Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@klarakatzova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria očekávám fotku od Zima každou chvílí. Doufám, že šijou jako o život :-D Psal mi "at the weekend". Tak se snažím netěšit se a být trpělivá. Zaměstnat se jinými svatebními přípravami :) Jakmile mi ji pošle, hned ji sem dám. Já jen doufám, že splní mé očekávání.
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi ja jsem taky jak na dratkach, ale ted jsem se na dve hodiny zabavila vyberem hudby na obrad, s mym drahym trochu porod, bohuzel pochod jsme nevybrali, zadny se mi nelibi...
Odpovědět
Profilova fotka
@misula.g wow tak ty šaty jsou boží, fakt krásný!! @sangi @klarakatzova @amia2011 @arilas @bubblinkka no chvilu jsem tu nebyla a nějaká koza tu udělala takový dusno.:-( Souhlasím s váma holky a nejlepší bude ji asi ignorovat, protože mluví dost z cesty. Navíc žádný podstatný informace nepodala, jen se opírá do ostatních. Ale musím jí i poděkovat...díky ní jsem si uvědomila, že mít povolené album jen pro přátele není až tak zcestný! Právě kvůlli takovým jako je ona! Těším se na vaše fotky holky! Konečně se dočkáte;-) A to tlačítko "líbí se mi" by tu bylo fakt třeba:-D:-D
Odpovědět
Taky bych ji ignorovala, všechny víme svoje!
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek davaji Zimovci do satu takova ta raminka, co se nenosi, ale slouzi na poveseni na raminko? A jak mas ted saty ulozene? mas na ne nejaky pytel?
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova Zimovci:-D:-D Jj ty ramínka tam dávají nebo aspoň já je tam mám, mám je na nich pověšené na ramínku...Ale momentálně mám šaty ještě v tom salónu na zkrácení, doufám, že už se mi příští týden ozvou. Doma jsem je měla ve vaku na šaty dané na skříni...a jelikož máme s přítelem byt 1+1 tak opravdu nevím kde ty šaty rozložím po vyžehlení:-D
Odpovědět
Dievcata, citala som tu zopar prispevkov ako cakate na saticky od Zima... Aj ja som si nejake vybrala na nete, na DH Gate som ich nasla u mnozstvo predajcov za vybornu cenu, od 110-150€. Strihovo su jednoduche, horsie je to s aplikaciou. Mozete mi napisat niektora, ktorej uz saticky od Zima aj prisli, ci ste skutocne spokojne? Ci sa Vam naozaj pacia a su ako ste si objednavali??? A hlavne, mozete mi niektora poslat do IP linku na nete na Zima, nech sa pozriem ci ich nema aj on v ponuke??? Myslite, ze tu aplikaciu co je na oberazku zvladnu cinania tak, aby nevyzerala nepodarene ako na dalsich obrazkoch, pripadne tak privelmi jednoducho ako na poslednych??? POMOOOC PROSIM
Odpovědět
Profilova fotka
Babulky o kolko centi mam napisať menšie miery Zimovi? Je to kvoli šnurovečke?
Odpovědět
@curlygirl Bylo by nejlepší si trochu diskuzi projít,tak najdeš všechny informace co potřebuješ a budeš pak vědět co a jak .Můžeš Zimovi poslat obrázek těch šatů a zeptat se ho, jestli by uměl takové zdobení jako na originále.On vždycky napíše popravdě jestli umí nebo ne. :-)
Odpovědět
@kikuska16 Bubblince totiž šaty ušil větší .Už i šněrovačku měla utaženou nadoraz,tak si je musí nechávat zužovat.Proto teď holky pro jistotu ubírají cca 2 cm v pase .
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 být tebou tak si moc neubírám, max. 2 cm a to jen na prsou a v pase, je důležitý mu spíš napsat, že nechceš abys tu šněrovačku pak měla úplně dotaženou.... @curlygirl Já mám šaty od Zima, mám je v albu a jsem moooc spokojená. Jsou perfektní, kvalitní, hezky střižené, sedí mi. Vím, že mám Zimo stránku na ebay: http://shop.ebay.com/zimolau318/m.html Nemá tam ale vůbec žádnou nabídku, je lepší mu poslat foto šatů a on už ti řekne jestli je ušije. S tou aplikací ti ale asi neporadím, s tím teda nevím. je fakt, že na těch obrázcích vypadá dost nepovedeně. Možná bude nejlepší Zimovi natvrdo poslat i tyhle obrázky a zeptat se ho zda to umí líp....;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@radkaja občas mám pocit, že to budu opakovat ještě milionkrát ty informace o Zimovi - ale nic ve zlým k novým nevěstinkám, rády poradíme;-) Vzpomínám si jak jsem já potřebovala každou radu a uklidňující slovo při objednávání od Zima a ještě jsem nepřestala být vděčná tomuhle webu a holkám na něm;-)
Odpovědět
@zuziiiiicek :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@curlygirl hodím ti ty fotky sem;-)
Odpovědět
@zuziiiiicek Velmi pekne dakujem, saticky vyzeraju skutocne prekrasne a paci sa mi aj vypracovanie tej vysivanej goralkovej aplikacie. Nuz vidno, ze risk je zisk. Tak vela stastia a uzi si Vas velky den. Vela stastia
Odpovědět
Profilova fotka
@curlygirl moc děkuji x-) i tobě přeji jen to nejlepší, hodně štěstí při objednávání šatiček a i do vašeho společného života;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co na ně říkáte? Krásné, něžné, lehounké... :)
Odpovědět
@sangi Krásne, môžeš byť spokojná :-)
Odpovědět
@sangi veľmi pekné.....ja sa tiež rozhodujem, že si dám ušiť šaty a som presvedčená, že zimo to ozaj zvládne......ozaj veľmi pekné
Odpovědět
@sangi super, přesně jak jsi chtěla, že?moc krásné, jemné :-)
Odpovědět
@sangi Jé ty jsou ještě hezčí ,než ty co ji zkoušela v salonu. Jsou takové jemnější ,i ty květy jsou hezčí
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja No právě, udělal je přesně tak, jak jsem mu to je popsala. Zelené středy květin, menší a jemnější.. už se na ně moc těším :) Jen jsem mu ve svém posledním mailu také zdůraznila, aby mi k šatům nezapomněl poslat i veškeré moje příslušenství :)
Odpovědět
@sangi : nadhera, naozaj sa mu podarili a vymyslela si ich krasne :)
Odpovědět
@sangi Krásne, za tie nervy a čakanie to ozaj stálo...dúfam, že v piatok dostanem fotky aj ja :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi su fakt kraaasne :) velmi sa s tebou tesiiiim :) mam tiez jednoduche saty zo sifonu objednane a som rada ze ich sije takto super :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi jůůůů jsou moc krásnýýýý! Opravdu vystihl tvoje požadavky na kytičky a vypadají fakt mnohem líp než ty ze salónu, krásně něžné, úžasný, mám radost;-)
Odpovědět
@sangi Tý jo, krása nesmírná :-) Gratuluju...
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi jsou hezounky, doufam, ze se budes taky vdavat nekde na louce!
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny Louka přímo ne, ale na takovém krásně zeleném travnatém plácku na hradě Kost.. s výhledem do lesů :) Mrkni do fotoblogu ;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?