Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
jinak, koukam,ze se spolecenskyma satama od Zima mi tu nikdo neporadi :-( tak mam jeste jeden dotaz, zkousela jsem si vcera jedny saty, ale jak jsem velka tak je mi vsechno maly....no, z tech satu jsem byla unesena, ale nemam bohuzel obrazek... nevidela jste nektera nekde saty, co maji vepredu korzet a pak pokracuje nahoru jen takovy sirsi pruh krajky se zapinanim za krkem a od zad dolu, misto jakoby zadnich raminek jdou perly, delal uz vubec Zimi nekomu perly vzadu?
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny to je dobrý nápad... kdo ví jestli on vůbec ví co po něm chceme:-) no a se společenkýma šatama nevím, a já jsem pověrčivá tak bych estejně perlám vyhnula, tak jsem ani takové nehledala.
Odpovědět
@rosny : spolocenske satky od neho mala glumbi, mala by ich mat v albume (svoje bilele aj pre druzicky) a tiez ranja..zeby niekomu robil perly o tom neviem, najlepsie je zohnat fotku alebo aspon nieco podobne a spytat sa ho ci to zvladne, to iste so spolocenskymi..
Odpovědět
@rosny Zimo tady šil jen jedny společenské ,má je Ranja v albu a pak na převlečení pro Glumbi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka radkaja dekuju holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka ja vim, akorat ze ja tu fotku nemuzu nikde najit, tak jsem si rikala, jestli jste tu nektera z vas neco podobnyho nevidela :-)
Odpovědět
@rosny : to som bohuzial nevidela :(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem ty svoje saty nakonec nasla, jsou v albu, ty prvni
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja no psala jsem do několika salónů. Z pár salónů mi napsaly, že bohužel nemají dobré zkušenosti např. s šatami z Číny, které si nevěsty donesly svoje na čištění takže čístí pouze jejich. Ale asi ze třech mi napsaly, že to nebude problém. Tak jsem vyzvídala ještě cenu a způsob čištění. No ještě jsem se úplně nerozhodla pro jeden salón, ale do jednoho z nich určitě půjdu. Co mi zbývá:-( Přijde mi to menší zlo než klasická čistírna. Ale strach o ně mám hroznej.:-( Pokusím se paní v salónu upozornit na citlivá místa:-D @rosny já jsem mu o tom knoflíku psala tak, že vím, že ho slíbil a že ho neudělal a že já ho tam potřebuju. Napsal mi OK WE WILL MAKE IT ... a prdlajs:-D
Odpovědět
@rosny Já myslím,že by zimo takové šaty zvládl ušít i z perlami. Je se mi zdá takové problematické ,aby dobře velikostně trefil tu přední část od krku po prsa. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny ty šaty jsou moc krásný...být tebou tak rovnou napíšu nezávazně Zimovi jestli by je zvládnul...netroufám si říct;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja taky pravda:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@radkaja zuziiiiicek to mate holky pravdu...ono i ty zada, aby jich tam nebylo malo, nebo naopak aby zas nevysely... ksakru a to je maji origos za 300EUR! ale jsem zirafa...
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova hmm taky jsem mu to shrnula a neodepsal:-( proč mě neee?:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak už odepsal, a už končím s tim stresováním :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka Tak to já si říkám pořád že už nebudu stresovat, ale nějak to nejde. Dneska se mi zase zdálo že ty šaty vůbec neseděly :D já se picnu
Odpovědět
Holky, nemáte tedy některá zkušenost s barvením svatebek po svatbě? Jakože komu to dát, aby to nezvoral...apod.
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin No to hlavně záleží, z jakého to máš materiálu. Většinou se šijí z umělých, tak to nabarvíš těžko. Ale pokud máš z hedvábí, bavlny, lnu, vlny nebo tak něco, tak to půjde bez problémů :)
Odpovědět
@sangi Aha...hedvábí.....to právě vím, že se i barví, věčně se všude prodvají přece barvené šátky a spousta lidí to má jako koníčka....otázkou je, kde obarvit?? Já chápu, že kdesi ve výrobním procesu se barví každá látka, jen prostě nedokážu pobrat, že by mi někdo obarvil šaty tak, že by to nepouštělo apod...:-D Napadlo mě, že zde si holky šijí hodně a třeba to nějakou napadlo...
Odpovědět
@aimirin já vím, že látky barví tam, kde šijou šaty tanečnicím. Mají na to speciální barvy na konkrétní typy látek - jestli je to satén, hedvábí, šifón atp.
Odpovědět
@bella22 Fakt? Díky...to je super tip, v životě by mě to nenapadlo. A nevíš, kde šijí ty taneční šatky, třeba v Praze, Brně? Zkoušela jsem Hese, ale moc nekomunikují
Odpovědět
@aimirin Já jsem se o to právě taky zajímala - hlavně v souvislosti s barvením bot a tylu, ale nakonec to nebylo potřeba. Zkus Heller Dance, jsou v Praze i Brně a za poptání nic nedáš. http://www.hellerdance.cz/prodejna
Odpovědět
Třeba alespoň poradí, kdo by to v ČR mohl dělat.
Odpovědět
Barvení bot? To mě nenapadlo :-) O to bych možná taky stála, obarvit jak pak na černo, to unosím na plesy spíš. Ale ta cena těch bot není tak hrozná, možná si koupím prostě druhé, černé. Díky, zeptám se :-) @bella22
Odpovědět
@aimirin mně šlo hlavně o to, abych byla sladěná tón v tónu, což je u tmavšího krému celkem problém. Za barvení bot na černo bych neutrácela, to si radši kopupím rovnou černý, ale potřebovala jsem konkrétní odstín krémový, přičemž i ivory je děsně světlá. Viděla jsem to i na youtube, ale sama bych si na to netroufla. No, nakonec jsem sehnala, ale hledala jsem asi půl roku. To se takhle zamiluješ do "nebílejch" svatebních šatů a až pak zjišťuješ, že je problém sehnat doplňky. Ještě že nejsem odkázaná na to, co je tady v ČR, to bylo vymalováno...
Odpovědět
@bella22 Já taky uvažuju, že budu mít krémové šaty. Furt váhám. Jsem jarní typ, takže krémová mi asi sedne více a takhle když na to člověk koukne, ani nepozná, že to není čistě bílá. Ale potom, když se z nějakého důvodu dostanou ty krémové šaty před bílou plochu, tak vypadaj trochu zažloutle, staře...nebo nevím, mohou takový pocit navozovat. Moc nevím, jak se rozhodnout, času dost, ale chystáme se do zahraničí a mohla bych si koupit už látku.. Kde si nakonec sehnala boty? Pravda je, že krémové jsem viděla jen u rouba...a asi spíš světlé
Odpovědět
@aimirin já tenhle dojem u krémových šatů nemám, přijde mi to zajímavý, nevšední. Ona třeba zapraná bílá ze salonu vypadá děsně. Já jsem hodně bílá a krémová mi jde líp. Boty jsem nakonec sehnala přes Ebay od prodejce z Londýna a ladí dokonale.
Odpovědět
Ony ty moje šaty jsou totiž až béžový, takže to nevypadá jako zažloutlá bílá, ale je vidět, že je to záměr. Byly nejtmavší od Jesus Peiro, co jsem viděla.
Odpovědět
@bella22 Já jsem právě taky dost bílá, v Čr na sebe seženu jediný makeup...No uvidím, ale ta krémová mě fakt láká, je krásná. Akorát bílá se bude možná barvit lépe. http://sartorbohemia.jalbum.net/Galer... moc se mi líbí tahle barvička Teď si tda uvědomuji, že to si budu muset boty nechat vyrobit na míru, protože barvu asi neseženu a chci latinky...no bezva :-D
Odpovědět
@aimirin No já makeup jedině z ciziny a dokonalej "match" je True Match W1 (ve skleněný lahvičce z USA). Ta stránka se mi bohužel nechce otevřít:-/.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?