuje, hlavne nech je cela ta ceremonia s colnicou uz za mnou.
Odpovědět
Nikto nic na moju otazku zo vcera? prispevok o 16:44h..... :-(
Odpovědět
@ivkapalko ahoj, to iste urobil aj mne, poslala som peniaze, napisala sommu ze peniaze ododlane a potom som to nechala tak, neboj sa, je to v pohode ze s aneozval, ako tu uz vela dievcat pisalo, on sa neozve skor, kym robotu nedokonci. takze ziaden strach, mozes mu po takom mesiaci napisat v akom je to stadiu, tak som to urobila ja, napisal ze in progress :) ale to je v pohode.
Odpovědět
@jasminka002 dakujem za odpoved - hned som pokojnejsia...:D :D I ked tych roznych stavov pri Zimovi zazijem este vela... :-D :-D
Odpovědět
@ivkapalko no nerada to pisem ale ano, treba nervy zo zeleza :) drzim palce, on sa urcite ozve, toho sa neboj. tiez som stresovala, ked neodpisoval :)
Odpovědět
@jasminka002 a ty ako? uz sa to na tej colnici nejako pohlo? Som nedockava na fotecky... :-)
Odpovědět
@ivkapalko dnes som tam poslala vsetky potrebne papiere, tetuska mi povedala, ze to este dne spreposle do KE na colnicu a ze hadam dalsi tyzden ich mam doma. som zvedvaa co je na tom pravdy a ako dlho to naozaj trvat bude, foto ma zuziiicek v albume ale zatial len tie, ktore poslal zimo. idem ich dat aj do svojho albumu :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?