Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi děkuju :-) mam dotaz, šatky přijdou rovnou domů teda? žádná pošta ale přímo na adresu? nebudu doma tak jestli je může převzít mamka..
Odpovědět
Profilova fotka
@leeenaa děkuju, ale tak když je to přes dhl tak to přes poštu vůbec nejde, ne? tak by neměl být problém kdyby to dostala mamka..
Odpovědět
@terulilinka DHL to dá doma komukoliv ;-) kdo vyleze po zazvonění :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka Já jsem si je nechala poslat do práce. Snad nebudou mít s předáním tvé mamce žádný problém. Doručuje přímo DHLko a ti zásilky nenechávají na české poště, ale u nich v depu. Pokud by nezastihli adresáta, tak se jde bez problémů domluvit na náhradínm termínu.
Odpovědět
Profilova fotka
@nienna01 tak to mě opravdu těší, že to album pomáhá. Hlavně asi Zimovi ke kšeftům:-D:-D No já kdybych od něj už šaty neměla tak po slédnutí toho alba bych do toho taky šla...jedny šaty jsou hezčí než druhý...některý dokonce hezčí než originál:-D bubblinkka už ti našla návod na paypal, já ti do IP pošlu ještě info jak to se Zimem chodí;-)
Odpovědět
@bubblinkka ty si poklad :-D ďakujem
Odpovědět
čo si myslíte o tomto??? zdá sa mi to celkom jednoduché, hlavne by som si nemusela zakladať paypall.....len teraz neviem či je Zimo na americkom ebay.... http://www.sk-ebay.sk/platba-za-vas-n...
Odpovědět
@terulilinka jsou úžasné.
Odpovědět
@nienna01 Přes ebay holky u Zima neobjednávají,protože tam má malou nabídku. Objednává se přes jeho mejl. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nienna01 No pokud ti nevadí platit někomu provizi.. ten paypal je zdarma a naprosto bezproblémový. Já ho mám už dva roky a funguje to v pohodě. Akorát když ti banka vydá novou kartu, tak si ji tam musíš znovu aktivovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@leeenaa super, tak to nechám poslat k našim.. nechci aby mi tady doma přítel šmejdil a našel je:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi děkuju, risknu to :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@sangi to je ale pre takého technického, elektronického antitalenta ako som ja dosť zložité :-N ja viem, hamba, v 21.storočí by to mala byť samozrejmosť práve preto by som bola ochotná im zaplatiť aj tú províziu, len nech to za mňa všetko vybavia, však ajtak ma to vyjde lacnejšie ako keby som si tie šaty požičala alebo kúpila u nás :-)
Odpovědět
@nienna01 To bys musela se Zimem domluvit ,aby ti vystavil na ebay aukci jen pro tebe s tvými šaty. :-)
Odpovědět
@terulilinka chápu :-D
Odpovědět
ahojte, mi dnes dorazily šaty, 159 dolarů jsem platila, ale clo a dph 0 Kč. Takže super, ještě jsem je neviděla, o víkendu vyfotím a dám vám fotku jak jsem dopadla já.
Odpovědět
@pitrisek26 Máš je od Zima ,nebo jiného prodejce?
Odpovědět
@radkaja od jiného prodejce, zimo řekl, že krajkové nedělá
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka satocky su naozaj krasne...zas urobil skvelu pracu :)
Odpovědět
Ahoj holky, přemýšlím, jak mám rozdělit platbu (ohl. celnice) ? Jestli mám risknout pod těch 22 euro anebo raději za víc.. =-) Jak jste si nechávaly posílat vy?
Odpovědět
@terulilinka :-) :-) :-) krásné
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas děkuju :-) a ohledně tý platby, já to necám na těch 140 dolarech co jsem platila teď, i kdybych platila clo, stále budou jen a jen moje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas také jsem doplatila celou castku a nic nedelila
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas Pošli celou částku, Zimo to zatím všem poslal dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek ano presne tak, moje saty nie su presne ako original, su ovela krajsie, zimo mi ich perfektne urobil :)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinkaa :-) souhlas;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak moje tracking number je stále v nedohlednu. Snad brzy dojdou.
Odpovědět
@zzaneta Neboj,šaty už ušité jsou,tak se snad časem k tobě dostanou. :-p :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja No snad to stihnou i s časovým předstihem pro případné úpravy :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak stačil jeden ostřejší mail a mám to :) Šaty poslal včera, takže žádné pondělí. A teď jsou v Německu :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?