Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas Podle mě začíná svatební sezóna a holt je to znát. Ale i tak, jestli to příjde příští týden tak 6 týdnů, to není špatný. Samozřejmě že se těším ale snažím se na to nemyslet :-D
Odpovědět
Baby, podľa mňa nie je v ľudských silách, aby všetky šaty šila Zimo. Potom by nemala čas komunikovať so zákazníčkami a vybavovať objednávky. Určite je to nejaká dielňa alebo celá odevná firma. Stačí, ak každý model pridelí Zimo šiť inej osobe a ona iba dozerá na priebeh prác, kontroluje a usmerňuje. Prípadne fungujú na princípe deľby práce a jeden človek iba strihá, iný vyšíva, treí robí strihy a pod. Potom je pochopiteľné, že niektoré šaty sú dokončené skôr, aj keď boli objednané neskôr.
Odpovědět
No aspoň se zatím podíváme na šatičky Rosny a třeba nás to uklidní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fliacik no to nešije sám ;-) na ebay má dokonce že na to mají "továrnu" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja som šaty objednávala a platila okolo 20.1. a prídu mi dnes čo je 28. 3, dva mesiace aj kúsok, a zdalo sa mi to ako nekonečno.
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas no tak to maximalne na fotku, pac cekam jeste jedno zkouseni a schvaleni kamaradkou, abych si mohla objednat :-)
Odpovědět
Holky moc vás prosím, stále tu čtu o prodejci-výrobci ZIMO, ale kde najdu jejich stránky? Poradíte prosím? Děkuji !
Odpovědět
Profilova fotka
@vernell Já o žádných stránkách nevím :) Rozhodla jsem se podle fotek a referencí tady od nevěst :)
Odpovědět
@zzaneta ale kde sis je tedy nechala dělat? O to mi jde, najít stránku kde bych si šaty mohla objednat.
Odpovědět
@rosny Dívala jsem se jaké sis vybrala šaty - já budu mít taky jedno ramínko. Budeš k šatům mít náhrdelník?
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas ja tam teda zadny jedno raminko nemam...tak nevim, jestli si rozumime :-. Ja jinak vaham mezi tema Aglaya, ale to by pro Zima nebylo a tema Magic Feerie a ty bych zadala Zimovi. No nahrdelnik prave zavisi na tom, jaky saty to vyhraji.
Odpovědět
Profilova fotka
@vernell jak jsem ti psala, stranky nema, posles mu fotku jakychkoliv satu a miry a on ti je vyrobi. Precti si par stranek nazpatek, je tam nekde i mejlova adresa.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@vernell Pokud chceš stránku, tak si najdi na ebay.com zimolau318, ale moc toho tam nemá. Šije hlavně na zakázku podle obrázku (fotky), co mu pošleš. Objednáváme a komunikujeme e-mailem. Fotek se svatebníma šatama, ze kterých si vybrat najdeš na netu mraky. Zimo šije všechno - stačí se ho pak zeptat s fotkou šatů.
Odpovědět
@rosny Jé já jsem si Tě spletla s Rosaria :-D :-D Promiň
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas v poho, ja si rikala.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vernell Holky mi tady na ZIMA daly email, poslala jsem mu fotku šatů, dal cenu a dohodli jsme se. Šije to v Číně.
Odpovědět
a jste s kvalitou šatů spokojené? Jde mi hlaně o materiály..někde jsem viděla šaty z číny, jemný celkem hezký materiál,asi šifon a totálně to zprznili výšivkou ze silné bavlnky... jse krejčová, tak si toho všímám nědy až moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vernell opravdu, kdyz si prectes par stranek dozadu, tak najdes odpoved na vsechny tve otazky. Ja to taky tak udelala...
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s rosny, vím že je těch stránek hodně, ale stačí pár starších a vše se tu dozvíš
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria hurá, těšíme se na tvoje šatičky a hlavně na tvůj úsudek a reakci až je uvidíš na živo! holky ta jejich vyroba taky zavisi na materialu, jestli maji najednou hromadu objednavek na krajkove saty a jednu na tylove, tak se muze stat ze nektere saty jsou nakonec driv a jine pozdeji. Cekaci dobu mame zhruba vsechny stejnou, taky se mi moc nelibi, ze kdyz nekdo zatlaci, jde to najednou rychleji... Objednavala jsem s dostatecnym predstihem, kdyby se to protahlo, kdyby se zasekla posta, kdybych potrabovala úpravy...
Odpovědět
Ahoj holky, můžete mi prosím poslat odkaz na ebay, kde má Zimo ukázku šatů? Nebo rovnou e-mail na něj.. Díky moc! Vybrala jsem si šaty,kde je hodně krajky - máte s tím někdo zkušenosti? Jestli to neni odfláknuté.. Pokud by měl někdo fotku krajky od Zima tak budu vděčná.. Díky!
Odpovědět
@81michaela Tak ten odkaz je dokonce na téhle stránce :-D
Odpovědět
já to právě nemůžu najít :) ... můžete mi zkopírovat konkréní adresu?
Odpovědět
Profilova fotka
zacina me vytacet pohodlnost nekterych lidi... Proboha holky snad to neni takovy problem precist si par stranek! 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny tak sa chová veľa ľudí:-) počkaj keď príde na vetu: a nemôžete mi ich objednať :-))))) tak šaty prišli, balík otvorený, resp. rozrezaný, našťastie šaty neboli porezané. Spodnica iná ako mi posielal na obrázku, ale lepšia, lebo má na sebe ešte dve vrstvy tylu čím pôsobí sukňa bohatšie. V celku som veľmi spokojná sedia mi ako riť na šerbeľ:-) Len nesmiem pribrať lebo si ani nesadnem. (čo bude dosť problém) Ale vraj ešte mám miesto v šnurovaní. Bude treba nejaké úpravy u krajčírky, a to: ramienko je príliš dlhé, treba ho skrátiť cca. o 10 cm. Tyl čo je naspodu je na jednej strane dlhší ako na druhej, bud eto treba len nožnicami zarovnať. A potom treba gombík na vlečku. To je všetko. Inak materiál je veľmi pekný jemný, nešuští ani nič podobné ako tu mal niekto obavy. Šaty som si objednávala biele , nie ivory, ale sú krásne Takže dúfam, že sa aj vy budete čoskoro tešiť:-) Po 7.5. budú na predaj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria Bezva! Díky za rychlofotky nových šatů :) Těšíme se na nějaké detailnější, jak bude víc času ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi už sú nafotené, len som v robote a foťák je doma, tak som stiahla len to čo bolo v mobile:-) potom čakám kritické komentáre:-)
Odpovědět
já to myslela tak, že to nemůžu najít na tom ebay.. tady ten odkaz samozřejmě vidim.. ale neobtěžujte se..
Odpovědět
Profilova fotka
prosím neposielajte mi žiadosti o priateľstvo, šmýrakov si nepridávam, dáte 5 príspevkov za celé vaše fungovanie, nemáte termín svadby, ani foto ani nič. Sorry to sú moje súkromné fotky a prozrieť si ich môžu baby , ktoré skutočne budú mať svadbu, idú sa vydávať alebo už šaty od zima majú. ďakujem!!!!
Odpovědět
Rosaria - jestli to bylo na mě, tak já Vás o žádné přátelství nežádala!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?