Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@terulilinka aha, tak to ho budu muset otravovat asi taky víckrát, pak Ti napíšu, až mi odpoví, kolik mi napsal vrstev :)
Odpovědět
@judita83 : hlavně je důležité mu napsat ,že ten tyl musí být hodně nařasený,protože to je ta chyba co má u šatů Senmark .
Odpovědět
@glumbi: Jsou krásné... Kolik stály třeba ty Tvoje na převlečení? A je to jen samotný šifon? Vypadají fakt luxusně... 8-)
Odpovědět
@radel: Prosím, prosím, nemohla by jsi mi poslat fotku těch šifonových šatků jak sis objednala? x-) Jsem moc zvědavá.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@judita83 podle mě ti odepíše ted večer, mě tak vždycky psal, kolem tý 11 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja to jsem mu nenapsala:-/ myslíš, že mam? nedokážu si to představit, co myslíš tím nařasený...
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja jak by jsi mu řekla nařasený???:-)
Odpovědět
@judita83 @terulilinka Přesně takové jako máte vy vysněné si já také představuji jednou! :) Takže jsem fakt zvědavá jak ty Vaše šatky dopadnou :-D Jinak přemýšlím o těch společenských. V AJ nejsem příliš zdatná, je tu taky někdo takový, četla jsem o X stran dříve, že jste některé z Vás překládaly přes google překladač a stačilo to? ;-) Tak doufám, že se taky nějak pochopíme, zítra nebo pozítří se dám do sesmolování mailu, tak kdyžtak se budu ptát na některá AJ slovíčka, neva? :-D
Odpovědět
@terulilinka Tak mi odpověděl: vnější vrstva je organza, to je jen jedna vrstva, pod tím jsou dvě vrstvy tylu a pak ještě jedna vrstva saténu. No tak snad je to takto dobře, problém je, že jsem nikde neviděla ty šaty ušitý... :(
Odpovědět
@radkaja jak myslíš hodně nařasený? Nedokážu si to představit, aby to pak nevypadalo divně.... :(
Odpovědět
@terulilinka : nařaseným myslím,že tyl musí být hustě naskládaný vedle sebe ,ne jen sukně potažená rovným tylem .Nevím,ale jak se to vyjádří anglicky :-|
Odpovědět
@lucimia z AJ si nic nedělej, já používám google překladač vět. Normálně si napíšu text, pak dám přeložit a takto to odešlu Zimovi. Pravda nevím, jestli je to gramaticky správně, ale myslím si, že ani jeho angličtina není žádný zázrak, takže mu to nejspíš nevadí :-D Zatím vždycky pochopil, co chci :)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, můžete mi, prosím, také poradit. Chtěla bych si u Zima objednat šaty a originál je prý z hedvábí. Nečekám, že by mi je ušil také hedvábné :-) , ale která látka by byla nejlepší, aby vypadaly jako originál. Díky moc za odpověď.
Odpovědět
@lilinka28 : nemáš fotku těch šatů?
Odpovědět
mám a přikládám :-)
Odpovědět
@lilinka28 :Já nevím,ale zdá se mi ,že by ti je mohl ušít i ze saténu. Ta sukně mi přijde ve výsledku podobná, jako jiné sukně ze saténu. Myslela jsem ,že když jsou z hedvábí ,tak to spíše budou takové ty antické nebo vílí rozevláté šaty. Tady u těch tvých šatů bych to hedvábí neviděla jako nutnost.
Odpovědět
Já se v látkách vůbec nevyznám a to že jsou z hedvábí jsem o nich četla. Jestli jsou nebo nejsou z hedvábí nedokážu posoudit :-( Hlavně nechci, aby byly moc lesklé a vypadaly, co nejpodobněji. Takže myslíš, že když by mi Zimo napsal, že třeba satén by byl nejlepší, tak s tím mám souhlasit? Ještě jsem četla, že taft je také podobný jako satén, tak vážně nevím:-(
Odpovědět
Ahojte, přidala jsem 2 albumy šatu z www.ebay.co.uk, svatební a i svatební barevné, více než většina je z Číny ;-) a jinak, považuji se za ebayjského úchyla :-) a jsem na něm několik let, když jsem četla tady komentáře... opravdu nechávejte feedbacky!!!! Prodejci na tom záleží, a vám by mělo taky, pokud chcete nadále nakupovat na ebay, čím více jich budete mít, tím radší vám pošlou cokoliv i do zahraničí. Prodejci většinou nechají feedback když zaplatíte, ale ti větší si počkají, až ho dáte vy a pak ho dají vám. Vy byste ho měla dát, když obdržíte item a je vše v pořádku. Takže tak :-) :-) :-)
Odpovědět
Ahoj, tak jsem šaty u zima objednala a zaplatila první polovinu a nyní jem čekat:-) už teď to nemůžu vydržet:-)
Odpovědět
@lilinka28 t taft je takový lehký materiál, trochu připomínající šusťák, satén je těžší, ale takovéto sukně z něj mají pellulinka a ještě zuziceek tak se na ně mrkni. :-) myslím, že když mu řekneš, že nechceš lesklé, mohlo by to dopadnout dobře - obě látky totíž mohou být lesklé i matné.
Odpovědět
@lucimia myslím, že z google překladačem to tady zvládla spousta z nás. myslím, že gramatiku neřeš a neboj on pochopí, když ne napíše, že tuto větu nechápe, příp. to převede jinýma slovama jako rekapitulaci, jestli správně pochopil.
Odpovědět
Profilova fotka
no holky já bych zrovna google překladač moc nepoužívala, moc spolehlivý není a kolikrát tu větu přeloží dost nesmyslně...já sama malinko anglicky umím, hlavní je umět poskládat větu a ostatní co jsem nevěděla jsem si po jednom slovíščku vyhledávala ve slovníku na centrum.cz nebo seznam.cz...ale to jen moje zkušenost;-)
Odpovědět
ahojte neviem ci ma niekto skusenosti s touto strankou ja som v tomto uplny amater a mozno hovorime o tom istom neviem ...www.superbweddingdresses.com ak mate dake skusenosti poprosim chcem vlastne saty vydavat sa mam 14.mája tak by som uz mala objednat ... ma niekto skusenosti s objednavanim z lucenca zo stranky svadobnesatynapredaj???? za odpoved dakujeeeemmmm :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucimia jasně, klidně se ptej :-) ale určitě se domluvíš:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja no zkusím to.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už delší dobu přemýšlím, jestli si nechám ušít šaty z číny, nebo radši z čech. Vždycky si přečtu nějakou diskuzi, která mě nahlodá a já pořád nevím. teď jsem tady pročítala jak všichni chválíte Zima. Koukala jsem i na vaše fotoalba a šaty vypadají dobře. Mohla by jste mi některá poslat odkaz na jeho stránku na e-bay??? Já ho nějak nemůžu najít. Děkuju.
Odpovědět
@olikola :poslala jsem ti do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja hele on mě pořád uklidnuje jak to bude vypadat jako na obrázku, že se nemusím bát.. tak nevím jestli mu to mám napsat nebo ne:-)
Odpovědět
@terulilinka : jak chceš,ale já bych mu psala furt :-D ,než být sklamaná :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja já mu to napsala.. píšu mu každej den minimálně 2 meily :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?