Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja no prave :-( diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 aj ja som mu pisala aby mi spravil uchytenie vlecky a nespravil... Ja mam dost velke saty a dlhu vlecku, ale pozrela som par videii na youtube ako sa to uchytenie robi a zvladli sme to s maminou same doma :)
Odpovědět
@bybi Dala by si mi link? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 http://www.youtube.com/watch?v=RBzY2K... http://www.youtube.com/watch?v=v352_k... To je zaklad, ale uz viac tych gombikov a gumiciek spravit je najmenej, ja mam zozadu 3 rady po 3 a potom este podla toho, kde bolo treba :) Urcite to sama nespravis, lebo budes mat musiet saty aj oblecene :)
Odpovědět
@bybi Dakujem za tip, nejako to zvladnem mne to netreba do detailov urobiť...mne sa ten gombiček skryje medzi tylove fodričky :-)
Odpovědět
tak novinky Zimo - 31.3. mi poslal foto, doplatila jsem zbytek hned v pátek 1.4. a od té doby nic. psala jsem mu emaily, aby mi poslal číslo balíku a asi po třetím se mi ozval, že mu DHL man nedal číslo balíku, ale že až mu ho řekne, tak , že mi napíše. Není to divné? Bojím se dopravy, abych si mohla šaty pohlídat, zejm. proclení, aby nebyl problém. Jiný balík z Číny mi proclívají už 20dnů v Praze...
Odpovědět
@2011daska Jé ty máš fotku ,prosíííím ukaž nám ji .Neboj balík ti přijde i bez čísla. Na té celnici jim to opravdu někdy trvá dlouho,ale nevím jestli se to dá vůbec nějak urychlit. :-|
Odpovědět
@radkaja děkuji za uklidnění, snad nebude žádný problém, ale určitě budou chtít zaplatit clo a nevím, jak mi dají vědět, že už ho mám zaplatit - kdyžtak napíšu na celní, aby mi poslali celní dluh...jinak šaty mám jako běžný příspěvek na str. 505, tak koukni, myslím, že vypadají dobře :-)
Odpovědět
@2011daska No jo jsem trubka ,šaty jsem už viděla :-D ,jsou moc povedené. O ten celní dluh se vůbec nemusíš starat,celnice ti dá sama vědět , když bude něco chtít. :-)
Odpovědět
@2011daska : neboj, nie je to divne, ja som tiez cakala na cislo skoro tyzden,kym so ho z neho vytiahla..myslim,ze asi aj trochu mlzil a balik poslal o nieco neskor nez povodne slubil..bola som nervozna pisala som mu asi 4 maily,ale potom ma jedna baba ukludnila,ze cislo urcite posle ,len co ho bude mat ..clovek je naozaj kludnejsi, ked si to moze sledovat..a colnica sa urcite ozve,tieto veci si vedia ustrazit,ked od cloveka chcu peniaze,neboj :) drzim palce..
Odpovědět
@bubblinkka Je potrebné najprv aby poslal foto šiat a to číslo až tak mu poslať zvyšok penazí?
Odpovědět
@amia2011 No bez zaplacení ti asi šaty nepošle. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@radkaja To viem :-D ale som nevedela, že mi má poslať nejaké číslo,... horšie keby som zaplatila a nepošle vykašle sa na to ....
Odpovědět
@amia2011 : foktu by ti mal poslat este pred zaplatenim druhej polovice,ale cislo ti skor nez zaplatis neposle- je to vlastne cislo balika, ktore dostane az pri jeho odosielani a ktore si potom mozes sledovat a tym zistit kde sa momentalne tvoj balicek nachadza.
Odpovědět
Babeny idem buducej svokre objednavat od zima saty na svadbu. tak to nechcem pobabrat :)ona ma vybraty obrazok siat akych chce, prosim vas mate niekde navod ako ju zmerat aby jej prisla spravna velkost. mam si davat na nieco pozor? dakujem pekne
Odpovědět
@bubblinkka A to číslo je velmi dôležité? Nieje asi potrebné balík sledovať ked príde tak príde...ale je to asi lepšie
Odpovědět
@amia2011 Jasně balík ti přijde i tak ,i když nebudeš mít číslo a nebudeš ho sledovat. :-)
Odpovědět
@radkaja Dakujem...inak ako su na tom čakajúce nevesty,, ozval sa im Zimo? už dokončil šaty?
Odpovědět
@makromolekula Už jsi Zimovi posílala fotku šatů a potvrdil ti ,že je umí ušít? Pokud budou mít šaty tylovou sukni ,tak je třeba mu zdůraznit aby tylem nešetřil .Zimo ti může poslat obrázek ,kde má nakreslené co se má měřit .Platbu si s ním dohodni na dvakrát rozdělenou, druhou půlku zaplatíš ,až ti pošle fotku už ušitých šatů. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já nevím, psala jsem mu ve středu jak to vypadá a pořád nic. Kdyby aspoň napsal ale to neodepisování mě znervózňuje :(
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně klid a žádná panika, prostě tam toho teď mají moc a nestíhají.
Odpovědět
Kdo ví kolik má Zimo švadlen,už to vypadá že tak 1-2 . :-D
Odpovědět
radkaja: dakujem ti velmi pekne, este som mu ju neposielala, ale poslem. na aky mail vlastne reaguje?
Odpovědět
@zzaneta Ahoj! Chcem Ťa len upokojiť, ja som jej písala dvakrát s odstupom týždňa a ani raz neodpovedala. Tiež som bola nervózna ako teraz Ty. Tretíkrát som písala už ostrejším tónom a odpoveď prišla hneď - s ospravedlnením, že prvé dva vôbec nedostala...pritom mne sa ani jeden mail nevrátil a mailbox mi ukazuje, že oba boli doručené. Napísala, že mám byť kľudná, šatočky sa šijú a hneď ako budú hotové, mi pošle fotečku - malo by to byť v piatok.
Odpovědět
objednavali ste niekto kruhovu spodnicku od cinanov? Co stala?
Odpovědět
Profilova fotka
@fliacik Děkuji, tak já zkusím být klidnější.. Kdy jsi platila?
Odpovědět
Profilova fotka
@fliacik líbí se mi jak o Zimovi mluvíme jedna v mužském rodě a jiná v ženském:-D Těch "číňánků" tam ale nakonec kmitá mnohem víc tak jestli by jsme neměli říkát " Zimánci":-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petrocceli mě vyšla spodnice co jsme objednávala přes ebay cca na 27usd
Odpovědět
Profilova fotka
@petrocceli já mám spodnici od Zima, myslím že vyšla na 20 USD, ale je mi krátká, jinak je super, je třeba se ho asi zeptat jak je dlouhá...
Odpovědět
@zzaneta Prvú časť platby som platila 24.2. Dúfam, že piatkový termín už dodrží...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?