Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím holky, myslím že by to chtělo přejmenovat :)
Odpovědět
baby viete co? zimo by nam mal davat 10% zlavu za propagaciu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 :D zkus mu to navrhnout :D
Odpovědět
@zzaneta ja uz som mu napisala motivacne aby sa snazil lebo ak budu saty dobre objednam dalsie troje spolocenske, na tie si budem pytat zlavu aj za propagaciu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 Tak to jsem zvedava jak to dopadne, dej vedet :)
Odpovědět
@majka_snv Za složitější princeznovské šaty chce Zimo včetně poštovného kolem 280 - 290 dolarů.
Odpovědět
@majka_snv Já si nechávám šít podle Maggie Sottero - Leoni - ty první v albu a stojí mě 260,- + spodnice (to teď nevím kolik psal, asi kolem 30)
Odpovědět
Profilova fotka
šaty ešte stále držia na colnici, už sa mi to zdá prehnané, colný dlh som im zaplatila v stredu....
Odpovědět
Profilova fotka
jupííííííí moja zásielka bola vydaná z colnice!!! hádam dnes dorazia, dám info resp. foto :-)
Odpovědět
@rosaria Jé ty se máš :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria Těšíme se!
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas a kdy je ocekavas, nebo uz je mas? Docela by me zajimalo, jak vyresil tu krajku na sukni, mam v planu podobnou sukni
Odpovědět
Článek se načítá
Baby, kolko vám trvalo kym Vám Zimo ušil aj poslal šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@doby Já posilála první část platby 24.2. a nedávno psal že budou hotové koncem měsíce - takže tento týden :) Počítám že do konce příštího týdne by mohly přijít, uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta Já jsem na to úplně stejně ;-) Už je to tu co nevidět :)
Odpovědět
@zuziiiiicek Zuzi a můžu se zeptat, na kolik ty úpravy, čištění a žehlení fin. příjdou?
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 no to by zaujímalo aj mňa, dúfam ale že to nebude potrebné.
Odpovědět
ZZaneta...nejako dlho ti šil no nie? Ja mu dneska posielam peniaze a šaty chcem mať do konca aprila už doma...Písal, že bude robiť nadčasy aby to stihol., no nesom si ista tou poštou, som počula že z Ciny to ide aj 3 tyždne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@doby 20-25 pracovních dní je v současné době naprosto standartní doba na šití. Vzhledem k počtu našich zakázek.
Odpovědět
@rosny Ne, já teprve čekám :-( Zálohu jsem platila 14.3.
Odpovědět
i mě sliboval 20.3. i s tím, když jsem počítala, že jsem poslala peníze asi o 2 dny déle než jsem původně myslela už tu měli být...sliboval nyní,že přes víkend je došije,a le pořád žádné foto (platila jsem 9.2.), ale asi záleží i na střihu- jak je složité ušití... :-S tak dávám mu do konce měsíce a pak budu znovu psát, ale snad to nebude potřeba...
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas hmm :-| tak to jeste nemas ani foto...
Odpovědět
Hm tak to já radši počítám tak měsíc a půl čekání. Když budou dřív, tak budu ráda
Odpovědět
Profilova fotka
@doby No mě původně psal že za dva týdny ušité plus týden na dopravu, ale vidíš jak to dopadlo. Je fakt že na ně nespěchám tak jestli jsi mu psala že je potřebuješ tak brzy, tak si dá záležet.. Ono mu v poslední době psalo více holek a vím že jsme mu psali dost naráz, takže se nedivím že to trvá déle... Jinak tu byla nevěsta která říkala že v sobotu to odeslal a ona to v úterý měla, takže megarychlost :)
Odpovědět
@rosny Nemám :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Navíc mi přijde nespravedlivé, že když je standartní čekací doba XY dnů - a že na šaty spěcháme opravdu všechny nevěsty - někoho předběhnout v pořadníku šití.
Odpovědět
@sangi Já myslím, že čekací doba bude možná spíš o složitostí šatů než datem objednání. Jednodušší ušijí dřív než šaty s různými výšivkami atd.
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas Tak to určitě taky, ale mě třeba ty moje přišly docela jednoduché a stejně čekám.
Odpovědět
Profilova fotka
@arilas Moje šaty jsou antický střih a extrémně jednoduché. Vůbec bych o složitosti nemluvila.
Odpovědět
@zzaneta @sangi Aha. Tak to pak vůbec netuším, podle čeho to můžou brát =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?