Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@monaabaki : šaty jsou to opra du krásný a myslím si, že pro Zima žádný problém,;-)
Odpovědět
Ahoj, holky taky uvažuju že si nechám šaty ušít. Myslíte že by Zimo zvládl průhledný korzet?
Odpovědět
@martinkaa, @bubblinkka holky mohla bych si vás přidat do kamarádek abych se taky podívala jak vaše šatečky vypadají?
Odpovědět
@jutuskaz : priehladne som od neho nevidela, skus si prezriet ponuku, co ma na ebay a ak nebudu ani tam, tak mu posli fotku a skus sa ho opytat..
Odpovědět
Profilova fotka
jen se trochu bojím toho skládání ve vrchní části, aby to nebylo úplně přišité nebo tak něco.... ale zatím to vypadá, že to risknu :-)
Odpovědět
My jsme objednávaly u Zima šaty pro družičky a přišly nádherné. Super seděly. Mohu jen doporučit. ;-)
Odpovědět
@martinkaa, @bubblinkka Teda holky, šaty máte fakt krásné! Vážně povedené, no asi do toho taky půjdu :-)
Odpovědět
@jutuskaz : budem drzat prsty, na zaklade doterajsich skusenosti si myslim, ze aj Tvoje vysnivane satky zvladne Zimo krasne..
Odpovědět
@radel Ahojik, kolik prosím tě vyjdou u Zima šaty pro družičku? A nechceš se s nima pochlubit? Docela by mě to zajímalo...
Odpovědět
Profilova fotka
@jutuskaz ďakujem :-)
Odpovědět
Šil mi dvoje šaty pro družičky-koktejlky a jedny dlouhé plesové. Platila jsem 30USD. Šaty mám vyfocené, brzy je sem dám.
Odpovědět
Holky není zač :-), bubblinnko doufám že budou tak pěkné jako vaše, ale jenom vybrat dá fušku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Omlouvám se, ale utekla mi jedna nula. Platila jsem 300 USD.
Odpovědět
@jutuszkaz : to teda da..ja som menila nazor kazdy druhy den..:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte baby, chcem sa vas opyatat, aku podprsenku beriete, ak mate saty bez ramienok? Nalepovaciu?
Odpovědět
Profilova fotka
Můžu poprosit o odkazy, kde nakupujete? Nejde mi to najít nebo se mi ukáží tak jedny šaty... :-N Ještě nejsem rozhodnutá, jestli budu kupovat po netu levné šaty od nás nebo zahraniční.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak uvažuji, že si nechám ušít šaty odtud: http://www.salonvalery.cz http://web.nexya.cz/ (tady si kamarádka nechávala šít jednoduché šaty a vyšly pěkně)
Odpovědět
@ewelinkaaa : linka na ebay obchodik Zima : http://shop.ebay.com/zimolau318/m.htm...
Odpovědět
Tak mi to neda a musim kouknout na nove kousky od zima. :-) Ja porad ty svoje svatebni ne a ne prodat....nejak se mi do toho nechce...nostalgie ;-) Uz bych se konecne mela rozhoupat.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek měla jsem tu největší. sukně byla těžká takže ani ta největší spodnička jí nenadzvedla jako ostatní šaty, ale šaty mi nepřekážely :-) vzala sem šaty do salonu a zkusila si jí tam.
Odpovědět
Profilova fotka
@pellullinka : díky za odpověď Pellu. Já jsem si to myslela, vím totiž, že jsi tu psala, že šaty jsou z toho saténu těžký, takže jsem nevěřila tomu, že by jeden kruh stačil. No už jsem si napsala Zimovi o tříkruhovou s tím, že bych kdyžtak kruh nebo dva vyndala, ale ted si říkám, že snad bude stačit.:-D Největší myslíš doufám tři kruhy a né pět.:-D Jinak s tou podprsenkou by mě to taky zajímalo jak to budete holky řešit nebo jak jste to řešily? Na stužkováku jsem taky měla korzetový šaty a měla jsem nalepovací podprsenku a dobrý, vůbec jsem o ní nevěděla a seděla, ale říkám si jestli tak vydrží i celej den....
Odpovědět
Profilova fotka
@zuziiiiicek měla jsem tříkruhovou :-) podprsenku jsem měla tu gelovou, držela hezky protože ji drží šaty, ale kdybych neměla žádnou nic by se nestalo :-D původně jsem to tak i plánovala
Odpovědět
@zuziiiiicek ad podrda: saty maju nieco ako vsitu podporu. Maju zvlast vnutorne zapinanie na prsia (vid fotka) a saty od zima mali aj komicke kruhove vypchavky na prsiach. Nieco ako su tie penove vlozky v podprsenkach. Len kruhovy tvar. Mne to prislo take smiesne skor, ale je to tam. A saty su pod prsiami zuzene, nad nimi tiez, tak nemaju kam velmi vylietavat. Niekde sa odporuca sa merat bez nej, lebo vraj to skresluje a saty sa nosia len tak na telo. Ja som sice nemala ziadnu, ale moj hrudnik je specificky ziadny :-N
Odpovědět
ja tiez prave riesim co pod saty, ale asi pockam, az ich budem mat doma ,vyskusam a zvazim,ci treba..lebo zatial mam pocit,ze mne by bolo treba a to dost. :)/:(ale ak tam zimo nieco vsil (dufajme,ze toho bude dost :-) ) ,mozno by som podprsenku nemusela potrebovat ..
Odpovědět
Profilova fotka
jak to teda u toho pana Zimy funguje? Ja mu poslu obrazek a on mi saty podle obrazku necha usit?jakekoliv?A jakym jazykem se s nim da komunikovat,je to Cech nebo Slovak?:) Mozna blbe otazky,ale radsi se ptam..:)
Odpovědět
@carpatia : je to Cinan, komunikuje sa s nim mailom, po anglicky..sije svadobne aj spolocenske saty ..posles fotku, ev. s nim doladis detaily (farba, typ materialu, aplikacie,ev. upravy..), posles miery atd.,atd.- ak prejdes poslednych par (max. 5 stranok tejto diskusie) najdes takmer vsetky podrobnosti..ak nie,tak sa kludne pytaj ..
Odpovědět
Baby, ako dlho to asi trva, kym su saty hotove? Rozmyslam nad spolocenskymi.. to by asi malo trvat kratsie ako svadobne, nie?
Odpovědět
Profilova fotka
Teoreticky ti tie spolocenske usije skor, ale najlepsie je napisat mu a dat vediet, ze ich potrebujes skor... ale rataj este s posielanim a pripadnym zdrzanim na colnici....
Odpovědět
@beronsche : moje svadobne mu od poslania prvej splatky trvali 23 dni (spolocenske budu ako pise chechnyan urcite kratsie), potom tyzden pauza kvoli oslavam noveho roku :) a 5-6 dni (vratane vikendu) od odoslania z ciny po dorucenie do prahy- na colnici boli podla trackingu 2 hodiny a 18 minut..
Odpovědět
@beronsche rataj tak mesiac, tyzden hore dole. On sa vyhra aj so spolocenskymi a nejaku logiku v dlzke som u neho este nezaregistrovala. Obcas svadobne zvladol za 2 tyzdne (na ebay).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?