Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@fliacik : dakujem..myslim,ze az to vezme krajcirka do ruk, ze by ma to mohlo skludnit..:) @aimirin: v blizkej dobe vyrazim na lov za nejakou extra-push up (dufam,ale ze pri snahe vyplnit kosicky nestratim sudnost a ze nedopadnem ako nevesta v Tvojej galerii hruzy :)) @2011daska : to je presne moj problem nerozhodnost.. aj preto som teraz saty zabalila do nepriehladneho obalu aby som trochu vychladla.. a presne z dovodov, ktore popisujes som sa vyhybala salonom kym sa dalo..aj ked verim,ze sa najdu aj take ,kde je personal v pohode,ja som bohuzial nervozna aj ked su na mna mili ale motkaju sa okolo mna..pre mna by bolo super keby existovali samoobsluzne salony..:) @radkaja a vsetky baby : veeelmi dakujem za podporu.. :) @sangi : drzim palce, urcite budu super..hlavne ,ze si si ich vopred vyskusala..
Odpovědět
Profilova fotka
Ale teda musím se přiznat, že ač mám už pokyny k platbě, ještě jsem nic neposlala... váhám, jestli ty šaty jsou opravdu do, co chci, jestli by nebyl lepší princess styl... a jeslti nám na to postavu..
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka takze hranica sa znizuje az od 1.4. Do 31.3 vratane je hranica v CR stale 150 eur. Mam to z oficialneho listu z colnej spravy. Vážený pane/paní, zásilky (např. nákup zboží přes internet) mohou být osvobozeny od cla a DPH do hodnoty 150 EUR, toto platí do 31. 3. 2011. Snížení limitu DPH na 22 EUR je platné s účinností zákona č. 235/2004 Sb. o dani s přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů, od 1. 4. 2011. Limit 150 EUR se tak bud vztahovat jen na osvobození od cla. Osvobození se nevztahuje na lihoviny, tabákové výrobky, parfémy a toaletní vody. Pro zásilky mezi fyzickými osobami je hodnota, do které může být zásilka osvobozena od cla a DPH, 45 EUR (toto je možno brát jako dar).
Odpovědět
Holky, začínám uvažovat nad jinými šaty a prosím o názor... Myslíte, že je zimo zvládne?
Odpovědět
@sangi Tyto šaty jsem viděla v salonu v Hradci Králové :)
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 Myslím že jsem viděla už podobné, co ušil.. ale z jiného materiálu, byl to bílý satén.
Odpovědět
@sangi tyto by ušil taky ze saténu, už jsem mu psala, jen bych ráda viděla něco hodně podobného, abych věděla, že nebudu zklamaná...
Odpovědět
@sangi Pokud sis ještě ten styl šatů nikde nezkoušela,tak ti to vřele doporučuji, protože jen z obrázku nemůžeš 100procentně vědět ,že ti budou sedět. Taky by ses ujistila jestli vůbec takové šaty chceš. :-)
Odpovědět
@judita83 Tak snad ti pošle nějaký obrázek s podobnými šatami. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta jo holky, tak to ja mam zase kulaty uplne vsechno a merila me mamka, to mereni jsem zas tak neprozivala, chtela jsem se obliknout :-) P.S. moje satky se budou vdavat na Chodovske tvrzi 17.6. :-) No a stím clem... Zimo chce na saty 25 pracovnich dni coz je ode dneska do 30.3. a tyden cesta to uz bude nejspis v dubnu... a jak jsem uz psala, jednu platbu budu posilat mensi nez 22 euro a snad se to mu vyhnu...
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova No já chtěla aby mi to sedlo, tak jsem to prožívala. Já to teď všechno nějak prožívám co jsme začali konečně pořádně zařizovat :) Jééé, tak to moje šatky tam budou o pár dní později :) To jsem zvědavá na fotečky. Kde budete mít hostinu? No taky si říkám že to asi nestihneme, ale při nejhorším tu druhou platbu taky rozdělím na dvě části a z toho jedna třeba 20 Eur.
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta hostinu vubec nevim, zjistuju, ze pro ani ne 20 lidi se tezko hleda prostor... na zavreni restaurace je to malo lidi a na salonek moc, tak fakt nevim... dnes se ale jedemepodivat do jedne restaurace, tak snad budou mit nejakou predstavu, aspon lepsi nez my a taky volny termin... Zimovi jsem o tech platbach a zmenach v zakone psala a nema problem, sam napsal at zaplatim nejdrive půlku a tu druhou at si teda rozdelim.
Odpovědět
Článek se načítá
Tedˇ jen aby na celnici balík nerozbalili. Svatební šaty za 22 euro ,to by se jim asi zdálo divné. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja no jasne, ale kdyz jsem videla jak je ten balik velky, tak to na prvni pohled nevypada tak podezrele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zzaneta já taky radím v obvodu prsou, pasu a boků ubrat. Já jsem si ubrala cca 2 cm, protože jsem si všimla, že Zimo dělá šněrovačky tak, že se dotahujou úplně, a to jsem nechtěla. Posílala jsem mu i obrázek šatů, které šil on a originálů (zezadu) a upozornila ho na to, že chci aby se šněrovačka, stejně jako na originálu, nahoře rozšiřovala. Pochopil, s výsledkem jsem spokojená.... to jen tip ode mě....;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova no on ten balík vypadá malý, ale ten můj byl i dost těžkej, nedivila bych se kdyby jim to přišlo divný. Ale samozřejmě vám to nepřeju a držím vám všem pěsti, které si teď objednáváte, ať nemáte žádné komplikace.;-) @bubblinkka jaj mrzí mě, že máš takový trápení se šatama.:-( Asi vím jak se cítíš, přesně takový pocity jsem měla když mi Zimo poslal foto hotových šatů, mě se na té fotce vůbec nezdály, byla jsem zoufalá a říkala jsem si, že jsem udělala hloupost, že jsem do toho šla. Nakonec jsem si řekla, uvidím jak budou vypadat v reálu...a pak jsem slzela radostí. Tvoje šaty jsou moc krásný!! Pro švadlenku by neměl být problém je "natáhnout" na tvou pěknou postavu a uvidíš, že budou super!! Ale napadlo mě, že pokud si teda opravdu nejseš jistá tím stylem šatů, tak být tebou, zavčas bych obešla nějaký ty salony a zkusila jiný střihy a viděla bys, určitě by ti to pomohlo se rozhodnout. Buďto bys objevila nějaký do kterých se úplně zamiluješ, v tom případě si myslím nebude problém tvoje šatky prodat a honem objednat nové....anebo si naopak řekneš, že ty co máš doma jsou ty nej!! Lepší se rozhodnout včas, protože ve svatební den chceme být každá úplně "WOW"!!!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacennnka no je to super, už jsem to zjistila taky, ale stejně to asi nestihnu :-( @klarakatzova a mě píše jen taková krátký zprávy :-(
Odpovědět
@zuziiiiicek : myslim,ze to tak urobim..skocim do nejakeho salonu aby som videla ake su ine moznosti, strihy.. moje saty odnesiem ku krajcirke nech ich upravi a potom sa rozhodnem definitivne..vo svojich som sa vlastne ani nevidela v zrkladle, iba na fotke, doma mame iba male "kupelnove"... mam este pol roka do svadby,takze este stihnem od zima objednat dalsie (pripadne aj dvoje, troje..:)...- to uz dufam nie :)) ale vystihla si to presne..nechcem aby boli "ok",chcem aby boli "WOW" :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek fakt jsi pár cm ubírala? ty joo, já včera odeslala míry, tak nevím no.. a v čem máš jinou tu šněrovačku?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek Díky za tip. To šněrování mu taky raději pošlu ale s těmi centimetry nevím nevím. Ty jsi jako proutek, já si váhu musím dost hlídat. No uvidím, bojím se abych do nich vlezla. Ono švadlena to snad může vždy zabrat,ale rozšířit?
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka o to přesně jde a neboj, určitě to tak bude!!;-) @terulilinka jj, ubrala jsem ale jak říkám, tak max 2 cm a jde spíš o to, že jsem mu napsala jak to chci. Tyhle obrázky jsem mu posílala...obrázek 1 originál, obrázek 2 - tak jak to dělá Zimo...takže asi tak;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek děkuju, jsi zlato! tohle by mě vůbec nenapadlo! :-) tak ale dá se to tou tvojí šněrovačkou korigovat nějak? já ho celkem dost prudim, už mi píše dost strohý odpovědi, tak zase nechci ubírat na těch mírách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka no s mojí se to dá, protože mi šaty ušil tak ja je to na obrázku 1. Když se podíváš na obrázek 2 tak tam už se moc korigovat nedá, širší záda už ta slečna mít nebude takže se to musí dotáhnout nadoraz. Ale jinak samozřejmě šaty sedí, jde jen o ten vzhled té šněrovačky. Zas na druhou stranu se to někomu může líbit tak jak to Zimo dělá...je to jen můj tip. Nevím jak jinak to vysvětlit.:-) a nemáš za co;-)
Odpovědět
Tak ja jsem posilala miry presne a mela jsem to neco mezi tim, co davala na fotas vys zuziiiiiicek
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek mě se právě líbí to nahoře rozšířený jak to máš a vůbec mě nenapadlo, že to může být jinak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka mě to taky napadlo až když jsem viděla to druhý foto;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka u me se taky nerozepisoval, ale stacilo to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek tak děkuji :-) doufám, že to pochopí.. napsala jsem mu že bych to chtěla jako na těch 2 obrázkách co jsem mu poslala, ale né jako na tom třetím :-D @klarakatzova no ale mě píše třeba jen ok :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, kočky vedeli by ste mi poslať stránky z ktorých ste si objednávali šaty? Vôbec nič o tom neviem :/ Odkiaľ presne to posielajú? Ako ste boli spokojné so šatami, ktoré vám poslali? Zasväťte ma :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikuska16 Ahojda, my jsme si je tu většinou všechny objednavaly u ZIMA. Nemá své stránky, většinou ušije podle fotky co mu pošleš. Holky jsou spokojené, já na šaty teprve čekám. A je to z Číny, moje třeba vyšly na 200 dolarů i s dopravou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?