Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Teda holky, vy jedete. Takovych stranek za posledni dva dny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslíte že by zvládl tyhle šaty?
Odpovědět
Myslím ,že takové řasené sukně mu jdou moc dobře.Zuziiicek má podobné řasení nasukni.
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím mohli byste mi ukázat některé výtvory , které přišli nevěstám? na jaký profil se juknout?
Odpovědět
@onicka tyhle stranky jsi videla? http://www.beremese.cz/diskuse/tema/p...
Odpovědět
@onicka : myslim,ze tento typ siat zvlada perfektne, pozri sa do albumov tychto dievcat: zuziiiiicek, chechnyan, martinkaa, pellulinka..
Odpovědět
@misula.g : to ale nejsou šaty jen od Zima ,ale od číňanů všeobecně.
Odpovědět
@radkaja děkuji za upřesnění... už jsem se docela prokousala tímto forem, zrovna jsem to dočetla a už vím, co můžu čekat od Zima... neustále se jej na něco ptám a on mne dokola ujišťuje, že to zvládne :-) Teď už mám jen dilema, zda ušít od Zima, který má zkušenosti s bohatšími sukněmi, nebo u české švadlenky, která je do šití zapálená, ale nemá moc dlouhou praxi
Odpovědět
@misula.g : tak to bych mnohem raději brala zima,protože co jsem viděla za šaty od českých švadlenek ,tak děs a hrůza. Měla by ta švadlena vůbec možnost sehnat tak pěknou látku jakou má Zimo? Totiž normálně takové nejsou k sehnání a obvyklý satén a taft v obchodech je prostě děs. Nehledě na to ,že ušít takové šaty není sranda ,normální švadlena to prostě neumí - je to moc náročný střih, hlavně té sukně a taky ta technika toho řasení.Opravdu doporučuji raději Zima.
Odpovědět
@terez23 ano, cena bola taka ako je na stranke, podla mna zalezi od zlozitosti siat.
Odpovědět
Ahojte kocky :-) Aj ja som veeelmi vahala ci dat saty usit, ci sa neobabrem, ci peniazky sa cestou nestratia no ved vo svete sa deju rozne veci...ale nakoniec (vdaka kamoske) som sa rozhodla a dala si saty usit podla obr. a spravila som velmi dobre rozhodnutie...ja nemam sice saty od Zima, ale od jednej zlatuckej cinanky, ktora mi saty usila nadherne uplne ako na obr. a za skvelu cenu ;-) Tak dievcence nebojte sa a saty si dajte urcite usit :-) Moje som behon 2 dni predala :-) Ale mam real foto siat a aj saty na mne usite. Tak ktora by chcela, moze mi napisat IP.
Odpovědět
@radkaja Zimo přímo psal, že na plisování má speciální stroj, což švadlenka doma zřejmě mít nebude
Odpovědět
Článek se načítá
@radkaja Ale mám i jedno proti - Zimovi nejdou ty sklady na korzetu :-) Nebo už se polepšil? Většina nových šatiček v tomto foru má korzet vyšívaný
Odpovědět
@misula.g : nemáš ještě tu fotku šatů,nějak ji nemůžu najít .Chtěla bych se podívat na ten korzet,už si nepamatuji jak byl skládaný.
Odpovědět
@radkaja velice podobném, jako měla Ranja
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek jsou krásný ty tvoje, ale já chci holt ty tylovky :-)
Odpovědět
Hele to je blbost, páč moje švadlena má s šitím šatů velké zkušenosti, je z čech a vyzná se, má jich už dost ušitých...samozřejmě stroj na plisování má...a to snad nemyslíte vážně, že by nedovedla sehna ty látky, co maj čínani? Jo, tak hnusný asi nesežene :-D Třikrát ročně vyloženě jezdí pro látky do zahraničí a ráda šije z pravého hedvábí....všechny šaty tady od číňanů jsou z laciný tenký umělotiny.
Odpovědět
@aimirin : urcite su aj u nas "svadlenky:, ktore dokazu sit pekne satky, latky zrejme inde ako v zahranici nezozenu- to sa potom odrazi aj na cene- z tych ,ktore sa siju u nas som videla iba obrazky od 2 ci troch krajcirok- niektore boli krasne,niektore na mna posobili uz na prvy pohlad lacno,niektore sa mi pacili,ine nie..ziadne som nedrzala v ruke ani nevidela na zivo,tak neviem posudit..treba mat stastie aj na dobru krajcirku,lebo kvalitna latka este neznamena ,ze aj saty budu vyzerat dobre..kedysi som mala dvoje siat od velmi sikovnej krajcirky,latky boli zo zahranicia, prve boli nadherne, druhe velke sklamanie.. rovnako si myslim,ze sa neda vzdy podla obrazka posudit kvalita siat z ciny, pokial ich clovek "nedrzi" v ruke..takze tvrdenie, ze "všechny šaty tady od číňanů jsou z laciný tenký umělotiny" je trochu pritiahnute za vlasy..resp. predpokladam,ze si vavsinu z nich (napr. konkretne tie o ktorych sa tu v poslednej dobe bavime)na zivo nevidela.. tiez si myslim,ze aj vela salonov poziciava faky-to ma uz napadlo len tak na okraj- kedze som kdesi videla inzerat nevesty,presvedcenej o tom,ze predava original,lebo bol odkupeny zo salonu ..proste ma nikto nepresvedci o tom,ze predaju za 300 euro saty vo vybornom stave,ktore povodne stali x-nasobok..(na realnu cenu som sa v minulosti informovala v salone,ktory mi bol ochotny podobne objednat za 140 tisic ceskych korun..).. volba siat je na kazdeho vlastnom vybere a vela cinskych siat (aspon podla fotike),ktore som tu u bab videla vyzeralo krasne..
Odpovědět
@bubblinkka :Souhlasím.Ne každý číňan šije z tenkých umělotin ,je třeba najít toho dobrého a ne každá česká švadlenka jezdí do zahraničí pro látky a o použití takového množství krásných výšivek jako Zimo ani nemluvě. ;-)
Odpovědět
@aimirin @bubblinkka souhlas. mam potvrzene od kamaradky, navrharky, ktera za dob studii v jednom salone pracovala, ze opravdu pujcuji i kopie z ciny, ktere tu spousta nevest hani. pujci je za 8tis a porziovaci cena je treba 6-8tis to znamena, ze po prvnim pujceni jiz maji splaceno. je )to obrovsky kseft. a zaroven bych nehanila vsechny saty z ciny, to je jako rict, ze vsichni slovaci jsou blbci.. proste jsou kvalitni prodejci satu a i mene kvalitni, proto je toto forum, abychom ziskali doporuceni na ozkousene vyrobce. a zaroven bych nehanila ceske svadleny, je to to same, proste nekdy mas stesti, nekdy ne. rozhodne bych tak jako tak, at zvolis cinske nebo ceske produkce, sla po nekom, na koho mas doporuceni, ze ma kvalitni produkty.
Odpovědět
@bubblinkka : Ty ještě nemáš šaty doma ? Už se těšíme na fotky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja tak jsem mu psala, že jsem viděla jeho práci, a kolik vrtsev tylu budu mít na něch svých... a ještě nenapsal :-D chudák, ze mě musí bejt na nervy, pořád se ujištuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A pro ty, co haní šaty z Číny.. Uvědomte si, že všechno co teď nosíte, i značkový!, se vyrábí v Číně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin argument, ze vsetky saty od cinanov su lacne tenke umeliny, prichadza od teba po tom aky si videla a drzala v rukach kolko takychto siat???? To, ze latky su poly-nieco este neznamena, ze vyzeraju lacno alebo su nekvalitne. Samozrejme, ze nemaju tie iste vlastnosti ako prirodne materialy, ale to je snad kazdemu jasne. Svadobne saty su na jeden den a platit cenu za prirodny hodvab a podobne su pre mna vyhodene peniaze. (Jednoducho mam ine priority - napr svadobna cesta) Tymto nechcem, hodnotit pracu ceskych a slovenskych krajcirok, pretoze s tym nemam skusenosti. Skusenost vsak mam z vysledkom prace Zima a som velmi spokojna. Preto sa mi nezda korektne, ak tu hodnotis a robis zavery o vsetkych satach z Ciny.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už některá z Vás objednávala z dhgate com..? svatebních šatů tam mají mraky, najdou se i prodejci se spoustou kladných hodnocení, ale stejně je lepší vidět i konkrétní výsledek...zatím asi vede pan/paní ;-) Zimolau nebo máte dobré zkušenosti ještě s někým jiným ?
Odpovědět
@adlina mam doporuceni z vice stran na lightinthebox.com a budu tam objednavat i ja.
Odpovědět
Profilova fotka
@bolekat Díky moc, hned zkouknu nabídku...chtěla bych šaty hodně krajkové...nebo z vyšívaného tylu a od Zima jsem tu zatím viděla spíš saténové, tak ještě pořád váhám... :-)
Odpovědět
chechnyan: tohle uz je asi potreba ignorovat. Neco takoveho uz se tu odehralo o par mesicu driv a nema to smysl. Ona si bude stat za svym a bavit se tim, jak tu muze ryt do ostatnich, co maji saty s Ciny.
Odpovědět
@terulilinka : Když jsem prohlížela ty tylové sukně,tak hlavní je ,aby sukně byla hooodně nařasená,to pak stačí i jen 3 vrstvy tylu.Kdyžtak to zase můžeš napsat Zimovi :-D :-D
Odpovědět
@adlina : z lightinthebox kupovala saty ranja- vyzerala na nej super, povedala by som,ze este lepsie nez obrazok na ich stranke..vyhoda je ,ze obrazky,ktore uverejnuju by mali byt uz z ich dielne, tiez pri niektorych satach mozes najst celkom dost referencii, obcas aj s fotkami bab, ktore si ich kupili..nevyhodou je,ze si musis vybrat z ich ponuky,takze nesiju podla obrazkov..na druhej strane je ponuka pomerne bohata..tiez som o nich rozmyslala,ale nenasla som tam take ako som chcela..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?