Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@fliacik @klarakatzova ďakujem Vám baby. Tiež som to takto našla na nejakom fore, len som si nebola istá. Určite si ich pôjdem aj niekam omakať :D super nápad, thx. Dám potom fotky šiat ako to dopadlo:)
Odpovědět
@zuziiiiicek jsi prostě úžasná, děkuji. už mám konečně číslo, mě to posílá DHL a skutečně to poslali 1.4, hned po zaplacení, tak to mě mile překvapili, ale balík je v Bratislavě, takže DHL je pomalé :-)
Odpovědět
@2011daska Jé tak to se už těšíme na další fotky šatečků.Doufám , že s nimi budeš spokojená a nebudeš je muset nijak upravovat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska Takže Zimo ti poslal šaty a neřekl ti, že jsou už odeslaný? A to DHL jsi si s ním domluvila sama a nebo jsi mu řekla, že nechceš TNT? Začínám se děsit, aby mi neposlal šaty a já o tom nevěděla :-D Doplatila jsem zbytek hned v pondělí.
Odpovědět
Tak baby dnes som bola u mojej krajčírky, ktorá mi upravovala šaty od zima, chcela som ich trochu skrátiť, hlavne sa mi robili take hrboly pod vrchnou vrstvou na bruchu, tak mi to mala upraviť. minulý týždeň z nich bola nadšená že sú pekné a za takú cenu. Dnes som prišla po ne, už nadšená nebola pretože ked ich rozparala po bokoch aby ich upravila tak zistila že nie sú nové a že boli už dvakrát zužované, že tam bolo kopec látky nechanej a 5cmové švy, preto mi nesedeli, tak dúfam že teraz už budem mať pokoj a budú fajn, len ma to trochu sklamalo. Práca chvatná málo platná. no nič.
Odpovědět
To, že jsou 2x zužované, neznamená, že nejsou nové. Možná je 2x zužovali přímo na tebe. Byla asi chyba,že švy neodstřihly .Ale pořád líp, když je pak co zastřihnout, než když by nebylo kam povolovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@papucz Tak to jsem zvědavá, co moje šaty, ale střih je dost jednoduchý, tak snad v pohodě. Souhlasím s názorem redenky55. Určitě by ti neposlali použité šaty.
Odpovědět
@sangi zle si to zariadila :-D :-D :-D tak potom aspon mne vybav u Zima, aby mi došli v pohode :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja osm mu poslala prachy a mail s mierami a pod. a už mi neodpísal :DD čakám druhý deň aspoň aby som vedela či na tom začal robiť. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 Určitě se ozve. Já nechápu jak to dělá, ale někdy odepisuje hned a jindy nemá čas. Mě třeba psal že byl na služební cestě a moc se omlouval že týden neodpovídal, ale přitom vím že holkám odepisoval. Tohle je jeho slabší stránka, ale důležité jsou šatičky, tak snad se povedou :)
Odpovědět
@kikuska16 Mne po zaplatení tiež už neodpisal, až teraz po 3 mailoch ked som mu napisala, že som posielala maily a zatial bez odpovede. Napísala som mu, že sa obávam, že šaty ešte nezačali šiť a začínam sa znepokojovať.... ;-) nič sa neboj, vezmi si to tak, že neodpisuje preto lebo už začal šiť šaty....nemá čas na odpisovanie
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm tak já jdu urgovat tracking number :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kikuska16 no ja som mu prachy aj s mierami posielala pred skoro 2 tyzdnami a od vtedy sa mi neozval a ja som mu zatial nepisala..mam za to ze ich uz zacal sit...povedal ze to bude trvat tych 25 dni..ked tato lehota uplynie zacnem ho poriadne otravovat ako je na tom
Odpovědět
Profilova fotka
@gretkav Fiiha tak to rozhodne by som sa bala či mu to vobec prišlo ked sa ti ešte neozval. Ja som mu ten mail preposlala znova a budem mu ho posielať každý deň dokedy sa neozve. Veď mi ich ma ušiť do konca maja, ak by nahodou zabudol, bol by pruser :-o
Odpovědět
@sangi no on to poslal přes dhl a řekl, že mu dhl man neřekl číslo, tak jsem ho uháněla, abych věděla číslo, kdyby na celním byl problém, tak abych to mohla rychle řešit. no a on pořád nic - a to jsem 1.4 zaplatila zbytek - až včera, že prý byl na služebce - prostě jeho typ omluvy a dnes ráno mi ho zaslal. Teď se mi zobrazuje, že prošla přes celní a že se v Brně (bohužel jsem ale z vysočiny) doručuje tak mám zase pochybnosti jestli je to opravdu balík pro mě a jestli v tom náhodou nemá hokej..no a nakonec mi to ukazuje, že 12. byl ještě v Honkongu a že si ho teprve převzali.tak jsem z toho jelen a už bych opravdu chtěla mít šaty u sebe, protože jinak zešedivím a nebudu krásná nevěsta
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska :-O 12.4. byl balík ještě v Hong Kongu? Týjo.. když už nic jiného, tak aspoň víme, že to do ČR přiletí opravdu bleskem. Dneska je o den později a je v Brně. Je tady celnice, tak si zkus zavolat, jestli chceš pátrat (já jsem z Brna).
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli to bude někoho zajímat, tak tady je rekapitulace mojí komunikace se Zimem. Abyste měli přehled, jak mu co trvá. já 22.2. 8:17 - první poptávka a oslovení Zima, mám 2 typy šatů + fotky on 22.2. 9:50 - odpověď a ptá se na upřesnění ohledně šatů já 24.2. 11:04 - rozhodnutí, které šaty chci, poslány míry + další instrukce ohledně šatů a příslušenství on 24.2. 12:15 - ano, není problém, dotaz na upřesnění řasení, celkem cena 200 USD já 24.2. 12:56 - odpovědi na dotazy, kdy můžu zaplatit? on 24.2. 13:38 - posílá paypal adresu já 24.2. 15:19 - info, že jsem zaplatila a že budu chtít dozdělit kvůli clu platbu on 24.2.15:31 - OK, udělám to já 25.2. 10:13 - informace o tom, že bych šněrování chtěla do tvaru V (nahoře rozšířené) na základě diskuze zde já 27.2. 9:12 - původní šifonový pruh na přehození přes ramena chci větších rozměrů on 27.2. 18:05 - OK, no problem já 11.3. 8:08 - dotaz, kdy budou šaty já 21.3. 15:13 - další dotaz, kdy budou šaty + zmínka o tom, že kamarádka (tady z fóra někdo) platila 3 dny předemnou a už má fotku šatů on 22.3. 18:56 - šaty budou začátkem dubna já 4.4. 13:01 - urgence - je začátek dubna a nic já 6.4. 13:08 - větší urgence - opravdu již potřebuji šaty, svatba se blíží on 6.4. 20:43 - fotku pošlu tento víkend já 11.4. 6:51 - co se děje, je pondělí a fotka pořád nic on 11.4. 10:35 - omluva za zdržení + foto já 11.4. 11:04 - šaty jsou super - posílám adresu dodání, info o platbách, rekapitulaci všecho specifického, co na šatech má být a že platím zbytek dnes já 13.4. 10:59 - ať mi pošle tracking number Takže když to shrnu, od první platby po zaslání fotky to trvalo celkem 32 pracovních dnů.
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Tak to máme dost podobné, akorát že já ho začala urgovat až teď v posledních dnech. Ale začátek máme stejný a jsi živým příkladem že uhánět se vyplatí, protože ty už máš fotku. Jsi skvělý manažer Sangi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta On mi kamarád, co pracoval v Asii, povídal, že oni jsou dost "take it easy" a mají na všechno čas.
Odpovědět
nebudete tomu věřit, ale napsal mi špatné tracking number, takže stále nic.Nejenže nedohledám, kde jsou, ale ani jestli jsou poslané. Myslím, že v tom má docela bordel..jsem fakt naštvaná!!!zadané tracking number převzal někod úplně jiný!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska Tak to mu napiš něco hodně rázného. To by mě taky dost naštvalo, grrrr!
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi ako to tak čítam, velice pochybujem že moje šaty ušije doručí do konca "kvetna"
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 A kdy jsi měla první platbu?
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Tak to je dobré vědět. Já si říkala že ho nebudu furt nahánět, ale koukám že je to třeba. Včera se hrozně omlouval a že mají zrovna půlnoc (sedm u nás) a že někdy okolo poledne mi dá vědět a nic. Tak teď už ho budu nahánět bez výčitek :D
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi platila som iba v pondelok, ale dala som mu spustu otázok v maily ku šatam a nič ešte, veď keď mi ich ma doručiť do konca mája musí už na tom začať robiť ! Ja sa bojim že nezačal.Asi som moc netrpezlivá. Ráno som mu znova poslala mail a nič. Tak zajtra zasa skúsim
Odpovědět
@kikuska16 Mala si s nim najprv poriešiť šaty a až potom poslať peniaze...som ti pisala, že pod zaplatení už s tebou nebude komunikovať
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek toto mi malo prist a to druhe mi prislo. zvysok fotiek v mojom fotoalbume.
Odpovědět
@tulinka38 nie od Zima??? či ano?
Odpovědět
Trochu zužit v pase, vzít spodničku a ten rozdíl by asi nebyl až tak obrovský. Ale stejně mám dojem, že by to na tebe chtělo jiný střih.
Odpovědět
Profilova fotka
nie je to zima. je to stranka tidebuy. tak sa jej vyhnite oblukom nevesty. no, iny vystrih, iny korzet kde mi tak nevidno boky, celkovo to je zle. a som tie saty za sebou tahala ako koberec, ziadny tvar nic.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?