Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
ranja : ty to mas dost "zmakle"- co myslis, ktory z cinanov by mohol byt najvhodnejsi na kopiu pronovias -hamlet? :) vopred vdaka za tipy..
Odpovědět
ahojte neviete mi povedat aky rozdiel je medzi Economy Int'l Shipping a Standard Int'l Shipping ?dakujem za pomoc.
Odpovědět
Profilova fotka
ka1985: já si myslím,že takovéto šaty by mohl Zimo hravě zvládnout. holky vždycky to bude risk když to budete objednávat od číňanů, jde o to jestli se vám do toho chce jít a pak být buďto hodně zkalmané a bez peněz anebo naopak moooc nadšené a spoustu peněz ušetřit.;-) Já nevím,já na Zima spoléhám, budu si od něj nechávat šít stejné šaty jako pellulinka nebo glumbi (taky je měly od něj), vypadaly od něj nádherně a holky si je moc chválili, jak co se týká materiálu tak i že jim perfektně seděli. Obě dvě je měli ze saténu, pellulinka barvu ivory a glumbi bílou, já je chci v bílé a i když holkiy říkali,že je Zimův satén dost těžký a já jsem původně moc těžké šaty nechtěla tak do nich prostě jdu, ty šaty za to prostě stojí!!!:-D
Odpovědět
zuziiiicek: ja mam vraj satenove saty a nie je to tazsie ako tie cyklamenove. Skor lahsie mi to pride. Ale je to hruby saten, aj preto ma prekvapilo, ze to nie je az take tazke. Na druhej strane tie cyklamenove maju "elasticky tkany saten", je leskly z oboch stran a je dost tenky. Napriek tomu su tie saty dost tazke. teda vzhladom k tomu, nakolko vzdusne vyzeraju :-D
Odpovědět
@bubblinka: zase sa ich tu tolko nepreberalo a asi ani nikto nemal take saty, ale podobne aj hej najprv zimo: take tu asi ziadna nemala, kvikinek a zuzicek mali take s volanikmi. Podla mna sa vydarili http://www.mojasvadba.sk/album/album.... http://www.mojasvadba.sk/album/album.... (ona ma aj svadobny) asap: podobne uz sil pre discomaniak a hornovi http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/album.... Podla mna by to zvladol aj zimo, vie pekne zdobit ked sa posnazi a ten vrchny material je tenky (rozhodne tensi ako hruby tvrdy saten), ze by ho nemusel az tak zazehlovat a prisivat
Odpovědět
@bubblinka: este som zabudla, ze asap zvykol setrit na volanoch, raz sa stalo ze ich prisil malo a saty potom splasli. Kocka si ale vydupala, ze nech jej aspon posle latku na tie volany a nejako si ich prisije. Potom ked si ich dosila, tak tie saty boli uzasne
Odpovědět
Ranja: myslím ,že ty šaty s málo volány byly od Asapa,ale neověřovala jsem to -moc dlooouhá diskuze :-p . Zimo právě dal třeba kvikince více volánů než má originál
Odpovědět
Profilova fotka
ranja: nj jenže tvoje šatky jsou o dost jednodušší,co se týče kvantity saténu na zpracování...já budu mít šaty MS Ambrosia co mám v albu. Holky mi psaly, že jsou dost těžké,ale,že se to rozhodně vydržet dá,za ten pocit to stojí;-)
Odpovědět
Zuziiiiicek: Vím, že to je risk, nejsem náročný člověk, ale zase doufám, že šaty nebudou ušity ze záclony. ;-) :-D Tvoje šaty jsou nádherné. ranja: Všimla sis prosím tě, jestli šil zimo nějaký typ mojich šatů (viz. album). Moc ti děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
ka1985: já asi celkem náročná jsem,ale Zimova práce se mi líbí. Samozřejmě chápu tvoje obavy, i já je mám, můžu jen doufat. Protže já si opravdu nechci nechat šít šaty u nás za nehorázný peníze a ani si šaty nechci půjčovat, musela bych se celej den bát abych s nima nic neudělala, takhle si v nich budu moct pořádně zařádit!!!:-D A děkuji za pochvalu,tvoje šaty jsou taky moc krásný akorát já jsem na ten princeznovskej styl:-D
Odpovědět
@zuziiicek: ja som ani neporovnavala moje a tvoje saty, skor tie svoje 2. Lebo su cca priestorovo rovnake a tie od zima su lahsie, pricom saten je hrubsi. Takze zase az tak by som sa toho nebala, je jasne ze tvoje budu vacsie a tazsie, ale asi menej nez niekde inde. Ja sama som sa bala zimovych siat, ked len ciastocne satenove (a este tenky saten!) vazili ako 2 kabaty s riflami :). Lebo vsade som citala, ze ake su satenove saty tazke a podobne. Ale nastastie neboli. A to uz nehovorim, ze so zimom sa da aj material dohodnut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych je právě z toho saténu chtěla, sám Zimo mi psal,že z taftu třeba už by to nebylo ono. Já jsem se toho bála jen proto, že na stužkovací ples jsem měla korzetové společenské šaty (z takového toho šustivého materiálu) a nebylo mi v nich dobře od žaludku,připadala jsem si strašně stísněně ale nevím jestli to bylo jejich vahou nebo tím že byly na zip a byly těsné...jen bych nechtěla aby se mi na svatbě stalo to samé:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@ka1985: ziadne take saty a vlastne ani podobne si od zima nepamatam. Vacsina dievcat si na svoj velky den vybera sirsie saty a vacsou suknou a pod. Vlastne moje mali byt uzke a nie su :-D V albume s cinskymi satami mam zopar uzkych z jeho dielne, tak sa kukni ako to zvladol, len vacsina je viac povysivana ako tie tvoje. Ale na tych satach sa neda velmi co pokazit, jedine mozno ten vrch bude nahrubsie riaseny (ak je latka hrubsia, tak ju az tak velakrat neohnes). Od asapa bolo viac takych mermaid siat, a obcas museli na stehnach rozsirovat, lebo boli prilis uzke.
Odpovědět
@zuziiicek: myslis tie saty do fialova co mas aj v albume (stuzkova)? Mne raz prislo blbo zo zlych nausnic: boli to klipsne (taky ten stipec), tazke a silne, ze mi tlacili na nejaky reflexny pod a tiez mi nejako extra dobre nebolo. A nebude to ani tak vahou siat, ale ze kde su uzke. Napriklad ked ti tlacia na hrudnik a nedokazes dobre dychat, tak to je tiez na kolaps. Na brucho mne osobne nevadilo minule, skor je blbe ked ti to stlaca hrudny kos.
Odpovědět
este hodim na 2 odkazy na fotky: tieto su od zima, ako ukazka ze dokaze spravit aj cipku: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... no a spominany volanikovy problem od asapa: http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
ranja: jj to jsou ty saty. No prave ze jsem mela strasne stazenej hrudni kos a delalo se mi tak zle ze jsem ani nemohla poradne slavit a musela kazdou chvili na vzduch. Kdyz jsem si je zkousela v pujcovne tak mi to tak neprislo.:-( proto bych nechtela aby se to opakovalo. Ale asi mas pravdu, svatebni saty jsou na snerovani takze si je kdyztak muzu povolit a ta vaha bude vlastne spocivat nekde na bocich a to by snad nemelo delat problem.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ranja: saty z prvniho odkazu jsou fakt krásný ty se mu povedly,to by mohlo ka1985 potěšit. Ale ty volány mu teda fakt nejdou, fotka po došití volánů krása,ale předtím teda...:-(
Odpovědět
@zuziiicek: tie satky si mala z taftu, taft je tkany sposobom, ze dokaze menit farbu. A je dokonca aj lahsi ako saten. My zeny dychame hrudnikom a chlapi skor bruchom, takze ked si prilisne stiahnes hrudnik, nerobi to dobre. predpokladam ze sa ti motala hlava na tej stuzkovej. A to hned ani nezistis ze ta prilisne stahuju, az po case, hlavne ked sa hybes a potrebujes viac kyslika, tak si uvedomis ze ti je zrazu nejako mdlo. Moje cyklamenove boli tabulkovo o 5 cm uzsie nez moj pas, ale nic mi to nerobilo, lebo na hrudniku ma netlacili. A to som doma v nich asi polhodinu bola, aj som sedela a chodila po byte a ziaden diskomfort. Rovnako ani neskor ked som v nich bola cely vecer az do rana (vlastne asi 12 hodin). Takze ked sa nestiahnes so snurovackou az na ex, tak by si nemala mat problem. Vahu siat budes mat rovnomerne na celom tele a nie len na hrudniku. *tie volanikove su od asapa, nie od zima, zimo skor volaniky pridava
Odpovědět
Profilova fotka
ranja: moc ti děkuju za rady, doufám,že budeš mít pravdu, protože já nechci žádný šaty na převlečení,chci si svatební šaty užít až do úplnýho konce!
Odpovědět
@ranja:vdaka za tipy, zimova praca na fotkach, co si poslala sa mi fakt paci..ja z volanov chcem skor ubrat, takze ani v tom nevidim problem..skusim ho kontaktovat a uvidime.. akurat sa zatila velmi neorientujem v materialoch, myslis, ze ta vrchna cast je potiahnuta sifonom a pod tym je saten?a ma zimo aj nieco ako saten len nie z vyraznym leskom?
Odpovědět
ranja: tie cervene s balonkovou suknou su kraaaasne! :-)
Odpovědět
@bubblinka: nasla som tvoje satky aj na jeho ebayi za 199 aj s cestou. Material uvadza saten a organzu. Pri podobnych ma este obcas saten-tyl, raz som videla sifon-tyl. Ja sa z toho tiez neviem vysomarit, ale napriklad sifon je velmi padavy a najradsej je rovny. Teda nie je problem ho ohnut, ale ani v tom ohnuti nedrzi az tak tvar a je elasticky. No a je menej priesvitny. Organza je priesvitnejsia a tvrdsia (bavkala som sa v metrovom textile pred objednanim) a podla mna nie je problem, aby drzala tvar. Tyl je asi najtvrdsi. No a saten: to co mam ja, vobec nie je brutalne leskle, skor je to take matno leskle. Myslim ze predtym si dievcata vyberali taft aby sa im to menej lesklo. A existuje aj matny saten, popripade on ti aj poradi co sa tam bude hodit.
Odpovědět
este ma napadol pripad ked si baba presadila iny material na saty, v tomto pripade spominany sifon, Autorom je asap. http://www.mojasvadba.sk/album/album....
Odpovědět
@ranja: si zlata, dakujem za info..stale spekulujem nad tymi volanmi..najnovise zvazujem moznost skombinovat vrchnu cast z pronovias hamlet a spodnu z pronovias hechizo..snad by to slo,aj ked viem,ze prilisne spekulacie sa vo finale nemusia vyplatit,tuna by to snad mohlo byt schodne..:)
Odpovědět
@bubblinka: matros aj zdobenie je rovnake, dokonca mi to sedelo aj ked som vrchu cast kopcila :-D http://img29.imageshack.us/img29/5110... jedine ze by ta sukna v tom druhom bola tak riesena ako je riesena kvoli vrsku
Odpovědět
ja som trubka, som dala vrsok namiesto spodku :-D , ale aj tamtie mozu byt :-D
Odpovědět
uz asi spravna kombinacia http://img163.imageshack.us/img163/90...
Odpovědět
@ranja : super, krasa- dakujem velmi, velmi- poslem mu rovno upravenu fotku,nech to pochopi bez obsirneho vysvetlovania :)
Odpovědět
Zuziiiiicek - Přesně moje řeč, taky se nechci bát jestli je zašpiním. Mám ráda taky princeznovskej styl, uvidíme teda jak budou "MS" vypadat na mě, ještě jsem nebyla schopna ani dojít si je vyzkoušet, třeba skončím v něčem jiném. :-D Doplnila jsem si album, líbí se mi i takový styl - jednoduchý. P.S. Ty šaty mě potěšily, díky ranjo. :-)
Odpovědět
Ka : podívej se tady do bazaru nějaká nevěsta tam nabízí stejné šaty ci si chceš nechat ušít. Myslím,že jsou taky z číny ,tak takhle přibližně by asi vypadaly od Zima.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?