Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@danulik18 vybrala si si naozaj krasne saty, ja si idem objednat tiez od cinana z ebay, kamaratka si objednala 2 a obidvoje mala uplne nadherne. Vraj vsetko z usitim aj dorucenim treba ratat tak 3 mesiace, takze na jun to urcite stihnes ;-)
Odpovědět
@danulik18 zimo ti to stihne, on usije tak za mesiac, ale radsej rataj 2 mesiace, keby sa daco pototo. Par stran dozadu som postla fotku jednych siat od zima, co tiez zahyby prisil uplne k satam. Originaly nie su take prisite, ale su to realne zahyby (dost dievcat si tu take saty skusalo) aj ked jasne ze na tie ultravyretusovane fotky nemaju 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek Ja bych jim jeste jednou zavolala a nechala si dorucit na jinou adresu. Uz jsem to tak delala u par objednavek (i pres TNT) a nebyl pro ne problem zmenit dorucovaci adresu. Saty mi dovezli do prace a kolegyne si aspon mely o cem povidat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holkyyyyyyyyy, jelikož jsem potvora tvrdohlavá a nedala jsem jim pokoj tak už mám šaty doma!!!:-D V 15:00 se mi na TNT ukázalo, že byly šaty uvolněny z celního. Tak jsem hned psala na TNT jestli mi je doručí nebo jestli si pro ně můžu přijet. To bylo v 16:30. Napsali mi, že si balík můžu vyzvednout do 18:00, tak jsem hned sedla do auta a frčela. No jsem šťastná jak blecha. A musím říct!! Jsou nááádhernýýýý!! Zimo je doopravdy frajer. Dal si záležet se vším, výšivka je krásná, i ten výstřih je krásně udělanej, o vlečce ani nemluvím. Ne té fotce od něj ty šaty fakt nevypadají nic moc, ale když jsem je vybalila tak jsem křičela radostí!!:-DD Hodím do alba fotky, ale chce to vyfotit ještě za světla a na mě. Teď je na mě nemá kdo oblíct, ale v neděli přijedou naši a pomůžou mi tak sem pak ještě hodím foto. Holky já mám takovou radooost:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek Zuzi, to je supeeeer. Teším sa s tebou. ;-)
Odpovědět
Pozdě to není určitě,Zimovi ušití trvá kolem jednoho měsíce. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzimao Moc ti děkuju!;-) Pokouším se sem nahrát fotky, ale nějak mi to nefakčí:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek su nadherne:))
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek Zuzi krasne su tie satky naozaj, som rada ze si spokojna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek Myslím, že za tie nervy to stálo. ;-) Sú krásne.
Odpovědět
@zuziiiiicek su super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacennnka @bybi @zuzimao @ranja Holky děkuju!! Za ty nervy to opravdu stálo! Nemůžu se na ně vynadívat. Jsem i nadšená, že to není žádnej kus hadru, ale kvalitní látka. Je to perfektně ušitý , nazdobený. Napíšu Zimovi děkovný email:-D
Odpovědět
Článek se načítá
@zuzuula Zuzka a ides cez Zima alebo niekoho ineho?
Odpovědět
@zuziiiiicek : Krásné ,precizně udělané,nádherné výšivky.Raduji se z nich s tebou. Zimo nezklamal. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Když tu čtu, jak chválíte Zima, tak jsem taky hledala šaty přes eBay. Nemáte náhodou reference na tyto prodejce: 09minshop a nejvíc by mě zajímal elegant166. Předem děkuju za odpověď, moc by mi to pomohlo, už je nejvyšší čas si obejdnat šaty, kdyby se něco stalo, abych měla dost času si je nechat předělat.
Odpovědět
@zuziiiiicek je husty sledovat temer "live" tvoje saty a jsem rada, ze jsi spokojena!
Odpovědět
Těch prodejců svatebních šatů na Ebay je hafo.Byla by to velká náhoda, že by měl někdo zkušenosti s přesně s těmi co sis vyhlídla. Nechceš si je dát ušít u prověřeného Zima ?
Odpovědět
Profilova fotka
A Zimo je teda ušije dle fotky? Jak to je u něj cenově? Vejdu se i se clem a DPH do 6.000,--Kč? Kdybyste si na mě některá našla čas a popsala mi komplet průběh objednávky od Zima, včetně objednávky dopravy a procedury se clem, byla bych ráda. Probírat se 450 stránkama diskuze je dost časově náročné :-/
Odpovědět
Do 6000,- by ses vejít mohla.Když pošleš fotku Zimovi,napíše ti kolik budou stát (má to dohromady s poštovným) a jestli je umí ušít. Pak pošleš svoje míry,podle jeho instrukcí .Platí se přes Pay pal ,můžeš si s ním dohodnout ,že zaplatíš půlku a až pošle fotku ušitých šatů,doplatíš zbytek. Až přijdou šaty do ČR tak ti dají vědět k vůli clu ,abys jim poslala opis účtu ,kolik to stálo . Pokud vyjdou do 150euro ,tak to pustí beze cla .Jinak ti myslím pošlou složenku na zaplacení vypočteného cla a DPH.Až to zaplatíš,tak ti šaty uvolní a odešlou.
Odpovědět
Profilova fotka
Diky moc za info, jdu hledat šaty ;-)
Odpovědět
můžu se zeptat na adresu na Zima? ne ebay u něj najdu vždy jen 4 ´modely šatů a předpokládám, že jich má víc. Díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja přesně moje řeč, nezklamal, radostí jsem slzela;-) @bolekat "live" :-D to zní zajímavě:-D díky... @zabrle Zimo na svých stránkách na ebay má opravdu prd výběr, všechny to tu děláme tak, že mu pošleme foto (obrázek) vysněných šatů a dál se postupuje jak popisuje kousek výš radkaja;-)
Odpovědět
@zuziiiiicek jsou absolutně perfektní!! právě jsem též zimovi posílala foto mých šatů a ušije mi je. ještě čekám na aktivaci paypal abych mohla zaplatit, jestli dopadnou takhle skvěle, tak budu šťastná jak blecha...mám svatbu ve stejný termín jako ty, ale doufám, že vše stihne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska děkuji ti za pochvalu a moooc ti držím palce!!;-) A jaký šaty si necháváš šít?? Můžu někde vidět? Zimovi věřím, přesvědčil mě, že je fakt frajer. Spíš ti držím palce abys měla menší starosti s doručovací službou a s celním než jsem měla já,to bylo o nervy fakt.:-D:-D Ale jsem šťastná, že už je mám u sebe. Podle fotky co mi poslal Zimo se mi moc nezdály a tak když jsem doma natěšeně rozdělávala balík tak jsem se trochu bála, že budu zklamaná.....ale začala jsem křičet radostí když jsem je roztáhla:-D:-D
Odpovědět
@2011daska :taky bych se ráda koukla jaké šaty si necháváš šít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@2011daska jo a jestli to stihne - to myslím nemusíš mít strach, já platila první část peněz 7.1., fotku jsem dostala 27.1., zaplatila jsem druhou půlku a 31.1. mi Zimo šaty odeslal. No a včera jsem si je u TNT vydupala, jinak bych je měla až ve středu...:-)
Odpovědět
Děkuju holky!!Jste moc milé! Fotka šatů, které jsem si vybrala je zde:http://www.atelierdiagonal.es/index_real.html - atelier diagonal 2011 č.5034 Zkoušela jsem je v jednom salonu a strašně krásně mi sedly. Předtím to byla jen hrůza všechny šaty. Akorát i originál je z taftu a tady jsem se dočetla, že ho nemá moc dobrý, tak jsem mu psala, že si klidně za materiál připlatím a napsal Dear friend (asi ho už trochu štvu :-) ) tafette will be the best on this dress.
Odpovědět
a taky ty sklady mu moc nejdou,ale tyto na pevno jo, tak snad to zvládne!! Přítel mi na objednávku řekl, že jsme přišli už o víc, takže nevěří, že budou, mamka samozžejmě taky ne. Asi jen kamarádka řekla, že i originál se šije v Číně beztak, takže to bude v pohodě ;-)
Odpovědět
@zabrle napiš mu anglicky na email: zimo318@hotmail.com
Odpovědět
@2011daska :Hezké šaty sis vybrala.Pokud se bojíš toho taftu, tak mu napiš ať ti je udělá ze saténu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?