Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@sangi Moc moc krásné :-) Takové něžné, romantické :-) Budeš nádherná nevěsta!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi bledá závist, jsou nadherne!!!
Odpovědět
@sangi Jsou vážně nádherné, líbí se mi mnohem víc než originál!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tie kvetinky su velmi pekne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Však on "originál" existuje jenom v mé hlavě v předstvách. Poslala jsem Zimovi fotku s tím, že tohle a tohle se mi na originálu nelíbí a musí to ušít jinak a zvládli to podle popisu. Šikulové :) Tak už aby mi šaty poslal...
Odpovědět
Profilova fotka
@almawerfel Ty umíš potěšit :D
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Jsou nádhernéééé :) A já pořád nic :(
Odpovědět
Ešteže ich Zimovci poslali, kedže nezvyknú posielať šaty :-D :-D :-D
Odpovědět
@amia2011 Tak vieš, keď už je sangi ich zástupkyňa a dohadzuje im zákazky, musela to nejako uhrať, aby nebola viac podozrivá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dievčata idem platit Zimovi zálohu, ako on bude vedieť že platba je odo mňa?? Nikdy som to ešte nerobila :P HELP MEEEE
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 pozna to podle mailove adresy zparovane s pay pallem
Odpovědět
Profilova fotka
@fliacik :-D 8-) @kikuska16 Nebo mu to napiš do zprávy pro příjemce, že jsi to ty. Ale měl by to poznat.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sangi hele nemenežuj furt jooo?! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi pay pal je mjho nastavajuceho tak preto, ale už som odoslala napísala som mu z akeho učtu a teraz bojim bojim a dufam že všetko dopadne ok :)
Odpovědět
@kikuska16 Už len sa modli, aby ich naozaj poslal :-D :-D :-D
Odpovědět
@amia2011 : nestras :), ved sangi to zariadi :))
Odpovědět
@bubblinkka :-D ešteže máme takú zodpovednú šéfku...lepšia ako mojsejová :-D
Odpovědět
@kikuska16 Neboj, já to tak taky posílala až potom mě napadlo, že nebude vědět od koho to vlastně je... Tak jsem mu to pak napsala a v pohodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já z vás umřu smíchy :-D Tak hlavně, aby všem šaty dobře dopadly a včas přišly ;-) Já se už nemůžu dočkat.... snad je budu mít do konce dubna doma.
Odpovědět
ahojte baby, tiez som uz rozhodnuta, ze si idem od zima objednavat saty, len mam dotaz, vcera ma priatel pomeral, ale teraz som trochu v pomykove, ta miera "shoulder to hem with no shoes" to sa meria odkial z ramena? my sme to odmerali v podstate od konca ramena, ktore je najnizsie, je v podstate v rovnakej vyske ako ta jamka pod krkom, merali sme to spravne? alebo sa to meria od najvyssej casti ramena? pleaase, nechapem.. a este, miery "bust" ste si merali cez podprsenku? a teda, davali ste minus nejake centimetre? niekde som si to tu citala...diky moc vopred
Odpovědět
Profilova fotka
@jessie222 No ja som sa merala tak od stredu ramena, kadial pojde ramienko...dufam ze to bude OK.. bust som merala bez podprsenky nakolko ju nebudem mat pod satami...a kocky tu radia si nejaky centimetrik odobrat (z prs a z pasu) nakolko Zimo robi tu snurovacku na doraz aj ked neviem ci chces mat snurovacku alebo zips...ale lepsie by ti vedeli asi poradit holky o maju saty uz doma..
Odpovědět
@jessie222 Ahoj zmeraj si to od tej časti ramena ako aj ked si si merala od ramena k prsiam (takmer ku krku tak kostička). A ked budeš mať podprsenku po šatami tak sa zmeraj s nou no tak na tesnotku neuberaj až velmi velmi pre istotu tak max iba 1 cm :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jessie222 ja som bust merala aj s podprsenkou, pitala som sa zima co s nou alebo bez nej :) A ja som si odobrala zo vsetkych mier, ale zase som aj planovala schudnut :)
Odpovědět
aha dakujem, takze by bolo zle zmerane :-( este raz pre istotu premeriam doma aj ostatne miery, a dlzku ste si pridali /kvoli dlzke siat/? lebo ja chcem saty rovnaku dlzku z predu aj zo zadu, ziadna vlecka, aby som si po tom nestupala...tak zas aby neboli prilis kratke..
Odpovědět
Profilova fotka
@jessie222 Mám dojem, že někomu ty šaty Zimo ušil ještě delší, než chtěl a pak si to museli nechat zkrátit. Já právě proto čekám s koupí bot na to, až mi přijdou šaty :)
Odpovědět
@jessie222 K délce šatů připočítej ještě výšku podpatků. Trošku počítej i s tím ,že tu délku si pak budeš muset upravovat (zkracovat) .
Odpovědět
baby, mohli by ste mi dať na toho Zima kontakt. Viem, že niekde tu je, ale neviem ho nájsť. Ďakujem :)
Odpovědět
@radkaja @jessie222 tam sa píše osobitne tvoja výška a osobitne velkost podpatku on si to potom zráta
Odpovědět
@zuzik1007 mail: zimo318@hotmail.com
Odpovědět
@terulilinka Ahoj, ak si dobre pamätám, dnes Ti mala prísť fotka hotových šiat - prišla? Celý deň na Teba myslím.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?