Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
ahojte, mozem sa opytat ako ste napisali prvy meil zimovi?? co ste mu tam vsetko napisali??
Odpovědět
@sangi kukni album, ja ich mam jednoduche velmi, podla mna preto su aj tak rychlo hotove, hlavne som v soku z tej expresnej dodavky v sobotu poobede boli v hongkongu a dnes ocakavam kuriera. super
Odpovědět
@monika409 ja som ho mailami moc neotravovala v prvom maili som mu napisala ze by som chcela svadobne saty podla prilozeneho obrazku, kolko by bola cena, ako dlho ich bude robit, ako sa ma platit a podobne. napisal mi cenu ja som to zaplatila, poslala mu miery, ked mu prisli peniaze tak mi to oznamil a dnes som mu po 20-tich prac. dnoch poslala mail a on mi odoslal len cislo zasielky a uz su na ceste.
Odpovědět
@sangi inak platila som 21.2. takze si asi dalsia na rade... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby, ratajte s tym, ze colnici nie su hlupi a moze sa stat, ze vam balicek otvoria, aj ked tam budete mat napisanu malu sumu :-( ....mojej znamej brat robi na colnici a oni to maju vsetko zmapovane, ze sa faktury rozdeluju na mensie ciastky...to sa tyka hlavne tovarov z USA. Ostava nam len dufat, ze prave ten nas balicek neotvoria :-) Lebo pochybujem, ze by uverili, ze svadobne satky za 22 Eur
Odpovědět
@anica a neda sa s nim dohodnut, ze by tam napisal dar??a v tom pripade sa neplatilo ani dph ani clo?? ci to je asi blbost
Odpovědět
Profilova fotka
aj z daru sa plati clo, myslim...niekto to uz pisal. Ja si myslim, ze male balicky neriesia az tak ako nejake velke obludy ;-)
Odpovědět
Ahojky, ještě jsem se chtěla zeptat nechal si někdo šít od Zima krajkové šaty, musím si vybrat krajku z jeho nabídky (nemá tu originální, což chápu) a mám strach, že to nebude vypadat dobře? Nemám bohužel čas procházet celou diskuzi. Díky za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
@papucz a původně ti psal že potrvá ušití jak dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
@papucz aha, už jsem si to docetla a znam odpoved :-)
Odpovědět
@monika409 : dar tam pise automaticky,ale na to na colnici bohuzial nikto ohlad neberie.. balik inak nie je velmi velky- moj obsahoval sv. saty, zavoj a spodnicku s jednym kruhom a vosiel sa mi do vacsej nakupnej tasky.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já platila 24.2. a mám sto chutí poslat email jak to vypadá, ale zatím se pořád držím ať ho neotravuju. Ale je to fuška, to vám povím :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@revival.lady Nejlepší komunikace je,když mu pošleš fotku těch šatů a v kreslícím programu nakreslíš na fotku šipky ,které budou ukazovat -tam výšivka jo, - tady výšivka ne .Ještě bych mu napsala aby ty prsní díly moc nevyztužoval,aby ti pak divně neodstávaly ,tak jako to udělal Bubblince. Jo a zkoušela jsi tenhle styl šatů někde? Abys pak nebyla sklamaná že ti ten střih nesluší.
Odpovědět
@konasova Číňani a myslím že i Zimo dělají celokrajkové šaty tak,že podkladový tyl pošijí jednotlivými krajkovými aplikacemi,takže to není pravá krajka ,ale tyl s nášivkami. Vypadá to ale i tak dobře, ten rozdíl je vidět jen zblízka.Já myslím ,že mají docela široku nabídku krajkových aplikací a já osobně bych výběr nechala na něm. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Obcas jeste zabloudim tady na diskusi, ted jsem si precetla par prispevku zpet a narazila jsem i na vase "rozepisovani faktur". Jen jsem chtela upozornit, ze se muze stat (a na celnici to docela bezne delaji, me to tak treba zrovna udelali), ze vam celnici balik otevrou. Obzvlast u zasilek z Ciny apod. se to dost kontroluje. A pokud na fakture budete mit cenu odpovidajici c. 550Kc (tj. tech 22euro), tak zasilku vyhodnoti jako podhodnocenou. Jednak vas pak cekaji neprijemnosti a navic oni potom dle nejakych tabulek stanovi realnou hodnotu zbozi (a pocitam, ze tabulkova cena svatebnich satu bude vyssi, nez za kolik sije Zimo) a z te vam napocitaji clo/dan. Takze ve finale muzete zaplatit vic. Nechci vas nejak strasit, spis upozornit ;-)
Odpovědět
@lena.k JJj to se stát může. :-p
Odpovědět
radkaja Ahojky díky za odpověď jenomže šaty,které jsem si vybrala jsou celé krajkové a mám strach že to bude vypydat špatně.(http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=A3483) Ale díky moc.
Odpovědět
@konasova Takový typ krajkových šatů by podle mně dopadl dobře. Číňani dovedou ty aplikace opravdu poskládat do jednolitých ploch,takže nepoznáš ,kde končí jedna a začíná druhá.Ale samozřejmě je rozhodnutí na tobě.Nejlepší je napsat Zimovi, jestli podobné šaty dělal a jestli nemá jejich fotku.
Odpovědět
@radkaja @lena.k Holky... jak tedy myslíte, že by to bylo nejlepší udělat? :-( nechci platit o tolik víc... co když mi na to napíše gift...?
Odpovědět
@revival.lady Gift celníci ignorují,nezbývá než doufat,že tvůj balíček nebudou zkoumat. :-|
Odpovědět
@radkaja Já jsm smolař ty jo... :-( můj určitě zrovna budou....
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady to zalezi, muzes spolehat na to, ze tvuj zrovna minou :-) ja jsem srabik, co nerad moc riskuje, takze bych nechala jednu fakturu na nejakou rozumnou castku, nevim, 100-120 euro a doufala, ze ho prejdou :-D u me by slo asi hodne i o pocit, ze faktura bude treba na 20euro, celnici balik rozbali, uvidi svatebni saty, dojde jim, ze 20euro fakt nestaly a pak me budou volat a chtit vysvetleni :-D to bych asi nedala. ale jak rikam, jsem srabik.
Odpovědět
@lena.k To je fak ,že cena kolem 100 euro ,by už celníky tak nedráždila. DPH +clo by pak bylo kolem 600 kč ,což není tak hrozné.
Odpovědět
Profilova fotka
@lena.k @radkaja to je dobrej nápad, protože si taky myslím, že jakmile by viděli balík takhle levnej, došlo by jim to a hned by ho otevřeli, hlavně když se ta hranice snižuje až ted, že.. tak si myslím, že si budou dávat pozor.. asi to tak taky udělám, že to rozdělím tu druhou, ale ne tolik, aby jim to přišlo divný..
Odpovědět
@lena.k To je fakt dobrej nápad, to by mohli přejít v pohodě... ty moje šaty v přepočtu vyjdou celkem na cca 160 euro, tak bych si mohla rozdělit platby 80 a 80 nebo 100 a 60, se Zimem určitě bude dobrá domluva. :-) Holky, jak dlouho mohu tak cca počítat s dodáním šatů, má stanovenou nějakou lhůtu?
Odpovědět
@radkaja Kde jsi prosím tě zjistila výši dph a cla? Nemohu to nikde najít...
Odpovědět
@revival.lady Tak DPH je 20% a clo přesně nevím ,ale myslím ,že snad tak max. 5%. :-| Tady se hledá výše cla http://ec.europa.eu/taxation_customs/... ,ale moc tomu nerozumím ,podle toho mi vychází clo za šaty ze syntetiky 12% ,tak snad jen špatně hledám. :-p
Odpovědět
@radkaja Mně právě vyšlo taky, clo za šaty 12% a teď nevím, jestli si tedy z celkové ceny šatů mám přidat 20+12% nebo jakpa... no, udělám to asi tak, že mu pošlu dvě ty platby po 80eurech, to by snad nemuselo přijít divné, co? Šaty za v přepočtu cca 2.000 už se přece koupit dají :-) a celkem bych tím pádem platila - jestli dobře počítám, kdyžtak mě holky opravte, prosím - cca 640,- Kč navíc na tom clu... tím pádem by mě celkem šaty vyšly komplet se vším na cca 4.500, což není tak zlé, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte dnes ráno sa začal zobrazovať balík na TNT, práve letí z číny, uvidíme kedy dorazí :-)
Odpovědět
@rosaria Dáš pak fotečku? A jinak nepřipadá ti taky divné, 12% clo? Nějak moc vysoké... =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?