Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@pipik Škoda, v oboch vyzeráš božsky...keby si ich bola oslovila pred mesiacom, ešte by to stihli, ale teraz už iste nie, nabrali si toľko objednávok, že to nezvládajú.
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik tak ja jsem asi natvrdla, nejak moc jsem si tvuj profil neprohlizela... ty mas teda vic svateb, jako v zahranici a u nas? nebo tak? no jestli chces risknout to usiti, tak se rozhodne ujistit ze ti zaruci termin dokonceni... fakt bych teda byla nervozni na tvem miste... a co tedy chces usit, kdyz je tohle jenom krajni varianta? pak tady psala jedna slecna: ze se chce podelit o zkusenost, ze objednavala jinde, nez u Zima, bylo to rychlejsi, levnejsi a pry hodne sije pro CR ten cinan, mysim ze je to tak tri strranky zpet
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik A ještě počítej s tím, že ti nemusí 100% sedět a nechat si časovou rezervu na případné úpravy. Ale je to na tobě. Já bych se nervama zbláznila :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik slecna levata, stranka 520
Odpovědět
@klarakatzova mám svatbu v červnu v zahraničí.vybrala jsem si šaty ten poslední obrázek tady,tady u nás ale nepučí mi je na tak dlouhou dobu,pak mám svatbu v červenci tady v ČR a to by se mi líbily ty drhé tady na obrázku.ale když bych si půjčila dvoje šaty což by bylo fain a jedna z těch půjčoven by mi ´vyšla vstříc tak je to hrozně drahý.ty favoritky co mám v albu mi možná půjčí na delší dobu.Ale pouze jedny,proto dělám ten výběr,ale nejsou to šaty mých snů.Majitelka toho salonu je na dovolené a já musím počkat až se vrátí a potom se dozvím jestli vůbec mi je půjčí.
Odpovědět
@sangi A tys tu rozdělovala platby, teď si nemůžu vzpomenout, jak si to měla...
Odpovědět
@2011daska jsou úžasné a moc ti sluší.
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 Na balík měl Zimo psát 100, ale 2011daska měla mít taky 100 a Zimo jí napsal 35.
Odpovědět
@sangi Aha, tak to jsem teda zvědavá, kolik ti tam napsal.
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik tak te dbudeme vsechny zavidet, ze mas dve svatby
Odpovědět
@2011daska Šaty ti krásně sedí ,ten vršek je úžasný i na tak malé fotce ;-) .Vybrala sis super střih na tvou postavu. :-)
Odpovědět
@ka1985 @radkaja děkuju za pochvalu! Potěší... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
@klarakatzova zatím mám jen dvoje starosti
Odpovědět
@pipik Proč musíš mít dvě svatby, smím -li se ptát?
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska wooooooooooow! tak ty jsou super a krásně ti sedí!!! :-)
Odpovědět
@revival.lady já nemusím mít dvě svatby já chci
Odpovědět
@pipik No.... v tom případě sorry.
Odpovědět
Profilova fotka
zda se, ze budu prvni, kdo bude chtit vratit penize... zatim se zadna fotka nekona a jestli to dobre pocitam, tak tam u nich je ted skoro pulnoc
Odpovědět
@revival.lady nic se neděje.nejsem jediná nevěsta co má dvě svatby tady na foru jich je víc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova Ještě bych mu jednou napsala. Uvidíš že odpovědí bude fotka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska tvoje šaty jsou opravdu nádherný a hlavně ti moooc sluší!!! Píšeš, že máš širší boky, ale v těch šatech to teda není vůbec vidět. Paráda opravdu!;-)
Odpovědět
@klarakatzova mě ted odepsal
Odpovědět
@klarakatzova koukala jsem, že jsi platila jen o 2 dny později než já. Tak to už by mohla poslat alespoň foto, to je pravda :-( mě poslal foto až o půl osmé večer, takže ještě je spoustačasu na foto :-) držím palce ať už se pochlapí, nejhorší je to její věčné ujišťování, že za týden, po víkendu, pozítří a málokdy se člověk dočká, ale když už jsi použila takový nátlak, tak věřím, že pošle..zítras očekávám chlubící se foto na stránce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta ja jsem mu psala uz po poledni, jen aby o me vedel, a taky pred hodinou, ze doufam, ze nezapomnel ze ma byt dnes foto, nebo vraceni penez a ze doufam, ze dodrzi slib... zatim mam jedinou jistotu, ze neodpovida.
Odpovědět
Profilova fotka
@pipik fakt? jdu teda napsat
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska ja očekávám foto už od 30.3. :-D
Odpovědět
@terulilinka @zuziiiiicek děkuju holky, no mám totiž vršek o číslo až 2 menší než spodek :-| a v některých šatech, co jsem zkoušela, jsem vypadala jak selka a v některých tak o 50kg těžší
Odpovědět
Profilova fotka
anebo nebudu psat, si pripadam jak blbec, furt je takhle nahanet...
Odpovědět
@klarakatzova jo to chápu :-) a přitom mé šaty jsou poměrně složité, jak ty tvé, ale psala jsi myslím, že omylem dokončila napřed jiné šaty, Bylas to ty? to by vysvětlovalo, proč se tak zpozdila
Odpovědět
@klarakatzova nepiš, stejně ti to pošle až budou a pokud to dnes nestihne, věřím, že napíše omluvu, že si netroufne dělat mrtvého brouka ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?