Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@radkaja Ďakujem :)
Odpovědět
Trosku mimo temy, ale poradte prosim. Kontaktovala som Zima a dal mi na vyber tyl alebo organza.Poradte. Čo je lepsie ? Vobec s tym nemam skusenosti. Pripájam aj fotku šiat, ktoré by som chcela.
Odpovědět
Organza je taková tužší , více by stála .Tyl je jemnější průhlednější, musí ho být více vrstev, organza by byla asi jen v jedné vrstvě. Já osobně bych byla pro tyl. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fliacik Ahooj, jsi hodná, taky jsem na nervy, jelikož mi doma stále nebyli schopný zprovoznit net, tak na to koukám jen v práci, a stále nic :(
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo, holky, tak tohle je fakt super!!!! grrrrrrrrr... šaty prý budou až 21.!!!!!!!!!!!!!!!!!! bezvadný, nějak často se tohle děje, schválně jsem si je objednávala takhle brzo, aby se to dalo nějak řešit, kdyby se něco stalo..
Odpovědět
@terulilinka Asi toho mají hodně, je svatební sezona a nevíš, kolich těch Zimánků tam je... klid ;-)
Odpovědět
Myslim si , že pro nevěsty, které by teď chtěly u Zima objednat a mají svatbu v červnu, tak by to byl velký risk , že to Zimo nestihne. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já už poslala dva ostřejší emaily a pořád nic. Takže se do toho budu muset ještě víc opřít, snad to zabere. @terulilinka Tak držím pěsti aby to bylo co nejdříve :)
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka Tak než jsem tu napsala koukám že změna. No ale aspoň Ti odepisuje, i když už to protahuje až moc bych řekla :( Nezbývá než doufat.. Naštěstí máš ještě čas :)
Odpovědět
@radkaja ďakujem :) Práve som o tom čítala v jednej diskusii, ale naopak. Tyl má vraj väčšie oká, je menej prispôsobivý, niečo ako záclona. Hmmm :( Inak myslíš, že by zvládol také šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta no já u normálně napsala jestli je hotov a že říkal že 12.a on odepsal během 15minut, že až 21. tak jsem mu napsala proč, že jsem nervozní.. a to už odepsal až ted, se omlouval, že to je jeho chyba, že si spletl datum předtím, a že ty moje šaty jsou těžký, ale že mi brzo pošle aspon fotku v průbehu "výroby".. tak mě uklidnil.. ale naštvalo ěm to pěkně, dneska mam den blbec fakt :-(
Odpovědět
@terulilinka To ma mrzí, človek sa upne na sľúbený dátum a zase ďalší odklad :-( ...som zvedavá, čo mne napíše v piatok. Ale možno si je vedomá, že spravili chybu a ušijú to skôr. Budem držať palčeky. Zaujímalo by ma, ako by reagovali, keby sme za nedodržanie termínov začali žiadať zľavu. Keby sme mali zmluvu o dielo, už by sme ich hádam dostali aj zadarmo :-p Nechápem, prečo nezamestná viac ľudí, keď majú toľko objednávok a nestíhajú. Zbytočne si kazia povesť...a nám nervy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@zuziiiiicek Ahoj, chtěla jsem tě poprosit, kam jsi psala,když byl balík na celním? Nebo na jaké číslo jsi volala? Nemůžu na ně najít žádný kontakt. Sice stále nemám tracking number, ale třeba by mě mohli vyhledat podle jména. ..děkuji za odpověď a myslím na tebe, jak jsi říkala, aby nebyl problém s dopravou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzik1007 tyl je mene priszpusobivy, organza je jemnejsi, ma mensi ocka a je na omak prijemnejsi, volila bych organzu treba ve vice vrstvach
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka Tak aspoň Ti odpovídá, mě vůbec a to mě znervózňuje ještě víc :( Teď už si dá pozor, neboj.
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska Ahojky;-) Pro všechny holky co jim mají přijít šaty a bojí se problémů s celnicí - přečtěte si stránky 450-452 z této diskuze, je to zrovna období kdy jsem řešila dodání šatů, mamlasy na celnici a mamlasy z TNT:-D Je tam dost užitečných informací, tak na to mrkněte. Plus přidávám kontakt na oddělení služeb zákazníkům TNT email (tam jsem psala když jsem chtěla vědět zda už je můj balík uvolněn a můžu si pro něj přijet): customer.service.prg@tnt.com tel (tam jsem volala když jsem přes tracking number zjistila, že se můj balík vrací do Číny) : 848 000 868 email na celní (tam jsem posílala doklad z paypalu aby můj balík pustili): ccl.prg@tnt.com (pokud jde balík přes TNT) Snad vám to pomůže;-)
Odpovědět
@klarakatzova vďaka za radu. Len teraz vážne neviem, lebo radkaja mi radi presný opak. "Organza je taková tužší , více by stála .Tyl je jemnější průhlednější, musí ho být více vrstev, organza by byla asi jen v jedné vrstvě. Já osobně bych byla pro tyl. " citácia :) tak co??? Ale ešte raz vďaka :)
Odpovědět
Profilova fotka
cetla jsem jeji radu, a skutecne jsme v tancovani pouzivali tylove sukne na treninky a tam stacila pouze jedna vrstva, protoze to hodne drzelo, organzu mam ted doma a je skutecne jemnejsi, mene pruhledna a dost tvarna, zkus se zeptat radkaja jestli ty nazvy neprohodila? je mi to divne, tyl se bude chovat na tobe ne tolik transparentne, a bude drzet svůuj usity tvar... nejlepsi by pro tebe bylo skocit do najke vetsi galanterie, kde maji i latky a nebo primo do latek a tam si osahas i co je ti prijemnejsi na omak
Odpovědět
@zuzik1007 Ahoj, organza je splyvavejsia, na tento typ siat podla mna vhodnejsia. Tyl je strasne tuhy, pevny, doslova "odstava" (predstav si suknicky baletiek) a ako vravi zuziiiicek ma velke oka. Tyl sa hodi ako spodna vrstva siat, tam, kde je potrebne nejaku vrchnu vrstvu trosku nadvihnut. Ako vrchnu vrstvu si ho velmi neviem predstavit...Organza je makkucka, jemne leskla, nie vsak velmi.
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka Tak já už mám taky odpověď, až poté co jsem napsala že bych nerada šířila špatné zprávy. Moc se omlouvá, asi 5x a že prý se vrátil z náročné pracovní cesty a mají půlnoc tak mi dá vědět v poledne až se zkontaktuje s pracovníky co to šijí. Tak jsem zvědavá, ale aspoň vím že o mě ví.
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta na me taky hazi bobek a pekne z vysoka :-D tak aspon vim ze jeste funguji :-) sice o satech vim kulovy, asi si jdu dat sklenicku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova Tak to obdivuju Tvuj klid, ja uz zacinala byt nastvana :D Sklenku bych si taky dala, skoda ze nemuzu :(
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta to uz ze me opadlo :-D jednou vzdycky prijde apatie :-) kdyz napisu shangi, ona to zamanaguje :DDDDD
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova :-DDD Já doufám, že mi zítra odpoví na mail a pošle sem ke mně šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi tak at posle i moje! bud tak hodna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta mame na stejnem miste obrad, prisla bych se na tebe mrknout, kdybych byla v Praze, jinak hlasim 3 deci ve me, 4 deci prede mnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova opět chybí tlačítko "líbí se mi" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek nevim ktera zprava se ti libi, doufam ze vsechny ! jsem ted totiz neuveritelne vtipna!
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova no hlavně to " 3 deci ve mě, 4 deci přede mnou" :-D holky věřím, že jsou to nervy, myslím na vás;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek berusko na me nemusis, me je ted hej, ani si nedovedes predstavit, jak se bavim nad tematem rytina prstynku! treba Mam te rad vic nez kecup, jsem se smala na cely kolo, prave posloucham plouzaky abych vybrala prvni nas tanec, zapnula jsem vsechny repraky a stav? 2 deci v lahvi, 1 deci ve sklence a zbytek ve me :-D jina jsem si poprve udelala takovy intimco pri svickach s vineckem, aby jste si nemyslely ze mam cerveny nosakem a trosku notoruju :-) ale Zimovacci me teda zkousi!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?