Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja :-D :-D :-D @ka1985 ještě že vás mám holky, vím, že máme hnusný šaty, ale aspoń se dokážeme navzájem ukonejšit:-D:-D:-D
Odpovědět
Čaute kočky, stále premýšľam, ešte som Zimovi nepísala....trochu ma odraďuje jeho terajší prístup..... Čo keby som mu napísala niečo v tom zmysle, že chcem si od neho kúpiť šatky, ale mám informácie, že sú nejaké problémy s komunikáciou....a priložila by som tam @fliacik tvoj mail.... Čo vy na to? @zuziiiiicek tých komentárov v tvojom albume si vôbec nevšímaj...najlepšie nereagovať.... Ja som tiež názoru, že tie šaty v salónoch su dosť predražené, napr. za 440€ na mna navliekla šaty, ktoré boli už minimálne 4x skracované (4x zahnutá látka) a bolo to tam vidno....taktiež moc neverím ich tvrdeniam, že aj z veľkosti č.40 spravia v pohode č.36.....to ako tie šaty potom budú vyzerať???
Odpovědět
Holky, můžu mít dotázek? Mají ty šaty od Zima nějakou výzthu v korzetu a jsou vystužené v oblasti prsou? Moc děkuji za odpověď :)
Odpovědět
@ivkapalko No myslím,že i zmínka o tom ,že tedˇšpatně komunikuje ,ho nepřinutí ,aby u tebe udělal výjimku a pěkně komunikoval.Prostě je to jeho styl a ten asi nezměníme .Ne že by se o to holky nesnažily. :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko Já si myslím že prostě nestíhá a potřeboval by si to pořádně zorganizovat. Možná by fakt potřeboval asistentku/ta, očividně sám to nestíhá.
Odpovědět
@judita83 Myslím,že Zimo má šaty vyztužené jen kosticemi.Jinak další zpevnění ,jako podšití pevnou látkou apod.,nemá.Jen u šifonových šatů se zavazováním za krk s V výstřihem ,dal prsní vycpávky -košíčky.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko to s tím napsáním zimovi není vůbec špatnej nápad, zajímalo by mě co by ti odepsal.... jinak co se týká šatů ze salónu tak tím jsem se moc obhajovat nemohla, navštívila jsem jen jeden tak nevím pořádně, vím jen právě to co čtu tady na beremku, že to s těma slónama taky není žádná sláva a kolik % salónů půjčuje opravdu originály????! @judita83 v korzetu jsou kostice a je tam i podprsenkový pás;-)
Odpovědět
@radkaja @zuziiiiicek moc děkuji :)
Odpovědět
@radkaja Ja som ani nemyslela, že by som ho tým donútila aby so mnou komunikoval lepšie... :-) :-) Len by ho to možno trošku viac nakoplo.....:D nech komunikuje aspon s fliacik..... A dobry nápad je aj tá petícia...:D nech vie, že si o ňom píšeme....:D :D
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja v tom případě, děkuju! :-) hodnotí podle značky zřejmě :-D @zuziiiiicek tak v tom případě asi tady všechny holky :-D hlavně, že jsme spokojený my :-)
Odpovědět
@zuziiiiicek a Zuzi, můžu mít ještě prosbičku speciálně na Tebe? Máš prosím ještě někde ten obrázek jak šněrovačku ano a jak ne?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, náhodou jsem narazila na vaši diskusi a musím se vážně smát komentářům v albu zuziiiiicek. Rozhodně neplatí, že originály = kvalita. Sběhala jsem asi 8 pražských salonů i mimopražských, zkoušela jsem šaty různých značek. Po značce jsem nešla, chtěla jsem krásné a kvalitní šaty. Neuvěřitelný problém. Ty hadry, které na mě někde navěsili a řekli si za to o 15 tisíc, to jsem koukala :-) Původně jsem moc chtěla šaty MS, ale po tom, co jsem viděla v salonu bych se nedivila, kdyby Zimo ty kopie ušil kvalitnější :-D Ačkoli šití padělků rozhodně neschvaluji (ale spíše z právních a etických důvodů), rozhodně nejde říct, že proto jsou ty šaty nekvalitní. Takže kvalitou bych se fakt u originálů neoháněla :-D Kvalitně podle mě umí šít šaty jenom Španělé (la Sposa, Pronovias...). Ty šaty jsou opravdu jiné a je to provedení znát. Nicméně podle fotek co máte v albech bych řekla, že dost často je ta kvalita vyrovnaná s originály, některé jsou dokonce velice pěkné. Takže kašlěte na nějaké kritiky. Vy jste se rozhodly mít šaty z Číny z nějakých důvodů a přece si to nenecháte zkazit nejpaly:) Navíc na absolutně nevhodných místech :-) Takže si šaty i svatbu užijte :-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky, trošku bojuji s PayPal, zaregistrovala jsem se a teď to po mě chce, ať zvolím, jestli chci PayPal account nebo kreditní kartu? kterou možnost jste volili? nějak se v tom ztrácím ;-(
Odpovědět
@judita83 i já tam mám kostice, vyztužení pevnější látkou, vycpávky na prsa:-) a podprsenkový pás
Odpovědět
@fliacik taky se ráda přidám, aby ti konečně napsal a začal s tebou řešit šaty a ne dělat mrtvého brouka
Odpovědět
@judita83 zde podle tohoto návodu mi to přišlo jednoduché, tak to zkus: http://vydelky.blog.cz/0611/paypal-co...
Odpovědět
@2011daska moc děkuji :-) x-)
Odpovědět
Holky, ta baykalac nebo jak se jmenuje mě TAAAAAAAAAAAAAK nasrala, já tyhle povrchní nány typu brouk Pytlík - všechno vím, znám, a do všeho se musím motat, tak nesnáším! S jednou jsem trávila čtyři roky střední a to byl hnus. Spousta těch šatů jsou lepší než originál, viz zdenka301, sangi, klarakatzova,zzaneta, atd... je to nána, ta holka.
Odpovědět
Taky vás holky čtu a fandím vám. Tou kozou si nenechte zkazit náladu-mám šaty šité na míru ale myslím že ne v číně, ale z Ukrajiny. Sice mám obyč jednoduché šaty, ale stály mě 2500,-- a na tu chvíli mi to stačí. spoustu "originálů" jsem byla zkoušet a že by na nich bylo vidět že půjčovné stojí 8tis a víc a tak to teda u některých ani náhodou. Sice jepravda že některé kopie jsou i dost nepovedené, ale co má zuzik v albu to jsou samé krásné šatky. A my ještě můžem ty naše šatky prodat nebo si je za těch pár korun nechat na památku. 8-)
Odpovědět
@revival.lady Nenech se rozhodit, zajímalo by mě jak krasavice dokonale vypadala v den její svatby:):)
Odpovědět
@lucil07 Já zas mám sice značku, koupené v salonu, ale taky levně a kolekce 2008....výprodej... a je mi to jedno.
Odpovědět
@lucil07 štve mě to, když jí to tak vadí a zmůže se na fuuuj a bleee a tak, ať sem neleze a šetří nervy nám i sobě...
Odpovědět
@revival.lady Přijde mi že to jsou rejpalové, kteří se nudí nebo nejsou v životě spokojení tak chodí prudit.
Odpovědět
@revival.lady : ona sa týmto brojením proti "číne" zaoberá už dlhodobo,takže je to zrejme jej hobby..nuž každý venuje svoj voľný čas inému koníčku.. :)
Odpovědět
MYslím že to může být i jěkaá majitelka svatebního salonu, protože myslím že jim to obchod hodně poškodilo. Hodně nevěst radši koupí kopii za 5tis než by dalo mnohem víc jen za půjčení a tak spoustu půjčoven to určitě štve.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Někdo je hold zvyklí říkat věci na rovinu, na brms jsem už dlouho a vím co některé nevěsty dokáží napsat do alb ostatních holek a že to není nic pěkného, to asi nemusím ani říkat ;-) člověk to nemůže prožívat, protože se zbytečně rozčiluje. Jinak tvoje tvrzení, že ty kopie jsou lepší jak originály je hodně troufalé, to pak chápu, že to může někoho třeba rozčílit natolik, že pak napíše něco nepěkného ;-) :-)
Odpovědět
@kajsav Některé fakt jsou, třeba šaty sangi jsou mnohem lepší, vkusnější, jemnější... a tahleta paní se rozčilovala ještě dřív, než jsem tam napsala svůj komentář já... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 Tak se koukni, má tam album ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajsav já bych si to u některých kopii skoro troufla říct taky, po tom, co jsem viděla originály:) a to podotýkám, že mám půjčené originál La Sposy a kopii bych si nikdy šít nenechala. Stejně jako bych si nekoupila vuittonku u ťamanů:))
Odpovědět
JJ holky-já když se kolikrát dívám do některých fofoalb-taky mě napadne třeba-jejda ta má ránu, nebo že třeba vždyt ty boty jsou jí malé a ty nehty co chce jsou příšerné........ale každý má svůj názor a nemá cenu abych nějakou nevěstu rozesmutnila nějakým blbým komentářem tak píšu raději jen k těm věcem-co se mi líbí. Ale je pravda že některé nevěsty nemají soudnost a někdy se pousměju. ALe nepíšu raději nic.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?