Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@rosaria : to ti verim,ale vramci toho kolko neviest si unho v poslednej dobe objednavalo, tak si myslim, ze sa to trochu natiahne..neboj, bude to ok..
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka jasné a boli tam ešte tie ich oslavy nového roka, ale aj tak by mohol trošku zabrať :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
holky myslite ze zimo zvladne tyto saty ...a hlavne do konce dubna
Odpovědět
Profilova fotka
@petulka214 Fotka je dost malá, tak nevím. Do konce dubna? No nevím, zkus se ho zeptat, jak na tom teď je. Ale nevím, jestli bych to takhle na knop riskla. Navíc když si ty šaty možná ještě budu doupravovat..
Odpovědět
@bubblinkka @lena.k Moc Vám holky děkuji za odpověď, budu muset poprosit toho svojeho, ať mi to v corelu nebo v nějaké shopu předálá, ať vidím, jak to by to vypadalo s tou šněrovačkou, aby to zimo pochopil. A nevíte zda-li by zvládl tento závoj?
Odpovědět
@ka1985 : ja som napr. u siat posielala iba fotku spredu a pri objednavke aj tak chcel napisat,ci chces zips aleb osnurovacku,takze myslim,ze kvoli tomu nemusis upravovat obrazok. zavoj nevyzera zlozito,ja mam spanielsky- dlhy po zem s cipkou na okraji,ale s nim sa az tak nepotrapil ako so satami,v podstate je moj len kusok obstrinhnutej latky s prisitou cipkou po okrajoch..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem riskla a objednala šaty u jinchana ... tak až přijdou, tak se podělím o zkušenosti:-) http://viewitem.eim.ebay.cz/CapSleeve... , snad to přijde do konce března jak slíbil, nebo pak bych k tomu ještě musela doplatit DPH :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, postupom času ako pišem zo Zimom tak zisťujem, že si zvyšuje ceny. Písala som mu z viacerých mailov v inom mene ( bolo mi trápne stále ho otravovať) a všímam si, že tie šaty, ktoré mi zo začiatku chcel ušiť za 220eur teraz za nich chce 260 eur :-|
Odpovědět
@bubblinkka Koukala jsem, a máš oboje nádherné. Zkusím mu napsat, uvidím co odepíše. :-|
Odpovědět
@ichem Tak mu napiš, že ti je sliboval ušít za 220 euro. :-|
Odpovědět
@ka1985 Ten závoj má ozdobu s kamínků? Ty myslím Zimo nepoužívá.Uvidíš co ti napíše. :-)
Odpovědět
@ka1985 : urcite - za spytanie nic nedas..ja som mu dva tyzdne vypisovala non-stop :))
Odpovědět
Článek se načítá
@radkaja Má, no. :-| Uvidíme, už jsem psala, tak teď čekám.
Odpovědět
@bubblinkka To musel mít chudák radost, ale raději ho otrvavovat, než si říct, že jsem mu to mohla napsat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy máte cenu v Eurech? Já teda v dolarech, ty jsou výrazně nižší. Mě taky zvýšil cenu, ale řekl mi o tom. Původně jsem měla mít šaty za 180 USD, ale pak jsem si tam navymýšlela speciální vyšívání do kytiček a přehoz přes ramena, tak to nakonec vyjde na 200 USD. Ale řekl mi o tom a zdůvodnil to a já to akceptovala.
Odpovědět
já mám cenu v USD, platila jsem 9.2. a týden předtím jsme si psali o termínu dokončení a psal, že 20.3. by je měl mít ušité. tak uvidím..už se nemůžu dočkat a trnu, jak to dopadne...
Odpovědět
@ka1985 : presne tak :) navyse komunikuje celkom v pohode, vacsinou odpisal do druheho dna ,napriek tomu,ze som pisala uz neviem kolky krat..a ak nenapisal,tak som mu napisala znovu ja :)) @sangi : tiez som mala cenu v dolaroch
Odpovědět
Profilova fotka
Radkaja právě psala cenu v EURech, tak mě to zarazilo.
Odpovědět
@bubblinkka Psala jsem mu v poledne, a asi se mu nechce odpovídat. :-| :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ka1985 Nezapomeň, že tam mají posunutý čas ;-)
Odpovědět
@sangi jj, to vím, ale vím, že některým holkám psal i v jejich noci. Určitě ho holky unavily s šatičkama, tak si šel lehnout, zrovna, když bych chtěla vědět cenu svých šatů. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, já už je chci mí teda u sebe.. žádný natahování :-D trochu mě zděsilo ale to, jak rosaria psala že platila v lednu a furt nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@levata ahoj, jsou nadherny, to jsem moc zvedava, jak bude vypadat real! Nezapomen se pochlubit.
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny uričtě ať to dopadne jak to do padne.-) alespoň budou ostatní vědět .-)
Odpovědět
tak do teďka neodepsal, stalo se to některé z vás, že by vůbec nenapsal? :-(
Odpovědět
@ka1985 : v pohode, stalo a nie raz..vzdy som napisala plus minus to iste znovu (raz dokonca 2krat) a potom sa ozval-akoby sa nechumelilo..:)kludne mu napis zas..
Odpovědět
@bubblinkka Poslala jsem mu už 3 e-maily v různých časech, a stále nic. :-(
Odpovědět
@ka1985 : mna to tiez hrozne znervoznovalo ]-( , ale kludne to posli znovu, kym neodpise..zrejme sa toho teraz nanho navalilo viac, takze to nestiha tak ako predtym, ved len z tohto fora si unho nechavalo sit teraz naraz niekolko neviest..neboj, urcite nakoniec odpise..
Odpovědět
@bubblinkka Děkuji, vždycky mě uklidníš. :-D
Odpovědět
Mně taky 3 nebo 4 dny neodepsal. Co to tady tak ptočítám, tak jsem s tím i tak nějak počítala...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?