Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblnkka a píše ti zimo hneď alebo až po čase? ja som mu toitž písala pred pár dňami otázku na šaty a ešte stále mi neodpísal, tak neviem... :-S dúfam, že sa čoskoro ozve. inak ja chcem spoločenské šaty a tiež mám fotku a nejaké zmeny ale iba čo sa farby týka. posielal ti zimo aj nejaký vzorkovník farieb na šaty?
Odpovědět
@evkasto: na prve 2 otazky cez ebay ohladne siat, ktore som si tam vybrala, odpisal este v ten den, na tretiu, ked som sa ho pytala aj na zavoj a spodnicku nejak neodpisoval,tak som mu pisala na mail a tam odpisuje pomerne rychle- vacsinou este v ten den (zimo318@hotmail.com). vzorkovnik bol na ebay pri kazdych satach : napr. : http://cgi.ebay.com/NEW-Mermaid-Taffe...
Odpovědět
@evkasto: ak ti este neodpisal, tak napis este raz. Zo zaciatku odpoveda este v ten den, do 1-2 hodin. Neskor uz odpoveda ... ehm neskor :-D Mozno si len nevsimol tvoj mail, alebo nieco take.
Odpovědět
Profilova fotka
Spodnicku jsem objednavala, byla s jednim, regulovatelnym, kruhem, horni vrstva byla z tylu, docela bohate rasena. Bylo to tak akorat. Navic Zimo, pokud vim, vsival jeste i tylovou spodnici do satu, resp. takove volany. Takze se spodnici byla sukne hodne bohata. Ja jsem nakonec vsitou spodnici vyparala, protoze uz to na me bylo moc. Jinak pokud muzu doporucit, tak urcite kruhovou, ten kruh pomaha, aby se spodnice nelepila na telo. Zkousela jsem kruh vyndat a dost spatne se v tech satech pak chodi, latka se mi motala mezi nohy a bylo mi hrozne vedro. S kruhem to bylo ok.
Odpovědět
@lena.k: vdaka za tip, vydavam sa v auguste,takze ak by sa na mna saty lepili,tak by som to asi tazko niesla :) pozerala som sa do tvojho albumu- satky usil naozaj krasne a ten detail vysivky je uplne super.farbu siat si mala klasicku bielu?
Odpovědět
@evkasto: urcite napis znovu, zacinam mat pocit, ze ak neodpise obratom, tak cakat viac dni uz nema zmysel, zrejme ma tych mailov vela..
Odpovědět
neviete niekto kolko sa za saty plati clo na slovensku?
Odpovědět
Profilova fotka
Bublinka> Barva byla ciste bila, je to videt spis na fotkach od fotografky, na tech amaterskych to vychazi do zlute, fotila jsem je vecer. Jinak pokud se vdavas v srpnu, tak urcite doporucuju kruh.
Odpovědět
@lena.k: a platila si tak ako vacsina dievcat cast penazi vopred, potom fotka a potom zvysok? nekupoval si niekto od neho aj zavoj?
Odpovědět
Profilova fotka
platila jsem hned vse predem. Objednavala jsem saty, spodnicku a bolerko.
Odpovědět
@lena.k: a platila si aj clo? v cechach ho vraj platit netreba do urcitej sumy, na slovensku je to horsie(ale nevime kolko sa plati)..preto uvazujem, ze by som si to nechala poslat na kamosku v cechach..
Odpovědět
@bubblinka: na slovensku sa clo plati az nad 150 eur hodnoty tovaru (ale plati sa aj dph), 20-150 eur sa plati len dph, pod cca 20 eur sa neplati nic. Plati sa na zaklade hodnoty uvedenej na baliku, alebo podla dokladu, ktory im dodas ak chyba hodnota. Ak mas stastie, nebudu ti balik vobec preclievat, vyberaju len daktore.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja jsem clo neplatila, faktura byla na skutecne zaplacenou castku. tady to funguje tak, ze v rozmezi urcite ceny zalezi na celnicich, jestli se clo, popr. dph bude, nebo nebude platit. muj balik byl celne zadrzeny, dokladala jsem fakturu, ktere se nejak ztratila, pak mi jeste celnici volali a ptali se, co je v baliku. kdyz jsem rekla jedny saty, byli spokojeni. myslim, ze jim slo o to, jestli jich tam neni vic, asi ze bych je objednavala pro nejaky obchod.
Odpovědět
to: misicka1985 jaká společnost Ti tady šaty dovezla, taky to mám přes YANWEN jenomže jsem nebyla doma a vidím na jejich stránkách, že je to uloženo, ale nevím kde to mám hledat, protože česká pošta mi řekla, že taková čísla nemají.
Odpovědět
Vcera som sa konecne zmerala a objednala si saty podla mojich predstav (myslim s upravami podla mojich predstav). Ci naozaj budu podla mojich predstav uvidime v januari :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte babenky, prosim, co mam robit, som zufala ;-( :-( Zimo poslal saty 23.10.2010 a uz je december a saty este nemam. Dojdu mi vobec??
Odpovědět
@martinkaa a mas cislo balika? tipnem ze ti balik tvrdne asi u colnikov. Ze kde ho mas zistis podla "tracking number", ak ho nemas, popytaj od zima.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte dievcata, mate prosim niektora album, kde su vyfotene saty co sil zimo, uz aj na nevestach? Kamoska sa ide vydavat a rozmysla o niecom takomto. Ja som pred rokom mala saty os Asapa, ale uz sa toho vela zmenilo... dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
a este som chcela... aku ma zimo web stranku? dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
@ranja tak toto mozem potvrdit. Ja som si tiez objednala saty od asapa cez jednu uz spominanu osobu, bola som bohuzial jedna z prvych, ktorej prisli zpackane saty. Nakoniec, ked som sa stazovala, tak mi za 50 euro usili druhe, s ktorymi som bola spokojna a mala ich aj na svadbe. Dodnes lutujem, ze som si ich neojednala sama, ale cez inu ososbu, len som sa bala, ze to nezvladnem, ale myslim, ze je to jednoduche. Videla som vela siat od asapa a boli krasne. Pozrite aj moj album...
Odpovědět
Profilova fotka
@ranja poslal mi nejake cislo balika a overila som si to cez net, ak tam pise, ze bol 23.10.2010 odoslany. Co mam robit dalej?
Odpovědět
Profilova fotka
@ranja a to mi z colnice zavolaju, alebo ako sa dozviem, ze je tam? Davam im casu do Noveho roka, potom asi isaliem, ak mi nedojdu :-(
Odpovědět
@martinkaa no z colnice by sa mali teoreticky ozvat, pokial je tam na teba kontakt. Doraz je na teoreticky... obcas na to kaslu a ked sa nikto neozve, poslu nazad balik, odkial prisiel. Lenze to uz by sa zimovi vratil. Ani neviem ako dlho ho dokazu takto drzat... ked ho poslali 23.10, tak zaciatkom novembra uz bol na slovensku, takze je niekde zapraseny uz mesiac. No minimalne si ho skus vystopovat ten balik (navod v ip) a potom nahanat colnikov alebo miesto kde je posledny zapis o baliku.
Odpovědět
preventivny navod na sledovanie zasielky http://www.track-trace.com/ ak sa zastavil balik na stranke cinskej posty cez ems, znamena to, ze bol prevzaty inou spolocnostou. Moze to byt posta, alebo dhl, alebo tnt (je to dost casto tnt) pre ems si vyberte "ems/post", da sa prepinat medzi krajinami pre inu spolocnost zapiste tracking cislo do daneho policka - pre tnt bez pismenok, len cisla vseobecne ked nefunguje plne tracking cislo, tak vymazte daktore pismenka (nie cislice) alebo vsetky cislice ako pre tnt
Odpovědět
@martinkaa : dufam,ze balik vystopujes. ja som si svoj nechala na adresu kamaratky do ciech, aj ked vraj aj tam sa od noveho roku bude zavadzat clo..obecne som ale so zasielkami zo zahranicia v minulosti ked som byvala v cechach mala same dobre skusenosti, jediny krat odoslany balik na adresu nasich na slovensko hned capli colnici a robili "obstrukcie"..
Odpovědět
Profilova fotka
@ranja Volala som vcera aj dnes do Blavy, tam mi povedali, ze balik je uz v Cine, a ze to vybavovala nejaka druha kolegina, a ze mam este zavolat v pondelok. Aj som pisala Zimovi, nech ide pozriet na postu, tak povedal, ze zajtra pojde, a ze ked tam bude balik, tak mi ho hned posle spät. Dala som si aj z Blavy z TNT vystavit papier, ze som ziadny balik nepravzala.
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka Volala som vcera aj dnes do Blavy, tam mi povedali, ze balik je uz v Cine, a ze to vybavovala nejaka druha kolegina, a ze mam este zavolat v pondelok. Aj som pisala Zimovi, nech ide pozriet na postu, tak povedal, ze zajtra pojde, a ze ked tam bude balik, tak mi ho hned posle spät. Dala som si aj z Blavy z TNT vystavit papier, ze som ziadny balik nepravzala.
Odpovědět
to tnt si snad robi prcu... vystavovat potvrdenie ze oni sa o ziadne dorucenie nepokusili, pricom je to jasne z trackingu? brodel firma. Uz pri mojom baliku som chcela zimovi poslat mail ze nech zvazi pouzivanie ems pri posielani do svedska, lebo 3 dni presuvanie v ramci jednej krajiny je snad intergalakticky rekord v pomalosti. Ale toto je vela...
Odpovědět
Profilova fotka
"dakujem" za odpoved :-( asi su to tieto 3 strany od zimo: http://stores.ebay.com/ENJOY-DRESS-STORE :-p
Odpovědět
@kovka2: zimo nema vlastne stranky iba obchod na ebay- presne ten co si nasla..ponuku tam ma dost obmedzenu, vacsinou sije saty podla obrazka co mu posles..poradi ti aj s materialom, odpovie ti na vsetky mozne otazky (divim sa,ze mal so mnou taku trpezlivost :))samozrejme mozes si vybrat aj z tych co ma na ebay a pripadne mu napisat ake zmeny v nich chces urobit..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?