Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@zuziiiiicek A čo to nevie spraviť alebo čo? Však to je naša požiadavka, požiadavka zakaznika strašne niečo...takže ani jednej smutne tak budem musieť si to nejako spraviť alebo dať nejakej krajčirke neviem či by mi to v salone urobili :-)
Odpovědět
@jasminka002 Tím to nebude, slyšela jsem od někoho teoriii od číňanech, a jiných asijských, že oni nejprve pracují, a pak teprve vyřizují meily, apod....., nevím co je na tom pravdy. Ale každopádně bych tím nestrasovala, za tu dobu co toto téma sleduji, jsem nikde nečetla o nevěstě, které šaty nedošly. Tak neboj..
Odpovědět
Profilova fotka
Nevestičky, Zimo mi odpísal že mi ich ušieje - tie prvé tylové :) myslíte že v bielej, alebo ivory??? Tedas neviem si to predstaviť v ivory, ale všade v salonoch mi hovorili že mi idu viac.
Odpovědět
@kikuska16 Záleži aj od farby pokožky a vlasov, sama musiš vedieť čo ti viac pristane ked si si skušala šaty aj ivory aj biele...ja osobne som žiadne šaty ešte neskušala a objednala som si snehobiele, ivory mi pridu take starobiele
Odpovědět
@kikuska16 Jsou nádherné... Taky mi v každém salonu říkali, že rozhodně mi sluší rozhodně krémové víc než bílé. Záleží tedy jen a jen na tobě. Zimo má vzorník, kde je opravdu široká škála barev "ivory" - jak světlejší, tak tmavší.
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 bleda zavist ;-) ja bych sla do svetlych ivory, vypada to lip; ja si ivory zkousela a vypada to moc hezky
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 my delame v praci s cinanama a kolegyne rikala, ze odpovidani na mejly to jsou fakt "experti", takze netreba se znepokojovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a čo tek vršok blede ivory, a sukna biela? lebo neviem si predstaviť tu tylovu suknu v ivory, aby to nevyzeralo ako zašednute-nevyprane ... Mne práve tiež všecia hovorili že mi idu viac ivory, ale tak solarko bude...
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja ohodnotili? To jako podle sebe?! Saty jsou v hodnote $1800 a Ja se je snazim koupit za $900. Hajzlici mi budou uctovat za plnou cenu?? To neni fer!! 8-(
Odpovědět
@kikuska16 Daj si to radšej dokopy v jednej farbe aby nebolo vidieť ten rozdiel vo farbach
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 radšej ano, takže nebudem vymýšľať a nechám to v bielej
Odpovědět
@kikuska16 Ono je pravda, že niektorým tipom sa hodi aj jemna ivory ak maš napr. problematicku pokožku vyražky a si bleda tak sa tie nedokonalosti tak zakryju ale ak chceš isť do solarka a maš peknu pokožku tak ta biela vynikne a buderš ako princezná v bielom...aké šaty vlastne budeš mať nie na všetky sa hodi napr. ivory
Odpovědět
Článek se načítá
@rosny přesně ;-)
Odpovědět
@monsulina Ohodnotí ti šaty podle sebe v případě ,že na balíku nebude udaná žádná cena- třeba,když ti je posílá příbuzný.Jinak clí podle ceny co je na balíku,nebo když se jim nezdá,tak tě požádají o fakturu.Proto jsem radila rozdělit platbu na více faktur a celnici pak ukázat jen jednu - samozřejmně cena na balíku musí být s ní shodná . :-)
Odpovědět
@kikuska16 Až budeš šaty objednávat ,tak zdůrazni Zimovi ,že chceš tu sukni opravdu tak bohatou jako u originálu,atˇnešetří tylem .Číňani ty tylové sukně někdy odbudou a jsou pak málo nařasené a bohaté.
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 davala som sem fotky je to na strane 510 tie prve :) Práveže pokožku mam problematicku a som dost bleda, myslím si že ani solarko mi nepomože :/
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja dufam že to urobí ako original. poslala som mu viac fotiek aby videl aj zo zadu , a detaily... ale asi záleži aj na spodnici ale neviem aku si mam dať, kolko kruhovu.
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 na spodnici se ho taky můžeš zeptat, poradí ti
Odpovědět
@kikuska16 Neuškodí mu to patřičně zdůraznit. ;-) :-)
Odpovědět
@kikuska16 Aha pozrela som si a zdá sa mi, že môžeš si vybrať peknú maš pokožku, mne osobne sa strašne pačiš v tych prvych Gissele take som si chcela dať aj ja ušiť aj som mu dokonca pisala, ale idu ti aj druhe v tych prvych 2 si krásna a farba? aj prve aj druhe biele ale strihovo tie prve určite ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja jo jo, to chapu.dekuju za rady. ted akorat nevim, jak to udelat. pani je privatni prodejce, tim padem nebudu fakturu mit :-| mam tam dat jen kopii paypal platby? jeste bude problem s pojistenim, jelikoz to chci pojistit do plne vyse..na to se asi taky budou divat, ne? :-S sakra sarka
Odpovědět
@monsulina O poistenie sa staráš ty? alebo Zimo?
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 to neni od zima :-) pojisteni bych si platila ja dohromady s postovnym..takze predpokladam, ze to bude na baliku napsane :-(
Odpovědět
@monsulina ze to ešte k tomu navyšše alebo je to zahrnute v poštovnom? Však mne zimo napisal cenu aj s poštovnym tak to je už asi v tom
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 vetsinou si doplatis za pojisteni. takze v cene postovneho to neni. saty jsou za $900 takze pojisteni chci, kdyz to pujde az z USA. riskovat to nechci, vis jak..tim, ze je to privatni prodejce mi nikdo kdyztak zadne penize ani jine saty neda..takze musim byt opatrna..predpokladam, ze na baliku je nalepka s pojistenim. nevim jak to funguje. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@monsulina Hlavně počítej s tím, že clo a DPH se vypočítává z částky nejen šatů a přičítají k tomu i dopravu.
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi jo, i bohuzel pojisteni, takze se to zase o neco navysi! tak se vydelavaji penize :-D smradi! :-D
Odpovědět
@monsulina Kopie z paypalu celnici stačit bude. Pokud bude na balíku nálepka s poštovným, tak ti ho asi proclí taky. :-| Jen jsem někde četla ,že snad zahrnují do cla jen expres poštovné ,třeba Fedex, UPS ....Možná,že když to budeš mít přes normální EMS poštu,tak by to clít nemuseli,ale nejsem si tím jistá. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja diky. proc myslis, ze kopie paypalu nebude stacit? ja jim nic jineho dat nemuzu, protoze je to od byvale nevesty..takze fakturu mi nevystavi :-)
Odpovědět
@monsulina :-D píšu ,že BUDE stačit. :-D Jen jsem si teď uvědomila,že když si to necháš pojistit na těch 900 dolarů ,tak těch 900 asi napíšou i na balík,ne? To by pak dělené platby byly asi na prd. :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?