Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@bubblinkka : Zima objevila nevěsta Lucique(diskuze kolem str.324), můžete psát děkovné dopisy. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@claire767 moc ti děkuji, po přečtení tvýho příspěvku mám na krajíčku, moc jsi mě potěšila!!!! :-N No sledování mojí cesty za šatama muselo být zajímavý, cesta k nim byla klikatá, ale jsem moc ráda, že už je mám doma.:-) Z toho výstřihu jsem měla doopravdy největší strach, na té figuríně působil divně a jakoby nesouměrně, ale vypadá to super... právě když jsem viděla alba Pellulinky a Glumbi, tak jsem byla rozhodnutá, že do Zima půjdu (a i do Ambrosií), to byla prostě dokonalost sama, nemluvě o tom jaký byly obě krásný nevěsty!!;-) A o to aby si lidi mysleli, že mám originál mi opravdu nikdy nešlo, chtěla jsem jen krásný šaty a už jen tím, že jsem si nechala udělat jiný ten výstřih, jsem originál zazdila.:-D Já si prostě nepotrpím na předražený značkový věci, mám ráda pěkný, ale cenově dostupný věci - ať se to někomu líbí nebo ne. Ale zase samozřejmě nechci aby vypadaly jako šmejd, i proto jsi mě potěšila, že máš se šitím zkušenosti a že moje šaty jako šmejd rozhodně nepůsobí. Já se v látkách a tak nevyznám, ale asi jako každá holka jsem viděla už pár svatebních šatů a zhruba vím jak by měly nebo neměly vypadat. Ty moje mě opravdu nadchly, hezčí jsem na vlastní oči neviděla:-D Moc ti děkuju, moc jsi mě potěšila!;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja děkujeme, jdu na to :-D
Odpovědět
@zuziiiiicek : ja som vcera takisto pockala kym pojde priatel so psom von a hned som sa do nich navliekla a celay cas som nadavala,ze nemame zrkadlo kde by som sa videla cela:) a najradsej by som si ich nechala zaviazat uz hned, ale pes to nezvladne, snubenec nesmie, mne to nejde a este aj snurovkacku som navliekla naopak :))tak budem musiet tyzden trpiet :) @radkaja : aj ja si ju idem najst ..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka u nás stejný problém, tam kde je zrcadlo na celou postavu tak tam jsem se se šatama ani nevytočila :-D taky jsem nadávala:-D teď jsi mě pobavila:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte, jestli už Zimo některé z nevěst šil šaty, které měla Kate Hudson ve Válce nevěst? (original od Very Wang)
Odpovědět
@nevee : to neviem, ale skus sa ho spytat, ja ked som s nim riesila svoje,tak mi vramci jednej "debaty":) pisal, ze napr. pronovias hechizo uz sil..
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka
Odpovědět
ahojte nevesty, tento tyzden mam poslat Zimovi miery a finalnu fotku, ktore saty chcem. vaham, lebo jedno z dvoch, z ktorych vyberam su satenove. prosiiiim napiste mi, ked ste si objednavali satenove saty, ci su velmi tazke. Videla som ze zuziiiiicek ma prekrasne saty Ambrosia a tie su tiez saten. tak som chcela vediet, ako sa v nich citite a ci sa v nich da vydrzat. dakujeeem :-)
Odpovědět
Ahoj, už někomu Zimo odmítl ušít šaty? Chtěla jsem Victoriany od MS, ale napsal mi, že horní díl, který je pošitý korálky, je dost těžký, takže prý sorry. Docela mě tím dostal, protože to byly moje vysněné šaty. Tak teď nevím, co s tím.
Odpovědět
Záleží jestli ti jde spíš o vršek šatů, nebo si se zahleděla do sukně. Třeba by šlo, aby vršek byl malinko jiný, jak nejlépe on zvládne, a sukně stejná. Měla by si originál
Odpovědět
@pajiji Ty šaty se mi líbí celkově, vršek i sukně. Ale zrovna vymýšlím mail, jestli by mi to mohl udělat alespoň podle jeho možností. Tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Článek se načítá
@lilinka28 :Ono je problém,že ten vršek je opravdu tvořen jen korálky,kdežto zimo používá jenom krajkové výšivky-aplikace+ sem tam korálek . Podívej se na šaty co teď holky dostaly od zima ,jestli by ses smířila z takhle zdobeným korzetem.
Odpovědět
@bubblinkka: TY šaty se SKUTEČNĚ velmi povedly!!!!! x-) Zimo je prostě borec" ;-)
Odpovědět
@radkaja Když mi to napsal(a), tak jsem koukala, jak to mají ostatní holky, přesně, jak píšeš. Asi mi nic jiného nezbyde. No, uvidíme, co mi odepíše. Myslíš, že i tak by to mohlo vypadat dobře? Nemám moc představivost, jak by to mohlo vypadat.
Odpovědět
@lilinka28: Nechceš dát do alba, jaký šaty to jsou? Celý korzet z korálků? Ráda se podívám, jsem zvědavá.
Odpovědět
Já myslím, že by to mohlo vypadat velmi pěkně. Rozdíl by byl poznat jen pokud by si vedle sebe měla daný originál a kopii, ale to nehrozí. Tyto šaty jsem nedávno viděla v nějaké inzerci ,originálky ve velikosti cca 36 ale cena 19 000.Pokud ti taková cena nevadí, napiš a pošlu ti odkaz
Odpovědět
@lilinka28 : Já myslím že to bude pořád vypadat dobře .Takhle zdobené korzety jsou u těchto typů sukní velice běžné. Jen to prostě nebude tak jemňoulinké jako s korálky. :-)
Odpovědět
@pajiji Díky za nabídku. Přesně tenhle inzerát jsem také viděla. Bohužel 19 000,- na šaty nemám a ani 12 000,- na jejich půjčení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 : Ahojky, s váhou šatů jsem si taky dost lámala hlavu. Nebudu ti nalhávat, že nejsou těžký, jsou. Ale když je máš na sobě tak se ta váha jakoby rozloží, není to tak zlý. Já je měla na sobě jen deset minut zatím takže nemůžu soudit zda se v nich dá vydržet, těch deset minut jsem se cítila moc dobře. Vyptávala jsem se na tohle Pellulinky než jsem si je objednala, která má již svatbu v těchto šatech za sebou. Taky mi narovinu řekla, že jsou šaty těžký, ale že to v nich v pohodě vydržela. Já ale i když jsem původně nechtěla žádný šaty na převlečení, tak si nakonec nějaký šatky jednoduchý pořídím, kdyby to fakt bylo neúnosný, ale chci si svoje svatební pořádně užít.;-)
Odpovědět
Holky, poraďte, myslíte, že tento text Zimo pochopí? Nemám tam nějaké hrubky, či slova, která mají jiný význam? :-D A ještě, jestli mi řeknete, prosím, jaký e-mail Zimo určitě používá? Já jsem vyčetla už dříve tento: zimo318@hotmail.com. Na jaký jste psaly vy? A tady je ten můj text: Hello. I heard that you are very skilful so I'm thinking about sewing evening dress from you to me. I like dresses that I send you on the attached pictures. I send you two dresses - I like both. I want to ask you some questions: 1) Which dress will be easier for sewing? Which you manage better to sew? Which will be better to sit on the body? etc. 2) Of what material you able to sew dresses (dress should consist of two layers of satin and chiffon on the upper layer)? I composedly to pay more for better material. 3) At what price you will be able to sew dress in good quality? 4) How long you will be able to sew a dress? I need to have clothes to March 20 2011th. Do you think that you dress in that time managed to sew?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucimia: Myslim, že jsi to napsala úplně v pohodě, já rozumim všemu a Zimo určitě taky bude.
Odpovědět
Profilova fotka
@lilinka28 no ještě jsem tu nezaznamenala, že by se na nějaký šaty Zimo necítil.:-( Koukala jsem na ty šaty a jsou opravdu krásný!! no můj vršek korzetu vypadá takto jak je na fotce a taky si říkám, že by nemuselo být vůbec špatný, kdyby ti nějakým takovým stylem udělal ten korzet celej...zkus se ho na něco takovýho zeptat, držím palce;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucimia i já rozumím všemu a na tento mail jsem taky psala. Akorát teda nevím jestli se to bude stíhat do toho 20.března, ale tak uvidíš co ti napíše;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek ahoj, nechci se dotknout, jen tak zjišťuju, na tvoje šaty jsem se dívala a obecně mi přijdou oka. Jen jsem si všimla na fotkách, že hořejšek korzetu je nad každým prsem jiného tvaru? Právě jsem dumala, jestli je to prostě jen trošku pokrčené a přežehlením se to srovná, nebo jestli to fakt šmiknul křivě. Ale jde to vidět na každé fotce, tak třeba to aspoň bude inspirovat k přežehlení, aby to nešlo vidět na fotkách svatebních :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka čítala som tvoj popis šiat a teším sa s tebou, že si s nimi spokojná. Aj moja spodnica škriabe na miestach, kde sa tyl spája s látkou, ale nejako to vymyslíme :-). Šaty máš úžasné a myslím si , že za tú cenu, sme dostali viac, ako sme očakávali. Ja som so svojimi šatami nadmieru spokojná, aj keď nie sú originál, ale veď nikto zo svadobných hostí nevie, ako vyzerá originál a určite nebudú mať pri obrade fotku s originál šatami a porovnávať ich :-) Ja som od Zima fotku s ušitými šatami nedostala, tak až doma som ich prvý krát videla. Moje sú síce trochu ťažké, lebo sú zo saténu, ale keď som ich mala oblečené, tak som to ani nevnímala. Mali by sme tu potom vytvoriť nejaké album s nami nevestičkami už vo finálnej verzii v deň D. Veľmi sa teším, že si spokojná a dúfam, že som ti nejako pomohla. Papa :-*
Odpovědět
@zuziiiiicek Díky za radu. Zkusím to nějak zformulovat a snad to nějak vyšpekulujeme, aby došlo ke vzájemné spokojenosti :-) . Je mi jasné, že přímo všívání korálku je hodně pracné, ale nečekala jsem, že to bude taková sprcha :-) Napsal mi to stručně a krátce :-) dear friend the style is not difficult for me, but the beading work on the upper part is too hard, i think it's beyond the range of my ability. sorry.
Odpovědět
@lilinka28: Nevím přesně, jak ty Tvoje vysněné šaty vypadají, ale myslím, že jsem v jednom albu u jedné holčiny viděla šaty, které měly také celý korálkový korzet a myslím že byly také od Zima.. :-( Bohužel už nevím jak se jmenovala.... Zkus mu napsat a třeba se domluvíte na nějaké podobné verzi. Mně osobně se také moc líbí korálkové korzety, ale nevím, jak přesně vypadá ten tvůj, ale pokud je celý z korálků (bez látky), tak to si ani neumím představit... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun no mě to tak taky přijde když se na ty fotky dívám ,ale když jsem je měla na sobě tak to tak nevypadalo, tak nevím.:-( Mimochodem - přítel šel k zubaři tak jsem si je teď zase zkoušela a kochala se.:-D Každopádně ti děkuju za postřeh, mám v plánu je nechat vyčistit a přežehlit, jen pořád nevím kde, bojím se je dát do nějaké čistírny aniž bych věděla od někoho zkušenosti.:-( A řeším teď i to připnutí vlečky, jestli to nějak vymyslet a spíchnout doma nebo s tím někam zajít...ale kam?:-(
Odpovědět
@ifoun: Mně teda Zuziiiickův korzet nepřipadá křivý....... Kde to vidíš? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?