Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@klarakatzova Neboj ona ti ty šaty pošle, asi na nich ještě finišuje.Určitě budou za ty všechny nervy zato stát. :-)
Odpovědět
@klarakatzova posílali mi cenovou nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
hurá, první odezva!!!!!!!!!!!!! jsem štastná jak blecha, mam si vybrat koralky na cast pasu na prisiti dle prilohy a pak ze staci jen par hodin a saty posle dnes.
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska jůůů tak v tomhle je určitě super mít šaty na míru, když ti nesedí typicky konfekční velikosti. Vůbec to není poznat, vypadá to opravdu moc krásně, šaty ti moc sluší. A jak jsi nejspíš chtěla - krásně schovaly ty boky....no jsem nadšená;-) @klarakatzova ty jo je mi tě opravdu líto, v tomhle se zimo teda opravdu chová dost blbě:-( každej den koukám na diskuzi a čekám kdy se vysypou fotky vás všech co jste objednávali a místo toho čtu jak furt natahuje termíny. Držím palce, aby už dneska fotka dorazila!
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova no není možný...takže oni je dneska ještě fakt dodělávají, no já padnu.:-) ale hned je líp že, když víš aspoň co se děje...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to blbe pochopila, jeste dodela ty koralky a pak je posle, korzet se zda byt super, ale sukne mi prijde malo nadychana
Odpovědět
@klarakatzova Ještě by ti měl pro jistotu poslat napřed tu fotku,abys je mohla zkontrolovat. Co když dal málo tylu? :-p :-D
Odpovědět
@klarakatzova no vidis, na mna kasle este vzdy :-(((
Odpovědět
@klarakatzova Aha tak fotka je. To je právě to ,co jsem se celou dobu obávala ,že bude šetřit na tylu. Napiš mu ,at´tu sukni více nařasí . Raději si počkej ještě pár dní než to opraví. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova já myslím, že jsou super...a nepřijde mi ta sukně málo nadýchaná...pokud jsi to teda nechtěla mít ještě víc než na fotkách ze salónu. Nezapomeň, že budeš mít spodnici a podle toho kolik budeš mít kruhů ta sukně bude ještě nadýchanější. myslím, že se spodnicí to bude bezva;-) Podívej se na moje foto co mi poslal Zimo, šaty zplihlý až hrůza. Jsem vysazená na bohatý sukně a na té figuríně se mi vůbec nelíbily. V reálu ale úplně o něčem jiným;-)
Odpovědět
@zuziiiiicek Nechci prudit,ale on tu sukni fakt málo nařasil .Oproti těm ze salonu mají o mnoho méně tylu. :-( Kdyby pod ně dala velkou spodnici,tak by ten tyl byl na sukni skoro napnutý.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek a ty myslis, ze je ta fotka bez spodnice? me pripada, ze uz pod tim ma spodničku
Odpovědět
Článek se načítá
@klarakatzova Menší spodničku tam má.
Odpovědět
@klarakatzova krásné princeznovské šatičky
Odpovědět
Profilova fotka
musim ale rict, ze ja sama mam klasickou postavu se stihlym pasem proti bokum a pak az si to oblecu a stahnu snerovackou tak mi to jakoby vyskoci na bocich do stan... jestli je mi rozumnet. no tak nechtela jsem uplne slyset ze je ta sukne odflaknuta, ale co se da delat. presivat je to uz nenecham, pockam az na dojem na zivo.
Odpovědět
@klarakatzova Nechtěla jsem tě zklamat,ale myslela jsem ,že by to Zimo mohl ještě vylepšit ,abys pak byla spokojená na 100%.Ty šaty budou celkově velmi pěkné,některým nevěstám by ani nepřišlo, že mají méně tylu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja ne však v pohodě;-) já soudím jen podle toho co vidím, ty máš víc zkušeností;-) s tylovou sukní zkušenost už vůbec nemám a to že se ten tyl nějak napne by mě vůbec nenapadlo:-) akorát nechápu - jak jako ho má zimo nařasit? chápala bych přidat vrstvu nebo tak, ale nevím jak nařasit? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja no ja jsem mu to psala, ale podle te fotky zkratka nevim jestli je to bobe nebo ne... videla jsem tady jednu fotky jedne tylove sukne od zima, ale uz nevim u koho, abych si to porovnala...
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova no on posílá vždycky fotky bez spodnice pokud vím, ale raději dej na rady @radkaja , já se v tom zas až tak nevyznám;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek mel tam poskladat ze vsech vrstev harmoniku.
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova aha tak prej tam spodnička je...sorry, já prvně píšu a pak čtu zbytek a nějak vás nestíhám:-D já ale myslela, že posílá vždycky foto bez spodnice...
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova jo taaaaak....tak už to chápu. No tak to v tom případě nevypadá, že by udělal....Zkus se ho zeptat jestli by to nešlo víc...
Odpovědět
@klarakatzova Našla jsem tu nevěstu http://www.beremese.cz/fotoblog/senmark/ ,myslím že toho tylu tam má podobně .
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova takhle, dle mého názoru: pokud tam už je malá spodnice, tak je to málo nadýchaný ta sukně...pokud ale spodnice není tak si myslím, že se spodnicí budou bezva, ale toť jen názor amatéra;-) každopádně si myslím, že zklamaná být nemusíš ;-)
Odpovědět
@2011daska Nádhera!!!! Moc Ti sluší, opravdu! Máš v nich pěknou postavu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja no asi jsi měla fakt pravdu v tom, že šetřijou na tylu. Naopak to vypadá, že nešetřijou na těch spodních vrstvách...saténu a taftu mají asi dost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja děkuju za snahu, myslim ze to byla jeste nejaka jina nevesta, ktera mela vylozene tylovou sukni od pasu a to me prave presvedcilo, at objednam, no to uz je jedno, poslala jsem mu jeste jednou ten mail, kde jsem shrnovala svoje pozadavky na saty, at si to precte a ze ten korzet je super, ale ze sukne mi nepripada nadychana a bohata... tak uvidime co odpovi. muzu byt rada, ze jsou saty vubec na svete... a vlastně za 5000 jsou moje a treba je i prodam, tak co bych furt chtěla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek jinak spodnice tam je, mi odpovedel
Odpovědět
@klarakatzova JA už strácam nervy, mne vôbec neodpovedá na maily, ani ho nenapadlo sa ospravedlniť. Pritom mešká pekne dlho, tiež som platila 24.2., sú to skoro dva mesiace, už tikrát sľúbený termín odsunul, dnes už mali byť určite..
Odpovědět
@fliacik Asi ted´ došívá šaty pro klarkukatzovou. Potom třeba přijdou na řadu ty tvoje.:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?