Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@terulilinka : jojo atˇvidí ,že ti není lhostejné jak ti to ušije. Třeba se bude více snažit. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nooo holky tak možná si nechám od Zima ušít ještě šaty na převlečení...původně jsem žádný nechtěla, ale co kdybych náhodou tu váhu šatů už večer při tanci neunesla a neměla se do čeho převlíct.:-( Našla jsem krásný šatky, tak jsem mu poslala návrh a rozhodnu se až podle toho jakou navrhne cenu....:-) nejlepší by to bylo do tisícovky...
Odpovědět
babyyyyyy prosim poslite aj mne daku stranky ....... pripadne vysie som pisala otazku poprosim odpoved .......dakujem :-(
Odpovědět
@miriamw :tady na téhle diskuzi holky šijí jen u jednoho číňana. Je to Zimolau ,když dáš do vyhledávače" Zimolau ebay" tak ti vyjede jeho nabídka.Můžeš mu taky poslat obrázek šatů a on ti je ušije. Zkušenosti z jinými obchody cos uvedla nemám.
Odpovědět
@2011daska @zuziiiiicek No jako trochu AJ umím, studuju VŠ, tak trochu základy bych měla mít, základy gramatiky jakžtakž ovládám, ale nedomluvím se, protože mám hrozně malou slovní zásobu a i když se slovíčka učím tak je pak neumím použít. No a když se jedná o šaty, tak některý slova budu určitě hledat, snad to něak sesmolím, kdyžtak se tu poptam Vás zlaťoušek! :) Dám se do toho zítra, dneska jsem to už nějak nestihla...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, prosím vás, vy ,který máte zkušenosti s nakupováním přes ebay, potřebuju radu, jak nakupovat a nespálit se. Hledala jsem si nějaký popůlnočky na ebay.cz, našla jsem tohle: http://viewitem.eim.ebay.cz/New-Chiff... a taky http://viewitem.eim.ebay.cz/New-White... , ale jak jistě chápete, dost mi nejde do hlavy ta cena....poradíte mi?
Odpovědět
@zuziiiiicek tak ta cena je opravdu zvláštní :-O
Odpovědět
Profilova fotka
@bronousek no právě...a je jich tam víc s takovouhle cenou...:-( tak nevím čemu věřit...
Odpovědět
Profilova fotka
a tohle? http://viewitem.eim.ebay.cz/Mermaid-B... takový krásný šaty za 230,- korun????
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek Je to docela easy, vyplň si např. u toho posledního odkazu, že chceš šaty (jsou tam i rukavice), barvu, velikost a cena je rázem skoro tři tisíce... takový podvůdek ....
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun no jooooo, jsem si říkala :-D nemám s tím žádný zkušenosti, ale taky bych tam chtěla nakupovat. Poradíš mi na co si dávat pozor? Jak poznám, že je to spolehlivý prodejce? Nebo kde najdu nějaké jejich hodnocení?
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek když zůstanu u toho stejného odkazu, tak vpravo vidíš název prodejce top_dress2010,pod tím je, že má pozitivní hodnocení 98,7 % (obecně pod 95 % slabota, takže nebrat, že budeš spokojená),vpravo od toho je 303, když na to klikneš, tak vidíš rychlý přehled komentářů (počet pozitivních, neutrálních, negativních), když klikneš přímo na jméno, tak vidíš texty komentářů, podle toho se dá zorientovat. Obecně nelze čekat za nízkou cenu echt kvalitu, člověk musí počítat s tím, že to bude z levného materiálu, občas křivý šev, nesednoucí cokoliv... atd. Já si taky objednávala šay z Číny na převlečení, nejsou špatné, ale geniální taky ne. Navíc jsem do nich musela hodně investovat, co se týče úprav u české švadleny. Nebyla pořádně udělaná šněrovačka atd. Už bych to neriskovala. Za trojku seženeš krásné šaty i u nás a můžeš si je vyzkoušet, jestli ti hezky sednou :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zuziiiiicek Jinak já s tím taky nemám zkušenosti (konkrétně s ebay), ale tak jsem pdezřívavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun moc ti děkuji za informace;-) nejhodnější;-) já bych právě chtěla jen nějaké jemný bílý šatky na převlečení do tisícovky....na tyhle mi padlo oko kvůli té ceně:-D ale právě se celkem bojím, protože když to budu mít např. z aukra tak se dají vyměnit nebo vrátit, z ebaye těžko....
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek já si kdysi cosi objednala i z aukra, je to škoda peněz... :) Radši oběhni normální obchody a omrkni, co mají :)
Odpovědět
Tak mám konečne svoje šatky doma, včera som si pre ne bola..:) Moje hodnotenie : čo sa týka farby šiat, som veľmi spokojná- vybrala som si odtieň Natural, aj keď som po odoslaní objednávky chvíľu váhala a ľutovala,že som nešla do Ivory..Natural bola vo vzorkovníku hneď za bielou, tak som sa bála,že bude aj tak príliš "žiarivá"..Naštatie je to presne farba akú som chcela, príjemná smotanová, nie snehovo biela ale nepôsobí ani zažltnutým dojmom..Som blondínka, takže na mne pôsobí prirodzene.. Látky ako laik hodnotím ako pekné, rozhodne nepôsobia lacno, je pravda, že žiadny originál Pronovias či iné značkové svadobné šaty som naživo nevidela ,takže porovnať neviem (a je mi aj jasné, že hodváb je hodváb,takže rozhodne netvrdím,že sú na nerozoznanie od originálu,keďže to posúdiť neviem..:)) ..Spodná vrstva šiat je zo saténu, ktorý je pevný, s primeraným leskom, na mňa pôsobí kvalitne..Vrchná vrstva je z organzy, ktorá je malinko tuhšia, čo ale vnímam ako výhodu- ak sa ich podarí pekne vyžehliť, bude pekne držať tvar..Takisto lesk je tak ako som chcela iba decentný, nevyzerá ako lacná umelina a organza určitý lesk mať musí (aspoň myslím :)).. Zdobenie nie je samozrejme ručná výšivka- to by ušitie netrvalo asi 3 týždne :) a aj cena by musela byť iná..Je to čipková aplikácia, ktorá je ale pevne prišitá (rozhodne nie lepená, ako sa niekde o šatách z Číny píše..) a každá je zdobená korálkami a flitrami- v pravidelných vzoroch, takže je vidieť, že zdobenie nie je odfláknuté- a to ho tam mám relatívne dosť- na vrchne časti aj na sukni, vpredu aj vzadu..Aby som len nevychvaľovala,tak na pár miestach je čipka zastrihnutá nie na 100% ,našla som 2 či 3 miesta,kde trocha trčí, akoby odstrihnutá "šnúrka"- okraj ozdoby,alebo naopak kde kúsoček chýba- všetko z toho je ale viditeľné len pri podrobnom "skúmaní z blízka", takže normálne si to nemá nikto iný šancu všimnúť.. Veľmi kvalitne vyzerá šitie- ušká na šnurovačke sú krásne zapracované a pevné, takisto aj ako všetky švy..Spodný saténový okraj šiat má krásny skrytý šev, aj keď je prekrytý vrstvou organzy,takže sa tým ani nemuseli trápiť, čo oceňujem tiež..Obecne sú lemovania a švy robené, podľa mňa naozaj precízne..Vrchý diel má zapracovaných niekoľko kostíc, pod prsiami som ich narátala 7, v košíškoch po jednej a 2 ďalšie sú aj v zadnom diele korzetu..Čo ma príjemne prekvapilo,je aj napriek tomu,že som o to nejako výslovne nežiadala, bola bohatosť sukne- aj bez spodničky vyzerá pekne- šaty majú totiž 2 všité podšivky s lemovaním z pevného sieťovaného materiálu,ktorý je aj na spodničke (tyl?), v rozličnej výške..No a v kombinácii so spodničkou je to bomba :) Zatiaľ mi ich nemal kto zatiahnuť, takže neviem ako mi sadne vrch, trochu mám z toho obavy, ale uvidíme..Nechali mi tam na ramienkach pri zašití o dosť viac látky, takže sa budú dať prešiť,ak by nesedeli.. Závoj je inak v presne tej istej farbe, takisto pevný, na 1- mieste potrebuje kozmetickú úpravu- zastrihnúť trčiacu spodnú látku, ktorá trochu pretŕča cez čipku a trocha- zase pri detailnom skúmaní je vidieť miesto kde čipka končí.. Spodnička je pevná, kruh pružný, pekne drží aj keď ten tyl trocha na šve v hornej časti,kde je prišitý k tej elastickej škriabe.. Takže zhrnutie : za svoje peniaze som dostala viac než som čakala, som príjemne potešená a spokojná a šla by som do toho bez zaváhania znovu.. PS - A osobne (síce ako neznalec) by som pri pohľade na šaty určite nepovedala, že je to lacný či nekvalitný šmejd..
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka a ty je máš taky od zima?:-)
Odpovědět
Ano od Zima, podla odosielacieho listocka by sa mal(a) volat Lin Ling..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka :-D a dáš sem fotečku?:-)
Odpovědět
@terulilinka : mam ich v sukromno albume, ak si na mna kliknes "Pridat za priatela", tak Ta donho pusti
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka jsou nádherný!!!
Odpovědět
@terulilinka : dakujem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka na kolik tě vyšel ten závoj? je krásnej!
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka no nemám slov, přečetla jsem si tvůj vyčerpávající komentář a prohlídla šatky v tvém albu a mám hroznou radost za tebe. Šaty jsou opravdu krásný, byla jsem na ně zvědavá i proto, že sis nechala dělat tu kombinaci dvou šatů, ale luxus fakt. Ale chci je vidět na tobě!!!! :-( a závoj na hlavě... =-) šup šup, jsem zvědavá!!:-D
Odpovědět
@bubblinkka : krásné šaty ,jemňounké výšivky ,zimo opět nesklamal. Za tu cenu by ti je nikde tak pěkně neušili. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja moje řeč...
Odpovědět
@zuziiiiicek : dakujem aj ja mam velku radost..a neviem kto vobec prvy v nasich koncinach Zima objavil-ale dakujem mu ..a ten komentar som pisala skoro hodinu,lebo od rana nerobim nic len si saty prehliadam :)ved asi vies o com hovorim :) zatial mi satky nema kto zaviazat, ani ma nema kto odfotit,lebo byvame spolu so snubencom a ten ma vidiet nesmie :)ale uz sme pozvali kamaratov na buduci vikend :)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka až příští víkend?? no co s tebou mám dělat:-D znám to no, my bydlíme taky spolu, v 1+1 a mezi místnostma nejsou dveře, takže jsem s těma obrovskýma šatama neměla kam zalézt a kochat se, takže mám furt pocit, že jsem si je ještě ani pořádně neprohlídla.:-D Furt jsem přítele vyháněla ven se psem.:-D A i já bych moc chtěla poděkovat tomu kdo tu první objevil či objednal od Zima, jsem nejspokojenější!
Odpovědět
@zuziiiiicek Zuzicek, tiez som sledovala tvoju put za satami ;-) a ked teraz pozeram uz na hotove satky na tebe, nemozem ine napisat ako WOW!!! ;-) :-) :-) su proste uzasne! krasne ti sedia! ten vystrih nakoniec vyzera naozaj super, na tej figurine to skresluje a je to take splihle, to je uplne ine kafe na tebe ;-) tesim sa uprimne s tebou ze sa satky tak vydarili, a nedaj sa znechutit nejakymi recami, su fakt krasne, budes krasna nevesta! ;-) ta vysivka dole je uzasna, pockaj ked budu uplne nazehlene, to bude na 1* ;-) pellu aj glumbi ich mali tiez take krasne, proste Ambrosie Zimovi idu :-N a ze nie su uplne ako original? a co :-p bude snad fotograf, matrikar, farar ci niekto zo svadobcanov mat po ruke origos zo svadobneho salonu a porovnavat lupou pocet kamienkov a vzor vysivky? :-p Ja sa trochu do sitia rozumiem, do latok takisto, a podla pohladu na foto urcite tieto saty neposobia ako lacny smejd. I ked sijem, uz som si tiez nechavala sit a nedopadlo to tak ako som si predstavovala, cim ale netvrdim ze krajcirky na SK ci CZ to nevedia spravit tak ako trebars Zimo. Zavisi od konkretnej osoby, navyse, cena tiez nie je nepodstatna :-S , ved nie kazda si moze dovolit pozicat saty za 500 evri :-p nech su neviem ake krasne a znackove :-p . Uz sa tesim na tvoj svadobny album :-)
Odpovědět
@radkaja : presne tak..:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?