Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@jessie222 dopravné je v cene, a clo a dph uvidíme podľa toho či to chytí pošta, ak nie tak sa to neplatí.
Odpovědět
@jessie222 Tak mně Zimo napsal, že je v tom i doprava, ale clo a DPH mě zajímá taky, holky?
Odpovědět
presne tak, clo sa plati len ak to chyti colny urad na SVK.. mne prisli saty z e-bayu a dohodli sme sa ze da mensiu cenu na balik (podotykam,ze to ani nebol balik,ale saty vakuovo zabalil do takeho igelitoveho vrecka, ze to bolo velkostou ako velka papierova obalka).. napisal tam 40 dolarov (cena bola 120) a aj tak mi to chytili na colnici.. fakt nenapadny, maly balik, nizkej hodnoty..takze na to,ze to nechytia by som sa moc nespoliehala.. clo sa plati nad 150 eur a DPH 20% z ceny..
Odpovědět
@sabrinka26 Jestli to dobře chápu, lze se domluvit, aby tam napsal cenu pod 150 eur, ale dph budu muset prostě cvaknout?
Odpovědět
ja som sa s nim ani nedohadovala,on to spravil automaticky.. lebo si tiez myslel,ze ked tam da sumu 40 dolarov, co je nic, tak mi to len tak nechaju prejsPH co je 20% z tej realnej sumy.. ziadne clo.. takze dohodnut sa s nim da, mne to tak pripada ako keby to robili uz automaticky.. uz len potom zalezi na colnici ;)
Odpovědět
Taky vám měnil Zimo cenu? Nejdřív psal 230 a teď píše finální cenu 220 dolarů... aby po mně nakonec nechtěl 300...
Odpovědět
Ahojky, chtěla bych si objednat šaty od Zima a už jsem se s ním domluvila jen mi napsal, že paypall má na email marklau318@hotmail.com, což mi přišlo zvláštní. Tak se chci zeptat jestli s tím nemáte někdo zkušenost. Díky moc za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
@konasova aj ja som platila na marklau318 aj baby pretým, je to ok. Ceny, no spodnicu chcel za 30, povedala som že mu dám 25. A šaty napísal 230 a to platilo.
Odpovědět
@rosaria A souhlasil s tou částkou za tu spodničku? To má i smluvní ceny, jo??? :-D
Odpovědět
@rosaria Tu spodničku ti doporučil sám nebo ses ho ptala ještě? A fakt jsi mu na rovinu napsala že za 25 nebo nic a souhlasil,jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@papucz Teda, to tity šaty ušil a poslal nějak rychle. Jak moc je máš složité? Já platila 24.2. a zatím nic...
Odpovědět
@revival.lady Pozor na změnu . Od 1.4. se platí clo už od 22 euro . Takže si domluv se Zimem rozložení platby ,ať máš jednu fakturu na méně než 22 euro a stejnou cenu pak na balíku. Napiš mu ,že ti předtím napsal nižžší cenu a že nemůžeš akceptovat to zvýšení .On po každém mailu cenu navýší .Nejlépe je co nejrychleji poslat zálohu ,ať už dále nezvyšuje.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@revival.lady @ka1985 tak vieš platím mu šaty podľa mňa by mal dať k tomu automaticky aj spodničku, a keď napísal 30 doláčov, tak som aspoň zjednala na menej :-)
Odpovědět
@radkaja Budu to msuet nějak zpytlíkovat v angličtině, moc dobrá v ní nejsem. Chápu to dobře,že já zaplatím Zimovi těch 220 dolarů a on mi napíše fakturu na 22 eur? Nebo jakpa... promiň, neorientuji se, asi mám blbé dotazy...
Odpovědět
@revival.lady Budeš mu platit asi na 3x. První je záloha ,aby začal šaty šít ,druhá a třetí platba bude když pošle fotku ušitých šatů. Jedna z těch posledních faktur bude na těch třeba 21 euro.Prostě těch 220 se rozloží na tři platby.Celníkům pak ukážeš jen tu se 21 eury. Zimo to už ale zná od předchozích nevěst z česka ,tak tomu bude rozumět.Pročt si trochu zpátky diskuzi ,už to tady holky řešily.
Odpovědět
@radkaja Teď jsem v práci, tak jen tak nakukuji, ale doma si určitě počtu, zkusím dát všech 400 stránek :-) díky za radu. Akceptuje to, rozložení do tří plateb? Já jen že mi napsal dvě... jo a neplatí se to v eurech, ale v dolarech..... aspoň psal.
Odpovědět
@revival.lady Všech 400 nemusíš,protože to ze začátku bylo o jiném prodejci co se pak zhoršil ,stačí posledních 20. :-D .Já si právě myslím ,že už to s ním holky domlouvaly,to on jen neví ,že ty to taky potřebuješ rozložit. :-) :-D Tak si spočti kolik je v dolarech 21 euro , +přidej něco na kolísání kurzu .
Odpovědět
@radkaja Tak jo, já se podívám a díky :-) ale stejně budu muset tak jako tak platit DPH, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady tak když předtím ti psal 230, tak bud ráda, že ted napsal 220 ne?
Odpovědět
Profilova fotka
mě napsal že nejdříve koncem měsíce budou, tak jsem zvědavá.. každopádně už je chci mít doma.. začínám být nervozní :-D
Odpovědět
@revival.lady DPH se platí taky až nad těch 22 euro ,když tady mluvíme o clu ,tak myslíme i DPH :-D . A právě o něho jde nejvíc ,protože to dělá velkou pálku.
Odpovědět
tak psala, že šaty došije tento víkend. Určitě má čas doručení dle složitosti šatů. Až pošle fotku dám ji sem, abyste mohli posoudit... :-)
Odpovědět
@terulilinka Jo jsem :-D jen mě to překvapilo, má v tom lehce binec..... no těch 220 se budu držet. @radkaja O.K., zkusím to s ním nějak napsat, rozložit třeba do tří plateb...akorát nevím, jak mi udělká fakturu na 22 euro, když to chce platit v dolarech :-D
Odpovědět
@jessie222 : postovne je uz v cene ,neplati sa zvlast..kedze platis na dvakrat- zaloha pri objednavke a potom zbytok az posle fotku, tak on automaticky priklada len jednu fakturu, zvycajne tu nizsiu..treba sa s nim ev. dohodnut,ak tam chces urcitu sumu..ale hranica na platbu (teraz neviem ci cla ci dph- skus precitat poslednych par stranok tejto diskusie,tam to baby tiez preberali) je len 22 nie 150 euro..
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady hele já se mu ani nedivím, všimni si kolik mu za poslední 2 měsíce napsalo holek :-D
Odpovědět
@terulilinka Koukám na to :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady ty jo, ale to musí bejt kšeft :-D :-D ten nás musí milovat :-D
Odpovědět
@terulilinka Asi jo, no :-) ale my jeho přece taky, však ty šaty vypadají fakt NÁDHERNĚ! :-) holky, jak byste napsaly, že chcete černou výšivku na prsou,ale sukni nechat hladkou?
Odpovědět
Profilova fotka
@revival.lady on ti ale přece nebude dělat fakturu...a už vůbec ne v eurech:-) O eurech mu nic nepis, sama si prepocitej dle aktualniho kurzu tech 21 eur na dolary a poslední platbu pošli právě takovou, ale v dolarech.:-) Zimovi jen napíšeš, že druhou platbu si rozložíš ještě na dvakrát, kvůli CLU. Jinak ode mě si přímo z celnice vyžádali doklad o hodnotě zboží, tak jsem jim poslala výpis z PayPalu s tou nižší platbou...
Odpovědět
@zuziiiiicek Děkuji Ti moc, já jsem na tohle naprosto tvrdá |-| =-) napíšu, udělám a už se fakt těším. Sice to budu mít dražší, ale zas on je fakt prověřenej...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?