Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
ja stale nic 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta pozrela som si original a je to velice pekne , :-) presná podoba, už len spodničku :) inak kolko kruhovú budeš mať?
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova Urguj ho. Ja posílala dva maily denně. A teď naposledy zareagoval když jsem psala že už to začíná být disapointing. Už ani neodpověděl a jen poslal foto :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 Děkuji, to mě těší :) To právě ještě nevím, u Zima jsem neobjednávala takže budu muset řešit zvlášť.
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta Nevím, kdy mi šaty odeslal, ale na zítra mi sliboval od DHL chlapa tracking number, takže už asi někde cestují :) Druhou platbu jsem nerozdělila. Psala jsem mu, ať to pošle v ceně poslední platby. Tak uvidím. To clo není zas až tak drahé a nechci mít nepříjemnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Já to právě taky nerozdělovala. Jak píšeš, není to tolik, lepší než mít oplétačky. Tak to jsem zvědavá kdy dorazí. A díky za rady, urgování se vyplatilo. Teď aby to vážně poslal a bude :)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova Určitě se pusť obrovskou urgovací vervou do Zima. Přecejenom to máš už v červnu (jaká já), to je coby dup a šaty potřebuješ. Kdy naposledy jsi mu psala a co ti odpověděl? @zzaneta Doufám, že balíček přijde už příští týden.. :) Už jsem zaúkolovala kolegu v práci, co přebírá balíky. Aby dával pozor a nerozpáral mi ho řezacím nožem..
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Koukala jsem na stránky DHL a doručení trvá okolo 3dnů, pak záleží jak dlouho to bude na celním, ale to už si pourgujeme sami přes tracking number. Takže myslím že příští týden by jsi je měla určitě mít :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta jůů, hezkééé :-) na tobe budou vypadat skvěle! achjoo, a já stále nic, proč to tak protahuje :-/
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova Klári, taky myslím, že na něj musíš jít tvrdě, jinak je mu to asi jedno.. takhle bude mít aspon špatný svědomí :-D jinak já budu mít 5 vrstev a taky tylovou spodničku ještě, tak jsem zvědavá.. doufám, že na tu spodničku nezapomene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka Děkuji :) Ty máš termín někdy příští týden ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta tak to jsem moc ráda, že jseš spokojená, v reálu budou ještě krásnější uvidíš.;-) ještě ta barvička aby byla podle tvých představ.;-) Jinak mě už napsali ze salónu, že úpravy na mojich šatkách jsou hotový a zítra jdu zkoušet, už se na ně zase moc těšíííím.:-) A jsem moc zvědavá jak bude vypadat ta připnutá vlečka :-. Nechám vyfotit a hodím foto;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zzaneta no termín.. říkal toho 21. ale znáš to.. zase bude mít pech a nebudou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta no termín.. říkal toho 21. ale znáš to.. zase budu mít pech a nebudou :-D
Odpovědět
koukám, že se trochu snaží, že teď zase začal posílat foto :-)tak, že by už neprodlužoval čekací doby :-) jinak šatky jsou moc povedené ;-) myslím, že hodit je sem do diskuze je prostě lepší než do soukromého alba, jak jsme tu měli několik stran zpět slečnu, co se jí pak nelíbilo neustálé žádání o přátelství...
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta @sangi dnes odpoledne pred treti hodinou jsme mu uz napsal, ze se mi nelibi nase komunikace, ze nejdriv sliboval 30.3. pak 10.4. a ted 14.4. a ze ted se zase nic nedeje, asi mu uz napisu, ze chci vratit penize kvuli nedodrzeni terminu a kdyz mi je vrati budu koukat jako puk :-) no kazdopadne tohle me uz stve, protoze mi predevcirem odepsal, ze vcera, nejpozdeji dnes mi posle foto. Proste uz potreti kecal.
Odpovědět
Inak ako dlho trvá kým príde balík, taký týžden? alebo iba kecá? @sangi Ako roztrhať nožom balík? Takéto praktiky používajú na colnici? Môže dojsť k poškodeniu šiat??
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 Ne, nožem rozřezává balíky můj kolega :) Právě proto jsem ho upozornila, aby příštích 14 dnů do ničeho neřezal, jinak podříznu já jeho ;-)
Odpovědět
Baby, prosim vas, co poviete na tieto saty: http://www.svadobnesaty-strakova.sk/i... 300 EUR chcem nieco jednoduche, nikde take saty neviem zohnat..nie som si ista tou kvalitou.. chystam sa za pani Strakovou ist (Piestany), tak aby som nesla nadarmo. Dakujem vopred za vsetky rady
Odpovědět
no baby ale som sa nasrdila. poslala som mu mail co to ma znamenat ze nevesty co objednavali po mne maju uz foto aj saty na ceste a ja stale nic., chapem ze som si objednala dost zlozite saty ale tak co je vela to je vela. dufam ze na tento (btw uz stvrty mail) odpise, inak mu zacnem robit ''reklamu''
Odpovědět
Profilova fotka
Mne už dnes odpísal až jednu vetu, ale hlavne že viem že prašule ma a snáď na to začne makať :) A bez urgencii napísal sám od seba, on toho má chudák asi ozaj moc, veď koko nás je len zo SR a ČR .. a čo ešte iné krajny.
Odpovědět
Profilova fotka
@eviku12345 veľmi krásne naozaj x-)
Odpovědět
@jasminka002 Pokial ti nesúri tak sa neplaš, sú tu aj také, ktorým to súri a majú svadbu za dverami, tak ma asi toho vela a naponáhlo....
Odpovědět
Radšej ho neotravujme, ked mu denne napíše každá po 3 vyhražne maily, tak sa nam na šaty vys.re :-) Trocha viac trpezlivosti
Odpovědět
@kikuska16 dakujem :-) :-) :-), ja sa len trocha bojim tej cipky, ci to nevyzera moc lacno-..urcite su usite v Cine :-)ale to by mi nevadilo..
Odpovědět
Profilova fotka
@eviku12345 moc krásný výběr;-)
Odpovědět
@zzaneta ahoj, citam, ze uz ti odpisal. kedy si poslala prvu polovicu platby? poslala som mu uz 4 maily a nic. chapem, ze ma toho vela, ale tak odtial potial.
Odpovědět
@zuziiiiicek dakujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 Ahoj Jasminko, prvni platbu jsem posilala 23.nebo 24.2., ted si nejsem presne jista. Ja si to rikala dlouho ze toho ma hodne, ale pak jsem videla ze ostatni uz maji a platily stejne, tak jsem si rekla ze to ne. A fotka byla do dvou dnu u me a v pondeli je posle. @amia2011 Ja myslim ze on se fakt uhanet musi. Navic jestli Ti dvakrat posune termin a pak minimalne tyden neodpovida, tak se nediv ze jsme nedockave :D
Odpovědět
Profilova fotka
Já dneska nadskakuji na židli a očekávám mail s tím svým tracking number..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?