Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@jasminka002 Mi dneska napsal, poslala jsem mu objednávku.
Odpovědět
@kikuska16 Šaty se širokou tylovou sukní si nechává u Zima šít Terulilinka. Má je mít v půlce dubna. Pak se uvidí ,jestli Zimo nešetří na množství tylu a sukně bude opravdu tak veliká ,jako originál. Korzetová část pro Zima problém nebude. :-)
Odpovědět
Tak si holky představte, když jsem Zima ptala poprvé, kolik bude chtít za moje šty, spodničku a závoj, tak chtěl 300, teď 280, né že bych si stěžovala. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 Vím že to už se stalo několika nevěstám. Lepší je to směrem dolů než nahoru :)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja no, to jsem si taky myslela a jak jsem dopadla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 no má v tom asi hokej, ale buď ráda, lepší než kdyby chtěl víc:-D
Odpovědět
@ka1985 Necháváš si šít ty šaty co máš v albu ? Jestli jo , tak takové mu půjdou dobře.Možná slevnil ,protože má hodně zakázek . x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek ono by to asi nevadilo, pac me se vic libi ta sukne :-) o we jedu ke kamaradce svadlene, tak uvidim, co mi k tomu rekne
Odpovědět
@rosny Jo jenže tys chtěla složitě zdobený korzet, ale Kikuska má ,alespoň podle fotky, korzet jen skládaný a nezdobený. Jo a z těch aplikací bych volila tu druhou (po rozkliknutí obrázku) ,ta je podle mně nejdrobnější ,a když je dá hustě vedle sebe ,tak to bude pěkné. Podívej se třeba u Zuziiiička na ten prsní díl,ten má tak udělaný a podle toho si představ ,jak bude vypadat celý korzet.
Odpovědět
Profilova fotka
dneska se mi zdál šílený sen o tom, že se šaty nepovedly, že vypadaly uplně jinak, a nakonec se ukázalo, že to zimo poptl a poslal mi někoho jinýho, ale nevěděl koho :-( :-D
Odpovědět
@ka1985 no vidis, ked sa jedna o objednavku tak komunikuje a ked o hotove saty tak sa hra na mrtveho chrobaka..
Odpovědět
Profilova fotka
holky, potrebuju poradit :-( chci koupit saty od jedne nevesty{platila bych ji paypalem] z USA za $900 plus postovne a pojisteni[pocitam dalsich $200]. nevite nahodou kolik bude stat DPH, celni poplatky..atd..da se to nejak obejit ;-) dejme tomu, ze se napise, ze saty jsou darem od me kamaradky a tim padem se budou platit jen poplatky z $200? rozhodne nechci platit kc5000 extra ]-( kdyz nemusim :-D diky moc
Odpovědět
Článek se načítá
@monsulina S tím darem to na celnici neprojde,to ignorují.Jedině platbu rozdělit na dvakrát . ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dievčata Zimovi píšete aj aby sa vlečka dala vypnúť, alebo to automaticky tak urobí? A čo korzet? Je pevný vystužený? Ide mi o to, že ked som skusala vystuzený korzet užasne mi stiahli driek, ale ine nie, či mu to mam extra napísať? A ešte ako je to s tým clom a poistením ? tomu vobec nerozumiem, to sa kedy plati či ako to chodí? Kludne mi napíšte aj do IP .
Odpovědět
Profilova fotka
@monsulina Nadvakrát platbu rozdělit nepomůže. Co stojí nad 200 dolarů, za to se z USA platí clo :( Aspoň moje bohatá zkušenost tak praví. Clo přitom dělá cca 1/3 ceny zboží.
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 první a čtvrté i sohledem jak by to mohli ušít @sangi také mám svatbu v červnu, taky už bych chtěla foto @radkaja také mám tylovou sukni a už jsem zvědavá jak to vyřeší, ale říkám si že by neměl být problém našít ze spodu další vrstvu
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 bohuzel je zatim zkusenost takova, ze vzdycky napise zevlecka bude na knoflik a vyprdnou se na to
Odpovědět
@klarakatzova A ako tu vlečku urobi? bez upnutia? cez ruku??
Odpovědět
@klarakatzova Přidat další vrstvu tylu asi problém nebude, jen to moc nepomůže , když vrchní bude málo nařasená :-| .Až ti pošle fotku, tak si to zkontroluj, jestli to řádně nařasil , ať to kdyžtak ještě může opravit. @ivona83 Pořád ale clo z 200dolarů je menší , než z 1100 . ;-)
Odpovědět
@amia2011 Uchycení vlečky prostě neřeší. :-)
Odpovědět
@radkaja Ako nie? Ja som mu napisala že ju chcem na gombik dokonca som mu poslala primitivny pokresleny obrazok aby pochopil...čo ja potom s nou urobim?
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 nijak @radkaja no jo, ale pozna,m to? posila i foto zblizka abych si prohlidla korzet a sukni?
Odpovědět
@klarakatzova Musíme doufat , že se to na těch fotkách rozezná. Psát mu o další fotky asi při jeho zaneprázdněnosti nemá cenu, nebo to zkus a třeba mile překvapí :-) @amia2011 Každá švadlenka si s tím uchycením hravě poradí.
Odpovědět
Už Vám niektorým poslal foto šiat?
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 já jsem si nechala udělat uchycení vlečky taky až tady u nás v jednom svatebním salónu;-)
Odpovědět
@zuziiiiicek A to si mu písala? že chceš uchytenie? však to aj sama by som zvládla či nie? Ja budem mať take šaty čo mi nebude vidno take detaily ako gombik a uchytky mne sa to v mojej sukni strati :D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivona83 ted mi ta pani, co to prodava rekla, ze mozna tim, ze to neni vydelecna spolecnost/salon/prodejce, tak se na to mozna clo vztahovat nebude, jelikoz jsou to pouzite saty od privatniho prodejce..tak nevim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@amia2011 jj, psala jsem mu o připnutí vlečky, odepsal " ok we will make it", ale neudělali. Vím i o nevěstách přede mnou co si o knoflík psaly a Zimo neudělal. Ale je to detail a pokud si na to troufneš sama tak si ho můžeš udělat sama. Já mám sukni dost těžkou tak jsem to potřebovala udělat odborně aby se mi knoflík při tanci nevyrval. Navíc asi bych tu vlečku nedokázala připnout tak aby to hezky vypadalo i po připnutí i po odepnutí....:-)
Odpovědět
@monsulina Clo platit určitě budeš . I kdyby ti šaty posílala sestra , tak bys clo platila. Na celnici by šaty ohodnotili a pak by chtěli clo. :-|
Odpovědět
@radkaja jj, nechám, snad mě nezklame, ale potom co jsem od něj za tu dobu viděla, si nemyslím...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?