Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@chechnyan no už to asi mám:-) vypadá to že už jsou v Brně...a to mi je někdo doručí nebo mi dají vědět? nebo si někam pro ně musím jít??
Odpovědět
Profilova fotka
@chechnyan poslední činnost je tohle: 02 Feb 2011 11:38:51 Brno Shipment Held In Warehouse. Follow Up Actions Underway. Ale nerozumím tomu.:-( prosím poraďte;-)
Odpovědět
Pokud to nemáš poslané přes Fedex nebo UPS ,ale normální poštou ,tak to převezme česká pošta a doručí ti to normálně.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja je to přes TNT....hm tak jestli to převezme česká pošta tak to si ještě počkám:-D:-D:-D
Odpovědět
Hmm tak o TNT nic nevím,možná to doručují sami až k zákazníkovi.To ti snad zavolají . :-|
Odpovědět
zuziiiicek: privezou ti to az domu....nedelej si starosti. Held in warehouse znamena, ze uz je ma TNT u sebe a pocitam, ze behem zitrejsiho dne by ti mely prijit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kvikinek : jéé to jsi mě moc potěšila, zítra budu jak na trní:-D nemůžu se jich dočkat:-D
Odpovědět
@zuziiiiicek este si kukni, ci tam nemas nejako spomenute "customs", to je colnica. Ked ti to zadrzia colnici, hlaska je neskor rovnaka, ze to trci na warehouse.
Odpovědět
Profilova fotka
@ranja 02 Feb 2011 11:38:51 Brno Shipment Held In Warehouse. Follow Up Actions Underway. 02 Feb 2011 11:36:52 Brno Shipment Received At Destination Depot. 02 Feb 2011 05:00:00 Liege Euro Hub Delay Due To Bad Weather. Recovery Action Underway Od Belgie je to tam takhle, tak snad ne, já se v tom nevyznám:-(
Odpovědět
Holky já mu to poslala a napsala. mail...tak prý mi vrátí 30% a zkusíme to ušít jinak, asi si tedy naporiučím nějakou látku, ještě kouknu tady na fóru, z čeho to ušít. To víte, že se bojím, ale já už prostě nemám na výběr, půjčovný šatů, co se mi líbí, je taky pěkná sumička a jestli jsem se zdráhala platit tehdy, tak teď už teprve. Ale jsou asi důležitější věci, hlavně že je nám spolu dobře.
Odpovědět
@zuziiiiicek toto vyzera v poho, zajtra ti to vypise ze to uz nesu k tebe a malo by ti to dojst, myslim ze je to "delivery to customer" alebo cosi take ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ranja moc ti děkuju za pomoc!;-) snad máš pravdu a budou zítra u mě.:-) a snad z nich nebudu zklamaná když se na ně tak těším:-) @marlenka_ to mě hrozně moc mrzí, že máš s šatama takový trable:-(:-( a to jsi je měla taky od Zima??? přeju ti hodně štěstí, ať to vyjde aspoň napodruhý:-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte nevestičky, chcem si objednať šaty od Zima, no neviem či to neni risk objednať si takto zložité šaty s volánikmi http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/pap... Ako to všetko prebieha? Koľko sa platí poštovné? čo ak by šaty nedošli v takom stave v akom by mali? dá sa to nejako reklamovať? Každá informácia pomôže, dakujem :))
Odpovědět
@ichem :Nejlépe bude,když si přečteš pár stránek diskuze,je tam spousta informací. Podívej se do alba Kvikinka ,ta měla volánové šaty od Zima. Ještě bych mu napsala,že těch volánů chceš opravdu hodně,protože obecně číňani dávají volánů málo.
Odpovědět
Profilova fotka
@ichem Ahojky. Podle mě mu zrovna tyhle šaty jdou moc dobře. Podobné měla kvikinek a byly nádherný, podle jejích slov lepší než originál.:-) Probíhá to tak, že Zimovi pošleš mail s fotkou šatů, které by jsi chtěla ušít a on ti napíše jestli ano nebo ne. Vybereš látku barvu, přeměříš se podle instrukcí. Domluv se s ním, že chceš zaplatit první půlku peněz a až ti pošle fotku ušitých šatů tak pošleš druhou půlku. Zdá se mi to lepší. No a o reklamaci nic nevím a snad to ani potřebovat nebudu.:-( Dnes nebo zítra by mi měli šaty dojít tak jsem zvědavá...:-)
Odpovědět
Reklamuje u Zima Marlenka,tak se uvidí jak to dopadne. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek No tak vidis, coskoro ich budes mat u seba... Moje furt trcia v tom Shanghai - tak dufam, ze uz dnes aspon doletia.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek daj vedieť keď prídu, a je lepšie ak to ide cez TNT lebo vtedy to neostane n colnici ako keď to ide cez obyčajnú poštu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tolik příspěvků, to snad ani nejde všechno přečíst. Mohla byste mi některá v poradit, jak tedy od Asapa objednat? Přímo přes Ebay, nebo má své vlastní stránky? A jak na materiál? Vůbec látkám nerozumím, pro mě hadra jako hadra. Nemohl by mi někdo poradit kokrétní postup, jak a co kde objednat, aby byl výsledek podle představ?
Odpovědět
Profilova fotka
@chechnyan @rosaria tak já dnes čekám a čekám, až jsem se rozhodla zavolat na zákaznickou linku, protože u sledování mi znovu vyskočila stejná věta s tím Warehousem. A samozřejmě mi paní řekla, že šaty už jsou v Brně, ale že se čeká na dokumenty k proclení, ale že jestli to chci uspíšit tak mám na email, co mi dala napsat popis zboží a kontakt na sebe. Tak jsem napsala a zase čekáááám:-( Takže asi budu ještě něco platit že?
Odpovědět
Profilova fotka
@chechnyan @rosaria a doufám, že se pak taky pochlubíte až dorazí vaše šaty!!! :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek No jasne, len aby tu uz boli.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chechnyan @rosaria @radkaja @ranja holky nevíte prosím co znamená Pre Arrival Clearance Started ? Zjišťuju, že v té anglině už nejsem vůbec dobrá:-( :-D
Odpovědět
@zuziiiiicek oni maju svojsku terminologiu, ale clearance je aj preclievanie. Takze moze to znamenat ze ti to zacali preclievat (aj google to tak berie), ale nechcem ta strasit. Ake info si im posielala?
Odpovědět
Profilova fotka
@ranja a tak to by mi nevadilo, to už snad nebude tak hrozná částka navíc ne? No napsala jsem jim pravdu, že jsou to svatební šaty pro mě a jejich cenu. Kurňa tolik cavyků s tím, mamlasové úředničtí!!! ]-(
Odpovědět
@zuziiiiicek no asi dph z tej sumy co si im prezradila, ani neviem kolko ju mate, ale asi okolo 20% (standard v EU). A mas zle nacasovanie, ze uz maju ten ich novy rok a zimo nie je velmi dostupny keby si chcela "usetrit" :). Musim uznat ze v tnt su sami experti, ako domachrovali martinkine saty tak to som len zizala, moje dodali neskor...
Odpovědět
Profilova fotka
@ranja Pockej to myslis v pozitivnim slova smyslu, ze jsou experti nebo naopak??:-) No tak já doufala, že mi ještě dneska nebo zítra přijdou, ale vypadá to, že prdlajs:-D
Odpovědět
@zuziiiiicek no su taki experti ze som podavala staznost 8-( typek co mi to preclieval mal na vsetko cas a ked to konecne pustili, tak ani oni sami nevedeli ze to ku mne dorucit bude trvat cez 3 dni. Povedali mi to az ten treti den. Tak mi saty zmeskali den, na ktory boli urcene. Kazdy ich zamestnanec, mi povedal nieco ine, ale myslela som, ze to je len svedsky bordel. Potom ked mala martinkaa problem s nimi (jej sa neozvali, balik poslali nazad) a tiez sa napocuvala verzii, tak som sa utvrdila, ze to je globalna vec a tnt nikdy viac. Neviem ako je preclievanie riesene v cechach, ale ja som mu poslala doklad, on mi napisal kolko a kam mam uhradit, urobila som to cez internetbaning, jemu poslala potvrdenie z banky a potom mi to uvolnili z preclenia. Ale aj toto trvalo 3 dni =-) . Na druhej strane dhl manik len dosiel pred dvere s balikom a chcel peniaze za clo v hotovosti...
Odpovědět
Profilova fotka
@ranja jaj no to si děláš srandu!!:-( No tak jako já když jsem viděla včera, že je balík už v Brně tak jsem logicky předpokládala, že během těch dvou dnů dorazí ke mě. Kdybych dneska nezavolala, tak bych se ani nedozvěděla, že ho drží kvůli proclení.:-( A poslala jsi jaký doklad?? A komu?? Já žádný doklad nemám.:-( Předpokládala jsem, že zaplatím v hotovosti až s tím ten maník dorazí.:-( Takže bys mi teď radila co? Mám jen čekat?
Odpovědět
@zuziiiiicek ja neviem ako tnt v cechach funguje, mozno ti len daju poukazku, alebo to zaplatis pri doruceni. Alebo ti to daju uhradit dopredu. Ale povedia ti. A doklad som mala od zima, paypal obrazok od neho. Inak jeden z argumentov preco martinke poslali balik nazad bol, ze maju smernicu, ze tieto informacie zistuju od odosielatela (zimo), preto ju ani nekontaktovali. Takze dobre, ze si sa im ozvala. A to dlhe dorucenie co som mala ja neber du uvahy, lebo cast kde zijem, tnt nema pokrytu a v cechach ti to musi dojst za par hodin, max jeden den.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?