Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim vas vsetky chcem sa len podelit o svoju ebay skusenost... risk nieje vzdy zisk.. http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/ajd...
Odpovědět
@zuziiiiicek Ďakujem, si zlatá...dám vedieť, keď budem mať niečo nové :-(
Odpovědět
Stačí si jen vybrat dobré webové stránky, nebo si můžete koupit dobré věci ;-)
Odpovědět
@ajdije To mě mrzí, vypadají fakt hodně blbě.... tady Zimo je aspoň už několika holkama ověřený a šije kvalitně.... škoda,že sis nenechala šaty od něj... já chtěla taky, ale nakonec jsem nádherné objevila v salonu, tak jsem si je koupila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ajdije To mně fakt mrzí :( Taky jsem si chtěla koupit šaty co nejlevněji na e-bay, ale viděla jsem nějaké odstrašující fotky, tak jsem dost váhala. No naštěstí jsem pak potkala tuto diskuzi a mám doma supr šaty od Zima a vůbec si nemůžu stěžovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, tracking number pořád nic. To už je na hlavu, vážně. Tak jsem zvědavá kdy dorazí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta Držím palce, ať je to co nejdřív. Třeba ti dorazí dřív než Zimo a jeho tracking number. Mně Zimo pobavil, že mi psal tracking number znovu v pondělí v noci, když jsem už měla šaty :-D Tak jsem mu napsala, že děkuju, ale šaty už mám doma ;-) Já teď promýšlím, jak šaty upravíme, nazdobíme, aby byly co nejlepší. Základ od Zima je moc dobrý :) Trošku mě štve, že z boku v nich vypadám těhotně. Ale to by lehce spravila širší např. zelená stuha pod prsa. Zítra budeme testovat a jsem zvědavá, jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Díky :) Třeba Ti poslal to moje, měl mi ho poslat v pondělí :D No třeba už jsou v Praze a čekají, ale já o tom nevím :( Tak pak dej nějaké fotky, jsem zvědavá co vymyslíte. Já taky nemám ráda ten pocit že v něčem vypadám těhotně, i když ostatní říkají že to tak není.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka, tak se hlásím s fotečkou! :-) nevím jak se líbějí vám, ale já jsem z nich naprosto unešená!!! :-)
Odpovědět
@sangi Hm to je to riziko u šatů nabíraných hned pod prsy ,že budou dělat těhotnou postavu. Se mi zdá ,že ty šaty v saloně byly ve předu méně nabírané, než ty od Zima. :-|
Odpovědět
@terulilinka Huráááá no nádhera . Konečně si dal Zimo říct a dal na sukni fakt hoodně tylu. Jsou úplně suprové,lepší snad ani být nemůžou. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja viď? já když viděla tu fotku tak první co bylo: no ty woe :-D fakt jsem z nich nadšená, bála jsem se tý sukně, ale musím říct, že parááááda :-) konečně můžu hodit všechny starosti za hlavu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zuziiiiicek ahoj :-) čítala som tu že si vytvorila fotoblog so šatami od Zima....aj ja by som si ho chcela veľmi pozrieť, no ked na to ťuknem tak tam nič nie je :-( ako by som sa k tomu mohla dostať? Ďakujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ajdije no to mě mrzí, že tvoje šaty dopadly takto, ale většina z nás tu objednává od jednoho prověřeného prodejce, ne jen tak od nějakého z ebay. To bych neriskla... @terulilinka supeeeeeeeeeeeeeeeeer, myslím že za ty nervy to stálo ne? vypadají ktrásně a vůbec ne odfláknutě jak jste se některé bály;-) i když toho má Zimo moc tak naštěstí neklesá na kvalitě:-) mám radost...a počkej teprve naživo! gratuluji;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nienna možná je to tím, že jsi slovenka, musíš se přihlásit ještě zvlášť na české beremese, pak by ti to mělo jít. album je jen pro registrované;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek děkuju! stálo, jsem fakt nadšená, už aby byly doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek aha ďakujem, idem teda skúsiť na tú českú sa prihlásiť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka Uaaa ty jsou fakt úžasný! Už se těším na fotky na živo. @radkaja Ty v salonu byly víc nabírané. Já jsem Zimovi psala, aby nabírání ubral. Kdybych moc prskala, tak rozpářu pár švů a nabvírání ještě uberu, ale myslím, že to stuha spraví :)
Odpovědět
@sangi Já si tu stuhu pod těmi květy nedovedu moc představit. To by byly vlastně dva jakoby pásky. Možná ty květy přešít na nějakou širší zelenou stuhu by mohlo jít, a vypadalo by to zajímavě. Určitě pak dodej fotečky, třeba se pletu a bude to vypadat dobře i stuha pod květy
Odpovědět
@sangi Tak to je fajn ,že si dokážeš poradit i třeba ze zužováním šatů .To je fakt výhoda ,když je člověk šikovný a sám si dokáže něco spravit a tak. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka WOW Teri, ty jsou nádherné, fakt úžasné. Klobouk dolů..
Odpovědět
@terulilinka : kraaasne :),ta sukna vyzera uzasne a ako obvykle nazivo az si ich oblecies budu vyzerat urcite este omnoho lepsie..takz drzim palce,nech ich mas cim skor doma..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta Bohužel, to číslo DHL bylo moje. Kdyby byly už celně odbavené, tak ti z DHL určitě dají vědět. Možná bys mohla zkusit na DHL zavolat, ale nevím, jestli dokážou v databázi hledat podle jména příjemce. Moje šaty se nejvíc zdržely na celnici, kde mi balík otevřeli, uviděli napěchovanou bílou homadu látky a pak to radši zase zalepili, protože by to už nenacpali zpátky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka mám radost s tebou, jsou fakt krásný!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi No právě, podle mě bez čísla to půjde těžce. Tak to je super :D Ach tohle čekání mě jednou zabije :D
Odpovědět
Profilova fotka
@redenka55 Když bude stuha, nebudou květy. Obojí by bylo asi už přeplácané. Zkouknu to, květy odpářu (jdou přišité stejně jen lehce), zkusím ostuhovat a uvidíme. Když se stuha nebude líbit, tak se kytky zas vrátí zpět :) @radkaja Já jsem od malička šila šatičky na barbíny a pak podle Burdy na sebe. Ale na svatební bych si netroufla, neumím dělat střihy. Ale upravování je docela snadné :)
Odpovědět
@zuziiiiicek tak práve som si dopozerala tvoj album, všetky šaty sú nádherné, je rozhodnuté, moje svadobné bude šiť Zimo :-) len to ešte budem musieť vymyslieť s tým platením, kedže nemám ani potuchy ako funguje Paypall :-N a veľká vďaka že si si dala námahu s tým albumom, je to fakt veľká pomoc pre budúce nevesty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mam dotaz.. nechávám si je poslat k našim, ale na moje jméno, tak když tam nebudu, dají je do ruky třeba mamce?
Odpovědět
@terulilinka někomu jinému je dají jen doma (na adrese), na poště je dají jen tobě na občanku ;-)
Odpovědět
@nienna01 : navod ako si nastavit paypal : http://www.lukasprelovsky.sk/ako-pouz... je to naozaj jednoduche, takze s tym urcite nebudes mat problem..vyhodou je,ze predajca neprichadza do kontaktu s tvojimi sukromnymi udajmi o ucte a takisto si za platby prostrednistvom paypalu banka nic nestrhava.. drzim place so satkami..:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?