Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@81michaela Dej si do gůglu " ebay Zimolau318 " a vyjede ti to.
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria no, nak tak ;-) je mozno tve satky nekde videt? ...jinak taky oblibena veta :-D ja jdu zitra (doufam) zkouset jeste jedny saty a pak padne posledni rozhodnuti a objednavka
Odpovědět
@radkaja Děkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
@81michaela nebolo tam vaše meno spomenuté ak sa nemýlim, myslím že každého by to naštvalo keď denne príde 10 žiadostí s nickmi aké sa tu v téme nikdy neobjavili. A nikdy do tejto témy ani neprispeli.
Odpovědět
@rosaria Já tě tedy obtěžovat přátelstvím nebudu. :-) Jen že už tu rok sleduji zakázky od Zima a snažím se a budu se snažit pomoct novým holkám,v čase kdy vy už tu dávno nebudete , a tak alespoň někdo bude mít větší přehled o Zimovi.
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria I když ta kvalita fotky je nic moc, líbí se mi, padnou Ti jak ulité. Jsem zvědavá na fotky z foťáku a začínám se těšit na ty svoje :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta no hovorím je to z mobilu a kamarátke sa asi triasli ruky:-) nechcela som nikoho uraziť, ale videla som pár pipiniek ktoré tu len šmýrovali a potom babe pod foto napísali ako si mohla obliecť taký šmejd čo šijú čínske deti a podobe a horšie dourážala majiteľku šiat. Preto je album súkromný
Odpovědět
Profilova fotka
Som rada ze ste zatial spokojne so satockami..o nejake dva tyzdne objednam aj ja :)...Aj ked do oktobra este casu dost ale clovek nikdy nevie :)..
Odpovědět
@rosaria tak to jo.. mě ani nenapadlo, že lidi mají čas na šmýrování a opruzování jiných lidí.. :)
Odpovědět
holky mohly byste ještě mrknout na tuhle fotku - co to může být za materiál? mně to přijde jako šifon, ale aby to nebylo zas moc lehký / rozlítaný...
Odpovědět
@rosaria S tím šmírováním jsme na tom stejně, přidávám si jen holky, co odsud znám nebo odjinud... už delší dobu.
Odpovědět
Profilova fotka
@81michaela Já se v látkách moc nevyznám a taky jsem řešila co je to za látku když jsem posílala foto Zimovi, on mi ale hned odpověděl že je to z taftu a že to ušijou. Jestli mu to chceš posílat tak si myslím že Ti řekne, nebo i poradí jak by to bylo nejlepší.
Odpovědět
Článek se načítá
@81michaela Já myslím,že to jsou klasické krajkové šaty. Je to tou špatnou kvalitou fotky,že to nejde hned rozeznat. :-)
Odpovědět
@radkaja Aj ja si mysím, že sú celé z krajky (takej, ako je živôtik), pod ňou bude pravepodobne satén.
Odpovědět
@fliacik Přesně tak. :-)
Odpovědět
díky moc!
Odpovědět
Profilova fotka
to ja si vzdycky kladla otazku, jestli takovyhle krajkovy saty na nej nejsou moc slozity, jestli to necim "neodflakne", pac si nevybavuju, ze by tu nekdo z holek sel do takovy krajky
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 No mě paní říkala, že to za všechno bude max. 700,-;-)
Odpovědět
@zuziiiiicek Tak to je super, moc děkuji za info :) Chystám se tak do 14 dnů konečně objednat, tak snad už mám všechny potřebné informace. Teď už si jen připravit pevné nervy :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@81michaela: Já bych nechala Zima, ať ti navrhne, z čeho by to ušil, pak bych se rozhodla. Co mám zkušenost, tak rád šije ze saténu a po něm by ta krajka i hezky klouzala, ale třeba ti navrhne něco jinýho.
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky, prosím o radu, ozvala sa mi pani, ktora spolupracuje so zahraničnou firmou, poslala mi link, ma ponuku na mimibazari, šaty su pekné a výjdu dokonca aj lacnejšie ako od Zima ako tak čítam, nepočuli ste o nej? Dali ste si niekto šiť šaty? Jej id je 56882.
Odpovědět
@81michaela Ahoj Michaela, patřím k těm o kterých si některé tady zřejmě myslí, že nemám nic lepšího na práci než je šmírovat...nicmně já ti ráda dpovím: piš mu na email zimo318@hotmail.cz, nemá příliš nafocených fotek šatů, které umí, ale hodně jich ušije podle foto které mu pošleš na email. Pošle ti cenu a zda-li je schopen je ušít. A ty když souhlasíš, tak mu přes paypal zaplatíš - dost často jsme to dělali tak, že napřed polovinu a po zaslání fota ušitých šatů mu zašleš druhou polovinu peněz a on ti je pak pošle.Hodně štěstí při výběru!
Odpovědět
@rosaria nevím kdo ti co udělal nebo ošklivého napsal, ale chci tě uklidnit, že rozhodně nepatřím ke šmírákům. nejsem tip, který by se tu musel prezentovat fotkama a termínem svatby atd, pouze jsem objevila diskusi o objednání šatů a protože i já si je objednala od Zima, tak mě pochopitelně zajímá, jak se mu zatím daří je šít. Nic víc nic míň.A až nějaké foto budu mít (pokud budu), tak se ráda podělím,a korát to nedám do alba a tajně, ale sem a tak,a by každý kdo chce objednat od Zima věděl. každý to dělá po svém...to ť vše milá rosaria
Odpovědět
2011daska,,,asi aj ja patrim medzi "šmyrakov", pretože som chcela od rosarii vidieť fotku šiat, kedže som chcela vidieť kvalitu ako ich šije, no mila rosaria mi ani len neodpisala, že nechce alebo čo tak asi tak... zdielam tvoj nazor :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 podľa mňa to nebude nič iné len sprostredkovanie. Teraz by si išla priamo cez zima, takto s medzizastávkou ešte na tom niekto zarobí, ale je to na tebe.
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 no mne sa ozvala ta kocka tiez a myslim ze vacsine z dievcat..pozrela som jej profil na MMB a ma tam super ohodnotenie len bohuzial ziadne na saty...tak neviem
Odpovědět
@doby já byla přítel, ale už nejsem, chápu, že může rosarii štvát, že jí každý žádá o přátelství, ale ono to bude opravdu tím, že každý chce vidět, jaké šije zimo šaty, občas se i tady objeví názor, který nás všechny odsoudí, že si necháváme šít kopie a že je to šmejd z Číny, ale není to tu tak často...
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria @gretkac Je to sprostredkovanie, ale pride mi to lacnejšie a napr. píšete o nejaom cle- čož mi nič nehovorí, asi to tato kočka všetko vybaví. Len je to risk.
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska ďakujem :-) nechcela som to tu rozoberať ale v skratke: za šmýrakov skôr považujem ľudí ako sú tie panie, ktoré potom píšu babám, že im ušijú šaty za lepšie peniaze, alebo kvalitnejšie. Tie sem často chodia čítajú , pozerajú kontaktujú...pretože aj mňa tak kontaktovali.
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz mam davno po svadbe, skoda :-( , lebo by som si vedela vybrat saty, ale chcem si od zima objednat spolocenske a tak pozeram na vase fotecky, ako mu to ide....ja si myslim, ze kto je spokojny, tak sa rad pochvali a aj dievcata radi pochvalia a budu spokojnejsie tie, ktore na svoje satky este len cakaju :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?