Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@papucz ahojky už Ti prišli šaty? ja ich mám podľa sledovania dnes v Bratislave na colnici, tak som zvedavá čakám kedy mi zavolajú :-)
Odpovědět
@rosaria ahoj uz mi prisli este v pondelok, len ich budem musiet dat upravit, mam ich dlhe, nesedia mi, no dufam ze sa to bude dat upravit, inak su krasne site, velmi pekne, mam ich u rodicov tak nemam ani foto, lebo som ich v pondelok len tak narychlo skusala
Odpovědět
Profilova fotka
Všichni se moc těšíme na fotky :)
Odpovědět
@sangi Já se těším i na Tvoje fotky a holek, co budou mít šaty tak do poloviny dubna... tak nějak si je chci objednávat. Do srpna to určitě stihnu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@papucz a platila si clo alebo DPH? a dobre si sa merala keď Ti nesedia?
Odpovědět
Profilova fotka
@tulipan25 Já je budu mít z taftu, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
@rosaria ani clo ani DPH, na colnici sa podla DHL zdrzali 5 minut, merala som sa dobre, tak ako mam teraz, skor mi nesadnu na moj typ postavy by som povedala lebo mi zvyraznuju boky ale to ma mohlo napadnut ked je tam riasenie na pase no nic hadam sa to da upravit
Odpovědět
Profilova fotka
@papucz no mne už volali z tnt, takže plateniu sa nevyhnem :-( čo už :-))))
Odpovědět
@rosaria Dáš sem pak prosím kdyžtak info, ať vím zhruba, jak to probíhá a kolik to tedy je? Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady jasné, zatiaľ som musela vyplniť papiere na splnomocnenie v colnom konaní, a za chvílu mi vraj príde faktúra na výšku colného dlhu. ten zaplatím a balík mi dovezú.
Odpovědět
@rosaria Ach jo.... snad se mi v tom nebudou šťourat a když, tak snad se nebudou šťourat v ceně 80 e za šaty. Je to fakt o náhodě, komu to rozbalí a komu ne, že...
Odpovědět
Profilova fotka
no takže : colný dlh 17,03 €, a poplatok pre doručovaciu spoločnosť za vybavenie colných služieb 18,26 €. Je sila že je to viac ako colný dlh, no čo už 38,94 € ma momentálne nezabije, aj keď šaty sa tým predražili o ďašiu tisku , ale v konečnom dôsledku je to stále o polovicu menej ako v požičovni. Len ešte dúfať že budú ako riťka na šerbeľ:-)
Odpovědět
Článek se načítá
U Zima si nemůžete vybrat jakou poštou to pošle ? Nelíbí se mi u TNT ,že chtějí nějaký poplatek za vyřízení celních služeb. Když mi chodily balíčky z Číny normální poštou -myslím že to bylo EMS, tak si to prostě celnice vyřídila sama - poslala mail ,že chce zaslat fakturu za to zboží a pod .... Žádné poplatky navíc nebyly.Pak balíček předala české poště a bylo.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Já ti nevím, on u sebe nic o TNT nepíše. Na ebay má "All parcels will be shipped out via CHINA POST EMS."
Odpovědět
@sangi Myslím si, že je lepší nechat si poslat balík EMS poštou. Otázka je, jestli je to pro Zima výhodné nebo ne. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím, že jak rosaria vyplňovala ty papíry na zplnomocnění, tak tam určitě psali, že za to budou chtít zaplatit. Protože by za tebou nemohli jen tak přijít a říct, my jsme to za vás vyřídili, zaplaťte. Jí to posílali na Slovensko, tak uvidíme, jak to dopadne sem k nám do ČR. Oni si to ti přepravci během cesty evidentně předávají, tak třeba to v ČR dají někomu jinému..
Odpovědět
Profilova fotka
Našla jsem: EMS : about 7-12 days TNT/UPS: 3-7 work days Asi Zimo chtěl, aby to tu bylo co nejdřív. Kdo ví. Rosaria nám ještě může říct, co za původní razítko/nálepku přepravce na balíku má. A my můžeme Zimovi napsat, ať to pošle raději EMS.
Odpovědět
@sangi Myslím, že to i češkám přišlo přes TNT. Jenže když nebudeš souhlasit s poplatkem a zastupováním v celním řízení ,tak udělají co ? Pošlou balík zpátky? Přeci jen 500,- za přeposlání faktury celnici mi přijde dost. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Ten poplatek přepravce byl za to, že ti vyřídila celní řízení.. a když bys s tím nesouhlasila, tak by to asi na té celnici nechali a musela sis to jív vyřídit sama. To si myslím já, že to tak je.
Odpovědět
@radkaja potom ještě DHL, ale to je dražší o 40 dolarů
Odpovědět
ahojte nevesticky,mozete mi prosim vas do IP poslat link z akej stranky ste si objednavali svadbone satky?? dakujem vam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hledám na netu, jak to je s TNT a celním řízením a na české diskuzi jsem se dočetla následující: ... zaplatíte 20 % DPH a 300 CZK TNT za proclení, když si to necháte proclít od nich. Celní správa pro měsíc březen používá kurz 18,04 CZK/USD.. Určitě jde ale zařídit, aby vám to nechali na celnici a vyřídili jste si to sami (ale nevím, jestli to není jen v Praze). Nebo zkusit EMS přepravu.
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi máš pravdu, buď by som im zaplatila, alebo musela ísť do Bratislavy na colnicu a vybaviť si to sama. Stálo by ma to jeden deň dovolenky a cca. 20 € na benzín, takže takto sa to oplatilo viac.
Odpovědět
@sangi Jde o to, jestli by s EMS souhlasil Zimo... taky se mi nechce platit bůhvíjaké poplatky...
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady Jak si tak čtu diskuze, tak si to raději nechám taky poslat TNT, protože EMS je děsně pomalá a prý to jde někdy až měsíc!
Odpovědět
@sangi To by mi nevadilo, svatbu mám až v srpnu...
Odpovědět
co sa tyka toho odoslania,mne to posielal cez EMS a ta to predala na druhy den TNT- tusim takto to robi obvykle.. saty boli na mieste urcenia za 3 pracovne dni plus vikend..
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka Radši si fakt ty tři stovky za celní řízení přes TNT zaplatím, když to budu mít doma tak rychle. Uvidím, až mi budou volat o zásilce a co od nich zjistím..
Odpovědět
Holky, tak sem pak prosím dejte info... děkuji :-N
Odpovědět
Pokud by to TNT nechalo ležet balík v Praze na celnici, tak by to bylo dobré,protože pražská celnice nevyžaduje osobní přítomnost k vyřízení celní procedury ,ale stačí jim to mailem nebo dopisem ,nebo faxem.Nevím jak na jiných celnicích ,ale snad je to všude stejné. :-) Mně přišly balíky z číny normální EMS za 10 dní,nikdy to nebylo více,jen někdy déle ležely v Praze na celnici ,protože toho měli hodně a nestíhali.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?