Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Moc Ti sluší Sangi. Nádhera :)
Odpovědět
Tyhle šaty půjdou zkrátit snadno. Jsou fakt krásné. A ty flitry vypadají na fotkách taky dobře, nevím jak v realu.
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi jsou moc krásné a souhlasím s @revival.lady jako éterická víla :-) moc ti sluší a musím říct, že ty kytičky jsou nádherný, lepší jak ze salonu.. (taky jsem si je zkoušela :-))
Odpovědět
@sangi Učiněná víla.Super vlečka. Pokud se ti ty flitry nelíbí,možná by byly pěkné nějaké drobné zelené nebo bílé perličky. :-)
Odpovědět
@sangi Jsou nádherné, a sednou ti.
Odpovědět
@sangi : pridavam sa - krasa, si v nich naozaj ako vila ..:) a tie kvety zvladol nadherne,vyzeraju lepsie ako na kdejakych znackovych satach..super..:) s tymi perlickami ako pise radkaja je to vyborny napad..
Odpovědět
Profilova fotka
Další fotky :) Ty kytky asi nějak předěláme, aby vypadaly víc přirozeněji. Ještě uvidím. Jinak jsem spokojená. Pod sukní hromada tylu. Na fotkách mám vysoké podpadky a stejně jsou mi šaty dlouhé. Tak je zkrátíme. Dávám sem různé varianty. S vlečkou, bez vlečky, s šálem bez šálu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi nadhera!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi úplně super, moc ti sluší, jsou to krásný šaty!!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Jeeejda tak dalšia spokojna nevestička :) no čo povieš, predsa to stálo za tie nervy no nie :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 Jsem moc ráda, že jsem si ty šaty nechala šít u Zima ;-) Doporučuju! Ale s časovým předstihem, ať nemusíte stresovat ;-) Jinak šněrování mám taky docela na těsno, pokud nechci, aby ze mně šaty padaly.
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Jak dlouho trvalo ušití?s jakým předstihem jsi to objednala?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@stastnanevesta 24.2. a dneska jsem je dostala.
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi To je dobrý. Jo a jinak myslím,že máme společnou známou,jsi mi povědomá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi inak tieto saty sa mi pacia ovela viacej s tymito kvietkami ako s tymi veklymi co mali v tom salone :)..vyzeras v nich super :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak mě jen napadlo, co udělat takový "přehled", která kdy objednávala šaty u Zima a kolik nás čekajících vlastně teď je. Docela by mě zajímalo, kolik je ještě na "objednávací listině" holek přede mnou a kolik je za mnou..... Abych taky věděla, kdy mám Zima začít "otravovat".... Je jasné, že úplně se Zimo podle toho neřídí, ale jen tak přibližně.... Kdyby jste chtěly, napište mi prosím datumy do IP a já to sem pak napíšu do jednoho příspěvku.
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi veľmi krásne, sangi a na vlečku tam máš gombík na vypnutie? mne ho neurobil a teraz neviem či si ho tam mam dať dorobiť, vlečka nie je moc dlhá ale neviem či nebude zavadzať....
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Moc Ti sluší, super výběr :) Tak mě včera napsal že šaty poslal v pondělí a tracking number mi pošle jen co ho dostane. Přítel pracuje v DHL a říká že tracking number se dává automaticky při převzetí balíku k poslání, tak nevím. Uvidíme :)
Odpovědět
@sangi jsou opravdu překrásné!!Jsou hezčí než originál, jemnější, kvítka jsou taky povedená, úplně tě vidím na té louce ;-)
Odpovědět
jiinak mě udělal na vlečku poutko na ruku, což jsem zjistila až teď, ale není to moc pohodlné, takže to stejně přešiju na připnutí k sukni
Odpovědět
tiez mi napadlo, ze by sa mohol dat dokopy album zimovych siat- ev. aj s porovnanim s originalmi ako tu mal kedysi asapbay,aby to mali dalsie nevesty pokope, co poviete?
Odpovědět
@zzaneta To Zimo jen tak mystifikuje aby nevěsty uklidnil.Většinou když pošle tracking ,tak ten den teprve posílá. :-p :-|
Odpovědět
Buhuuuu, baby, mňa naďalej ignoruje, už som mu/jej poslala asi 10 e-mailov a žiadna odozva. V piatok mi sľúbil, že v pondelok pošle fotku... :-( To je taký hrozný problém napísať, že nastal problém a šaty budú hotové dňa xx.xx??? Vidím, že s ostatnými komunikuje, len so mnou z neznámeho dôvodu nie... :-( Už čakám dva mesiace... :-( sangi, mohla by si mi to už konečne vybaviť :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria já si myslím, že při tanci ti bude zavazet i když není dlouhá, asi je lepší tam ten knoflík mít, aby ses pak kdyžtak mohla té vlečky "zbavit" :-D Jinak dneska muž večer někam jde tak si konečně pořádně prohlídnu a vyzkouším, co mi se šatama udělali v salónu.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka to s tím albem taky není špatnej nápad...i já bych ráda mrkla na jakési shrnutí:-) Jak to provést?
Odpovědět
Profilova fotka
@fliacik kurňa je mi tě líto, tohle je od Zima fakt nefér:-(
Odpovědět
@fliacik To bude asi odlišná čínská mentalita,že nemůžou přiznat,že něco nestíhají a bude to později.S tím asi nic nenaděláme. :-p :-|
Odpovědět
@zuziiiiicek : musela by sa toho ujat jedna z nas a vytvorit album vo svojm fotoblogu..v tom pripade by bolo najlepsie,keby jej do IP baby,ktore suhlasia s tym ,aby ich fotky v tom suhrnom albume boli poslali "dovolenie"..
Odpovědět
@fliacik : tiez ma to mrzi,ale neboj ,urcite sa ozve..mne z neho tiez niekedy tiekli nervy..aj mne povedal,ze saty posiela v pondelok a tyzden som z neho pacila tracking number,ktore mi poslal az v piatok a z ktoreho bolo jasne,ze saty odoslal az v piatok..a to pritom boli uz hotove,lebo fotku som mala este z predosleho tyzdna..drzim palce,nech uz ich mas cim skor doma.. ja si pre svoje opravene idem zajtra a tiez som z toho uz nejaka nervozna..
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja No je mi to jasný. To jsem zvědavá kdy to doopravdy pošle :D Ale dal mi do emailu smajlika, to on casto nedela, asi se tesi ze me bude mit z krku :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?