Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
radkaja - Moc děkuji, já mám jinou velikost, ale alespoň můžu napsat, odkud je nevěsta má. ;-)
Odpovědět
Tusim sa to tu predtym spominalo, ze Zimo pred odoslanim posiela fotku siat na schvalenie. To sa mi zda super. Neviete ci to robi aj pri objednani cez ebay? A co ak by som chcela nejake upravy, ak by sa mi fotka nepozdavala- nerobi s tym problemy?
Odpovědět
cez ebay som asi objednala len ja: tam si vyberas "len" velkost (miery), farby, ci zips/viazanie a ci chces vlecku. Fotku neposiela cez ebay, a neviem ci by rozdychal zmenu spodku/vrsku. Moze dat saty ake chces aj na ebay, ale vraj za to pytal dalsie peniaze. Este ostava objednat cez mail. Neviem, ale mala som pocit, ze satam cez mail troska nadhodi cenu: na ebay ma vecerne za 129 a mne dal 139. Fotku siat posielal dievcatam, co sa dohodli na delenej platbe, nejaku cast na zaciatku a druhu cast ked poslal fotky a suhlasili s vysledkom.
Odpovědět
napisala som mu, vraj zmenit suknu nie je problem, mam mu poslat fotku na mail..aj nejake dalsie drobne upravy podla mojho navrhu vraj urobia..preferujem ebay, mam celkom dobre skusenosti- myslim co sa ochoty predajcov (cohokolvek) tyka- samozrejme kym nenapises feedback..:)
Odpovědět
Profilova fotka
ranja: no super,to jsem nevěděla,že se dá domluvit se Zimem na dělené platbě,to je úplně nejlepší. Taky bych chtěla aby mi prvně poslal fotky na schválení, nerada bych byla nemile překvapena teprve až dorazí. super, jsem ráda,že to vím.;-)
Odpovědět
a predava zimo aj spodnicky?resp. ako zistim aka sa mi hodi pod saty a kde sa daju kupit za rozumnu cenu?
Odpovědět
zimo posielal aj spodnicky, vacsina dievcat si objednavala komplet saty aj so spodnickou a mozno aj s bolerkom (to si nie som ista) a zavojom, preto ta cena 170-250 usd, to uz bola kompletka. Len si pamatam, ze tie spodnicky neboli furt uplne idealne a obcas si zhanali dalsiu. Ja som si neobjednavala ziadnu, lebo mi tie bezne ku tym satam nesli. Ale ani ju v konecnom dosledku nepotrebujem.
Odpovědět
Profilova fotka
baby, viete mi niektorá poslať do IP mail na Zima? neviem ho tu nikde zohnať. Díky moc. A objednávali ste niektorá od neho aj spoločenské šaty? A máte aj nejaké reálne fotky? Rada by som ich videla. Diky.
Odpovědět
mail na zima: zimo318@hotmail.com ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
simcab ďakujem! už aj mu píšem. uvidíme, kedy sa ozve
Odpovědět
evka, mne odpísal na prvý mail v priebehu dňa..
Odpovědět
@evkasto: mail ma na hotmail.com s aliasom zimo318. spolocenske objednavala glumbi http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... vsetky saty na obrazku su od zima aj ifoun http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... aj moje vlastne su spolocenske, aj ked site podla svadobnych
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ale mne to stále vyhadzuje že nedoručitelné, neviete čím to je? neberie mi ani túto mailovú adresu ani adresu zimolau318@hotmail.com. Poraďte čo teraz?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ja som inak tiez mala saty z ciny, mozte kuknut v albume, je to prisma, od san patrick, podla mna nad ocakavania.. ked niekto hlada porovnanie, poznam to, tiez som chcela co najviac obrazkov.
Odpovědět
@evkasto: je to len zimo318
Odpovědět
evka, tá adresa, čo som ti poslala, je určite funkčná, pretože nie je to tak dávno, čo som s ním písala..
Odpovědět
Profilova fotka
no tak, konečne sa mi podarilo to odoslať, mám nejaké problémy s mailom, tak som zvedavá, kedy mi príde odpoveď
Odpovědět
a objednaval si niekto aj svadobne saty v inej nez bielej farbe? ma tam tusim az 5 odtienov (white, natural, ivory, off white a lt.tan).. mama ma odhovara od uplne bielej,aby nebola prilis ziariva..
Odpovědět
Tieto od Glumbi sa Zimovi fakt podarili- prezerala som si jej album okrem svadobnych su tam od neho tusim 4 dalsie -spolocenske a jedny krajsie nez druhe..
Odpovědět
Bubblinka nenech se od mamky zrazovat .Mně se naopak hrozně nelíbí ta moda krémových šatů.Některé vypadají jak staré a zaprané ,podle mně to není hezké.Bílá je pro nevěstu podle mně nejvhodnější a nejhezčí barva.
Odpovědět
baby, aká je farba off white??
Odpovědět
@simcab : to keby som vedela..:) podla definicii je to bud nieco ako smotanova,alebo farba kosti..niekde pisu ,ze je trochu do siva,inde ,ze je to biela s nadychom zltej.. @radkaja : mne sa najprv jemne kremove odtiene pacili,ale nie je kremova ako kremova..prave sa bojim toho ,aby nevyzerali ako keby stali 20 rokov v skrini alebo ako obnosene..
Odpovědět
no to je haluz :-D tieto informácie sa mi hodia skôr na farbu natural :-S a vyznaj sa z toho! :-D
Odpovědět
ked to chcete porovnat s realnymi farbami co su v salonoch, tak to ani srnka netusi :-D ja mam doma vankus vo farbe off-white mne to pride ako slonova kost (= ivory) a neviem ci tie rozne odtiene zimo vlastne ma, lebo mna odkazal na ten jeho nizsi vzorkovnik a to som sa pytala na ruzovu ci mi vie nejaku odporucit
Odpovědět
Profilova fotka
Holky u mě je to už 2,5 roku co jsem si nechala šít šaty v číně a šla bych vždycky do toho znovu ;-)
Odpovědět
@ferinka : dik, povzbudila si ma,akurat doladujem so zimom cez mail detaily- zatila je velmi ustretovy :) ponuka mi k satam- sukna ako na modeli pronovias hechizo spodnicku s jednym kruhom..velmi sa do toho nevyznam,ale nie je to malo, resp. nebude sukna prilis splasnuta? videla som,ze sa robia aj 2-3-4 kruhy, poradite niekto? dik
Odpovědět
@bubblnkka: tie saty maju Ackovy strih a ani v origo nemaju nejaku extra bohatu a siroku suknu vid: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... lena.k ma tiez saty od zima, skus sa jej poslat ip ze aku spodnicku jej to vlastne poslal k jej satam. Myslim ze kruh sa bude dat nastavit na vacsi/mensi
Odpovědět
@ranja :dostala som do IP radu - spodnicka pri hechizo, ktore robil zimo bola bez kruhu viacvrstvova, satky vyzerali krasne, sukna drzala tak akurat, ako sa mi paci- tak som mu napisala, ze taku viacvrstvovu by som chcela, s tym, ze ten jeden kruh na spodku mi nevadi, ak by sa mi nezdal alebo nejak zavadzal, tak ho snad nejak vyrvem :) za spodnicku chce naviac 30 dolarov, co sa mi zda v pohode a za zavoj- katedralovy s cipkou po krajoch dalsich 30. poslal mi aj vzorkovnik na cipky na zavoj, zatial iba 6, slubil,ze posle viac. co sa tyka farieb povedal,ze ich moze urobit aj v off white aj v natural.
Odpovědět
Profilova fotka
bubblinkka: já měla myslím se 3 kruhama,ale stejnak na půlce fotek mám vzadu šaty splasklé,protože jsem si jí zahákla a nevšimla si toho :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojte, mozem sa spytat, ci niektore z vas platili prevodom na ucet, nie paypalom?? jedna sa o to, ze ak ste platili prevodom, ci ste dali, ze vsetky poplatky tykajuce sa transakcie platite vy, teda aj poplatky v spostredkovatelskych bankach...alebo ci ste platili len poplatky vo svojej banke tu na SR?? Dakujem za odpovede ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?