Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@redenka55 pozrin sa do jej albumu na šnurovačku a čipku ako je tam zvrchu na plate sietoviny našita a ta šnurovačka ani sa nevyjadrujem, uplne krivo našita
Odpovědět
Zrovna se dívám. Doufám, že ji vrátí peníze.
Odpovědět
Profilova fotka
@tulinka38 No to je děs! :((( Zlatej Zimo.. i přes ty komplikace s dobou dodání a neodpovídání na maily.
Odpovědět
@kikuska16 Já jsem platila v pátek týden před tebou, tak můžeme čekat spolu. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zimo se probudil: The package will leave port from HongKong, then the DHL man in that area will give me the tracking number. So i think i should get the tracking number by 15th. @2011daska Ozval se ti Zimo už se správným tracking číslem?
Odpovědět
Profilova fotka
babyyyy ze aka haluz ... Zimo pise, ze mu platba nedosla...no tak som zas pozrela paypal...platbu zatial neakceptoval a u jeho paypal (makelau318@hotmail.com) co mi poslal pise ze je neregistrovany... nemozete pozriet ci tam neurobil nejaky preklep uctu ked mi to posielal? ja som to len skopirovala do prijemcu... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@gretkav Máš to špatně ten e-mail.. je to marklau318@hotmail.com - napsal ti blbě mail!
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi dakujeeem...no to je fajn ze mi poslal zly paypal..juuuj na porazenie...tak mozem platbu zrusit a poslat znovu a takto cakat zas dlhsie :(..esteze je svadba az v oktobri... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@gretkav Být tebou, tak mu napíšu, že ti poslal blbý paypal a že ti "kamarádka", co si u něj taky šije šaty, řekla ten správný. A že je to jeho chyba a že by tam peníze už dávno měl před 14 dnama ;-) Třeba se bude kát a pohne s šatama.
Odpovědět
mám je doma, plašila jsem zbytečně, nepředali to mě ale mému spolupracovníkovi a on mi nenapsal. Jeho jméno mi vypadlo, takže se budu muset zimovi hodně omluvit. I když poslal toDHL express protože to posílal až po 12 dnech od zaplacení. Zato celním to prošlo během 2 min, takže žádné poplatky a to jsem napsala, že má napsat 100 USD. Takže nakonec dobrý!!!Vyzkouším je asi o víkendu, takže pak dám vědět.Křivdila jsem mu!!
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 :) tak bude spolu "zúfale manželky" :D a aké si si dala šatičky?
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska juuuj to mi odlahlo aj za teba :) uz sa tesim na fotecku siat na tebe :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Baby taká blbosť, ale dúfam že šaty nebudú radioaktívne :DDD
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi preposlala som mu odpoved z paypalu a ze ci to nahodou nie je zly ucet a on mi hned odpisal ze je...tak som ho upozornila, ze mi on poslal ten nespravny a ze sa moze presvedcit v predchadzajucich mailoch a tak...a tak som mu peniaze poslala na spravny ucet s tym ze nech mi hned da vediet ci prisli a kedy zacne saty sit....no som veeeelmi zvedava ci na toto odpise...
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska No vidíš :) Se máš, že ti to prošlo bez cla :) Uvidíme, co já.. snad příští týden se dočkám U tebe se těším na fotky!
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska Super, gratuluji. Jsem zvědavá na fotky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak a já mu poslala další mail že se mi to přestává líbit, tak uvidíme :D
Odpovědět
Profilova fotka
2011daska: a co dph? tos taky nemusela platit?
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta tak me take psal ze je tam půlnoc a za byl na sluzebni ceste a ze mi urcite posle foto dnes, nejpozdeji zitra
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova ach to je ale trdlo.. kdyby vedel jak si tu predavame ty informace, mozna by byl opatrnejsi. Ja uz ho znovu nahanela a nic.. A foto nezapomen pridat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova tak držím palce aby to nedopadlo jako u mě :-)kolik máš tedy těch vsrtev tylu?
Odpovědět
@great.girl vůbec nic, měli to tam opravdu jen 2 min, napsal na balk 35 USD a prošlo to.
Odpovědět
jinak šaty jsou opravdu z taftu,mají spodní vrstvu ze saténu a ještě na některých místech všitý tyl, aby sukně držela lepší tvar, nemají připnutí na vlečku ;-) standart, jsou pevné s podprsenkovým pásem a přesně takové jako byli v salónu kde půjčení stálo 9.000. jen se mi trochu páře spodní část V, ale to chce jen asi tak jeden steh a bude to v pořádku, jinak myslím, že jsou šité dobře.jsou krásné, bohužel nevím zda-li mi sednou, musím si ještě počkat na někoho, kdo mě oblékne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska určitě padnou suprově! :-) držím palce a už se těším na fotky :-)
Odpovědět
@2011daska : urcite sadnu, drzim palce..ked sa teraz tak pozeram na fotky mojich,tak sa uz na vybalenych dalo poznat,ze mi budu siroke..takze ak sa ti na vesiaku zdaju v pohode,urcite aj padnu..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka 4 vrstvy a jedna by jeste mela byt na spodnicce
Odpovědět
@2011daska Ahoj nesom v obraze, už máš ušité šatky? alebo foto? :-)
Odpovědět
@2011daska ahoj, a kedy si objednavala? lebo ja 21.2. a este mi neposlal ani foto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to mas super ;-) , ja mam ted nejake veci taky objednane a na ceste. Mamka me strasila, ze ve zpravach rikali, ze zmenili od1.4. limit na dph na 22EUR pro vsechny zeme krom EU a clo zustalo 150...
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 Zkus ho nějak důrazněji zaurgovat, to na Číňany pomáhá. Já platila 24.2. a už mám foto a šaty pomalu na cestě. Ale kdybych neugovala, tak to tak asi ještě není.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?