Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@revival.lady Vypočítává se to tak ,že napřed se k částce připočte to clo a pak se z tohoto součtu částka + clo vypočítá DPH a to se k tomu přičte. Takže 80 euro je když dám pro jistotu 25.5 kč / euro je 2 040 ,z toho clo 12% je 245 kč a pak z 2040+245 je DPH 557 kč ,takže celkem 2842 kč. Plus druhá půlka platby 80euro - 2040 ,takže úplně celkem 4882 kč. :-p
Odpovědět
@radkaja Není to zlé... jsem taky srabík :-D kdyby mě nachytali, určitě si poplatím víc :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Podívejte se na toto schéma, docela hezky vysvětluje, jestli budete platit clo a DPH a nebo ne. Já budu mít na šatech 100 USD, takže budu asi platit jen DPH a clo ne. http://www.celnisprava.cz/cz/aktualit...
Odpovědět
@sangi Moc pěkné schéma:-) děkuji...asi taky nechám druhou platbu na100 USD.Ty necelé 400Kč mě již nezabijou a budu mít klid v duši, že to je ještě vcelku reálné, tj. není to podezřelé:-)
Odpovědět
@revival.lady Takže podle Sangi ti odpadá těch 12% cla.Tak budeš platit jen DPH 20%. :-)
Odpovědět
@sangi Děkuji :-) hodí se mi to a jak! @radkaja vypadá to tak, což je super, nějakých 400 je celkem fajn :-)
Odpovědět
A 80 eur cena, nějaké dva tisíce, to by jim fakt nemuselo připadat nijak podezřelý, co myslíte? ]-(
Odpovědět
@revival.lady Doufejme . :-p :-)
Odpovědět
@radkaja Myslím, že ne a kdyby něco, budu mít přece ten doklad, že to fakt stálo 80 E a hotovo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady To se právě neví, jestli by to takto přešli. Kamarád mi taky hrozil těma jejich tabulkama na podhodnocené zboží :(
Odpovědět
@sangi No jo, ale uznej, že za 80 nebo 100 euro se šaty fakticky pořídit dají a oni už by to zkoumat dál nemuseli prostě...
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady čo ja viem tak je 4%. ale pri sumách nad 140 doláčov.
Odpovědět
Článek se načítá
@rosaria 4% - k čemu to teď myslíš?? Celkem mi Zimo napsal 220 dolarů...
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady myslím clo na svk.
Odpovědět
@rosaria A jak to víš? My jsme našly s @radkaja obě dvě 12% tyjo...
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady ano na SVK je to trošku inak ako cz každý štát to má inak. myslím, že clo je unás z každej krajiny rovnako vysoké. objednávala som priateľovi hodiny z usa, a platila som 4% clo. a číny to bude tiež tak.
Odpovědět
@rosaria Já Ti nevím, dívala jsem se přímo na celní sazebník a vyhodilo mi to 12%...
Odpovědět
Profilova fotka
@rosaria a možno to je inak je mi to jedno aj tak to zaplatím, predsa im tam nenechám moje šaty:-)
Odpovědět
@revival.lady Pro Česko je clo asi jiné než pro Slovensko,ale to už tě trápit nemusí ,protože budeš platit jen to DPH. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už som to našla na Slovensku je clo 8% na dovoz z Číny a Vietnamu, na topánky od 1.4.2011 sa clo nebude platiť.(v žiadnej z eur.krajín)
Odpovědět
@rosaria Dáš potom fotku šatů až ti dorazí od Zima? Já se marně pokouším dostat se mezi tvé přátele(asi mi to zobrazování alb nějak blbne) ,tak jsem ještě neviděla ty fotky co ti Zimo už poslal . :-(
Odpovědět
@radkaja Jsem ráda! :-) nebýt tahle diskuze, asi jsem v koncích :-)
Odpovědět
@revival.lady Tak to je fajn ,že jsi spokojená. :-)
Odpovědět
@radkaja Měla bych tím pádem platit jen o 400 víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám informaci, že mé šaty budou hotové začátkem dubna. Hurá, moc se těším :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi tak to je paráda! mě psal koncem tohohle měsíce, tak jsem taky moc zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky koncem měsíce, vsak jsme to objednávali ve stejný den :) Tak a můžeme se těšit, už aby to bylo
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta ja objednávala myslim o den driv jak vy, tak doufam, ze se brzy na mailiku objevi fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kocky, ktore mate saty usite v cine, aky je material tych siat???
Odpovědět
Profilova fotka
@tulipan25 Záleží, od jakého výrobce. Náš oblíbený Zimo by měl mít dobrou kvalitu :) Já budu mít např. šaty z šifonu. Na tom není moc co zkazit. Z čeho bys šaty chtěla ty? :) Třeba u krajky je nutné počítat s tím, že ji tam "našívají" po kouskách, jak psaly holky výše.. Pokud na šaty ještě moc nespěcháš (koukám, že svatba až v říjnu ;-)) a chceš čerstvé reference na Zima, tak si počkej tak do půlky dubna. Do té doby nám přijdou několikery šaty od Zima (včetně mně :)).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?