Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@ranja No snad máš pravdu, do mailu co jsem jim tam psala jsem dala i telefon na sebe tak jsem zvědavá jestli a kdy se ozvou, moc jsi mě nepotěšila. S paypalem moc neumím, nevím kde tam vyhledat doklad, jsem ráda, že jsem uměla odeslat ty peníze.:-D:-D takže budu čekat....
Odpovědět
@zuziiiiicek az teraz mi napadlo, ze ty si platila na 2x, takze mas "krajsie" cisielka na paypali, mohla si (mozes) im poslat len jedno. Inak aj zimo posle len paypal ked poziadas o doklad pre colnikov.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek jooj Zuzi nemala si napísať celú sumu, teraz budeš musieť platiť dph z celej sumy, u zima sa platí na dva krát mohla si napísať polovicu. ak by chceli doklad, dala by si im z pay palu polovičný.
Odpovědět
Profilova fotka
@ranja no a jak to mám udělat když už jsem jim napsala 285 USD a na paypalu mám 100 USD? To jsem tam našla. Jsem se moc unáhlila:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kde najdu stránky Asapbay
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek a jak mám ten doklad dostat z paypalu? to mám jen zkopírovat??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tomu asapbay moc nerozumim. Má stim už nějaké zkoušenosti? Jak jste byli spokojeni? Na kolik ty šaty vyjdou jak dlouho to trvá? Můžete mi to nějak přiblížit?
Odpovědět
Profilova fotka
@ranja teď mi napsali z Prahy tohle: Dobrý den, zásilka je již v našem depu, pouze chybí T dokument, který by nám měl být zaslán ze zahraničí. Pokud udeme ještě potřebovat nějaké podklady, ozveme se vám. Přeji příjemný den Ten dokument chcou od Zima?
Odpovědět
@zuziiiiicek no bud si to co vidis v paypali ulozis ako obrazok z obrazovky (ctrl+printscreen napriklad, printscreen je tlacitko na klavesnici a hodis do malovania) alebo si das vytvorit pdf ako historiu v paypali: history - download history - napis datum (od-do, nech mas ten den za 100 v tom), pod tym vyber pdf-all activity.
Odpovědět
@zuziiiiicek ano od zima, tak snad im posle, nie ako minule. A keby daco, tak sa ti ozvu.
Odpovědět
Profilova fotka
@ranja Ok děkuji za pomoc, pošlu jim ten doklad a napsala jsem aji Zimovi, že jim pošlu doklad na 100 USD aby o tom věděl. Doufám, že pak nebudu obviněna za nějakej podvod nebo tak.:-D No a doufám, že Zimovi se nechce slavit nový rok a sedí u počítače.:-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak jsem jim napsala, že jsem se spletla a že za 285 USD jsem kupovala něco jinýho předtím, že šaty jsou za 100 USD a poslala jim doklad. Odepsali mi tohle: Dobrý den, pokud má zásilka hodnotu do 150 EURO propouští se jeko nízkohodnotová, bezeclá a není potřeba žádných dokladů. Přeji příjemný den Takže zase nevím, co se bude dít:-D:-D:-D:-D:-D Ať žije ČR!!:-D
Odpovědět
Článek se načítá
@zuziiiiicek normalne krajina snov :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ranja tos vystihla:-D fakt k smíchu...co kdyby státu náhodou utekla nějaká ta koruna!!:-D
Odpovědět
@onicka : Asapbay byl před rokem dobrý dodavatel šatů,ale pak se zhoršil . Teď všechny holky objednávají šaty u jiného číňana který má obchodní název Zimolau - říkáme mu Zimo. Má svoji nabídku na Ebay, ale dokáže ušít i jiné šaty podle obrázku ,který se mu pošle.Můžeš s ním komunikovat přes Ebay nebo mu psát na mail.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja neviem najsť tu Kvikinku :(
Odpovědět
Na předchozí stránce má Kvikinek přízpěvky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ichem http://www.beremese.cz/fotoblog/kviki...
Odpovědět
Profilova fotka
Už mam dakujem :)
Odpovědět
babule, chcem dat Zimovi usit tieto saty: http://www.weddingdressonlineshop.co.... myslite si, ze to v pohode zvladne? Je dost dolezite, aby ich usil z dobreho materialu. Najskor som si ich chcela objednat z tej stranky, ale po nelichotivych referenciach som si to rozmyslela.
Odpovědět
@danulik18 :podívej se do alba Ranji ,nechávala si šít podobný model se sklady, ale moc se zimovi nepovedl :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja nooooooo tomu nebudete holky věřit! mrknu na TNT a zjistím, že můj balík je na cestě zpáky do Číny!!!! Snažím se dovolat na TNT a jsem pěkně namydlená!!! To je konec fakt!!!!! ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem tam volala. Paní z TNT mi řekla: "No ono tam je sice napsaný, že už balík vycestoval z Belgie zpátky do Číny,ale máme ho pořád tady." Vtipný. No a pak volala na celní, kde jí řekli, že moje zásilka bude propuštěna jako bezeclá, ale neví se kdy, protože nejsem jediná čí zásilku tam mají. :-D :-D :-D No já padnu....
Odpovědět
@zuziiiiicek no v tom tnt je bordel... radsej si ten tracking pozeraj, lebo co ti zamestnanec povie, tiez nemusi byt realita. Ja nechapem ze ta firma este podnika ]-(
Odpovědět
@danulik18 presne ako spominala radkaja, bacha na tie zahyby. Pokial ti nevadi ze ti ich uplne prisije a zazehli...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vyzera, ze moje uz dosli... na TNT mi ukazalo, ze out for delivery - co znamena, ze ho uz dorucuju. A prave mi nas vratnik potvrdil, ze mi prisiel balik doruceny kurierom... :-) :-) :-) :-) Tak som teda zvedava!!!! A nechcem to zakriknut, ale cez colnicu to len preslo a ak ten balik naozaj uz dorucili ( cakame totiz este aj pozvanky, co sme objednavali cez internet) tak to vyzera, ze ani clo a DPH platit nebudem.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@chechnyan se máááš:-D no a ještě se chci zeptat, v pondělí ani úterý nebudu celý den doma, jsem v práci. JAk to TNT dělá když mě nezastihnou doma když na mě vlastně nemají skoro žádný kontakt??? Doufám, že je pošlou zpátky do Číny:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek neviem, ci konkretne TNT to takto robi, ale kurier ti vacsinou necha oznamenie o pokuse dorucenia a mozes im zavolat, a objednat si nech ti to dorucia v ten a ten den znovu. Niekedy sa da aj dorucit do prace a tak... skus im brnknut popoludni. Nikdy nevies, ci ti nepridu este dnes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chechnyan no ta paní na telefonu mi řekla, že dneska už to nebude.:-( Volat už jim asi nebudu, už by ze mě byly na prášky.:-D Napíšu jim mail se svým telefonem. Oni mi totiž nebudou mít kde nechat to oznámení, do baráku se nedostanou...
Odpovědět
@ranja pozerala som tie tvoje satocky od Zima- ale mne sa pacia a nemyslim si,ze by boli odflaknute. Asi to nebude presne ako je to na modelke, ale to nie su ziadne, aj keby boli original :):) Stale vaham, ci mam ist do toho alebo nie. Svadbu mame 04.06, nie je uz neskoro dat si usit saty Zimovi?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?