Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka nooo @arilas tady chtěla dát do kupy data kdy kdo objednával a kdy šaty přišli, tak by možná nebylo špatný kdyby ty informace byly zrovna u těch fotek. Co @arilas nechceš se toho celýho teda ujmout?:-D Akorát by asi nebylo špatný vyjmenovat kdo všechno šaty od Zima má nebo na ně čeká, já jsem na tohle guma, já si to nepamatuju:-D
Odpovědět
@bubblinkka Ďakujem za podporu. Budem Ti držať palčeky, nech si konečne spokojná na 110 %, daj potom vedieť, ako si dopadla :-)
Odpovědět
@fliacik : urcite dam a hodim aj nove fotky..
Odpovědět
bbay keby som mala viac casu, ujala by som sa toho sama, myslim to co pisala @zuziiiiicek; tiez my pisal v piatok ze v pondelok sa ozve a uz je streda, ale tak pravda je ze nespecifikoval ktory pondelok :-D :-D :-D pevne nevry vsetkym, tiez som z neho uz trochu na nervy
Odpovědět
Profilova fotka
moje saticky
Odpovědět
Profilova fotka
@fliacik ty jo, tak porad nic? myslela jsem na tebe a rikala si ze kdyz dnes fotil moje saty, ze treba i ty tvoje... ted se mu snazim napsat, ze jsem teda zaplatila zbytek penez, adresu a tak, ale cele odpoledne mi mail vraci nedorucenou zpravu... no jeste se nacekam nez se se svymi saty pomazlim...
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova načekáš, ale uteče to rychle..:-) mě má přijít fotka zítra, tak mi drž! :-)ale na této fotce jsou krásný a ta vlečka.. jůůůůůůů zááávist :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka no právě, ta vlečka, spadla mi brada! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova to se ti nedivím! budeš jak princezna, fakt jsou super! už aby byly doma co? :-) začínám být nedočkavá, a jestli zejtra zase nebudou, tak to zkusím tvou metodou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria Já mám vlečku sundávací. Prostě mám nornálně šaty až na zem a vzadu se na šněrovačku připne dlouhý dobře vytvarovaný pruh látky - vlečka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka ted na mě zkousel že mam doplatit 135 dolarů, ale ja uz ospolko zaplatila zbyvajicich 125, tak jsem zvedava, co vymysli
Odpovědět
@klarakatzova vau tak ta vlečka je naprosto naprosto překrásná!!!Skoro závídím ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@klarakatzova si myslím, že si to nepamatuje, kolik komu řekl cenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova koukám, že v tom má bordel.. :-| navíc pokud jsi odpolko platila tak podle mě by už je tam měl mít... :-)
Odpovědět
@zuziiiiicek Hmm, tak to já si taky teda nepamatuji :-( Právě jsem myslela, že mi holky pošlou datumy a já to sem pak hodím do jednoho příspěvku pohromadě.... Jo a díky holky, co jste mi už napsaly :-) Během víkendu to sem hodím. A s těma fotkama by to asi bylo horší..... Nevím jak na to :-| Jedině udělat asi zvláštní album nebo nevím... šlo by sem dát fotky pohromadě i s "údaji", myslím asi ne
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě k tomu Zimovi a balíkům.. platila jsem v pondělí, v úterý se sháněla po tracking number a to mi slíbil na pátek. A ze sledování zásilky jsem viděla, že balík opravdu podal až v pátek někdy v noci. Ale je to express, takže druhý pracovní den to bylo už v ČR ;-) Takže svou pomalost v odesílání vykompenzuje touto báječnou expresní DHL přepravou. Pokud celníci nezdržují. Dneska jsem byla v Praze na "nevěstou nanečisto", co jsem vyhrála na iDNESu. Krom toho, že mi učesali vlasy tak, že se mi účes za 3 h rozpadl :-D ale krásně mě namalovali, mi vybrali velmi podobné šaty těm mým :-D To mě fakt pobavilo. Ale moje jsou hezčí, víc vílí s kytkama, ty jejich byly smetanové (v jiné barvě neměli) a hrozně dlouhé, ale téměř stejný střih. Akorát mě naštvala paní v salonu, co mi tvrdila, že bílá se ke mně nehodí. Ne a ne a ne, moje šaty budou čistě bílé!
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas No já bych se toho klidně ujala, ale potřebovala bych od holek co mají zkušenosti se Zimem -fotku originálů -fotku co jim poslal Zimo -fotku nebo fotky poté co jim šaty přišly -a nejlépe fotku na nich samotných pak: -jejich přezdívku tady na beremku -datum první platby Zimovi -datum kdy poslal fotku -datum kdy šaty došly -názor na šaty a nejlepší by to bylo na můj mail : zuzana.dufkova@centrum.cz Takže holky, které s tím nemáte problém posílejte na můj mail, vytvořím pak album, ať je aspoň pár výtvorů od Zima pokupě a ať pomůžeme dalším nevěstinkám;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a do svého alba jsem přidala nové fotky šatů co jsem dneska nafotila když muž opustil byt.:-D Zkoušela jsem je poprvé od doby co jsem si je vyzvedla ze salónu a byla zvědavá jak mi je zkrátili a udělali to připnutí vlečky. Nebyl po ruce ale nikdo kdo by ji je sešněroval takže si je jen přidržuju.:-D Ale paráda, už si na ně nešlapu!:-) A tančí se v nich suprově:-D:-D
Odpovědět
@zuziiiiicek Jůůů, tak super ;-) :-) Já zas nejsem tak pečlivá a pak aby v tom nebyl chaos... Já sice ještě nic nemám, ale zatím Ti pošlu datum první platby a fotku originálu Dííííky
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas za málo:-) ráda to udělám...šaty to je moje!:-D tak doufám, že se i ostatní chytnou a budu moct přidávat;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek hele mě má přijít fotka zítra, tak ti to pak napíšu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek A nedáme to třeba na spešl webový stránky? Já jsem si tvořila svatební stránky na wordpress.com, tak bych to mohla zkusit i s šatama. Není to zas až tak složité. http://satyzciny.wordpress.com/zimola... Naházela jsem tam zkusmo svoje šaty, jestli by se vám to líbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi nooo mě je to jedno:-) ty jseš tu manžerka:-D ne víš co říkám si, že by možná bylo přece jen lepší udělat to album tady na beremese proto, protože pokaždý když přidáme fotku tak se album obnoví a uvidí ho další a další holky a bojím se, že na ten odkaz by se zapomělo...ale jak chcete:-) a na tom webu je to hezký....
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek Mně je to taky jedno :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ona na to tady asi existuje i spešl stránka: http://www.beremese.cz/diskuse/tema/p...
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi to vypadá jen jako další diskuze...a víš co, vždyť můžeme udělat oboje - i ten web i to album tady;-) budu to postupně strkat do alba co mi holky pošlou a můžeš to tam házet taky;-)
Odpovědět
Ahoj holky, máte někdo zkušenost z DH gate? mam vybrane šaty coco od maggie sottero a potřebovala bych je mít do měsíce hotové a tam mají dodací lhůty cca 14 dní. když zadám mé požadované šatky, tak tam vyskočí řada okének s jinými cenami, nevíte jak se v tom vyznat? každé je asi jiná firma z číny, nebo prostředník?já se v tom moc nevyznám, prosím poradtě at si nenabiju čumák....děkuji
Odpovědět
@kralkaz Měsíc? Teda, budu ti držet palce, to jsi hodně odvážná...... někdo tady dhgate myslím měl, ale to už je pár stránek zpět....
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova sú nádherné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Ty stránky jsou fajn. Holky tak já ho zase začala uhánět. Bude rád že se mě zbaví. Teda jen jsem psala že to tracking nr.už by měl mít jestli to poslal tak ať mi dá vědět jak to teda je. Tak jsem zvědavá :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?