Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
zuziiiiicek: to je moc, jak jsi to počítala? Mě to vychází na 4495 Kč
Odpovědět
Ahojte kocky, davali ste si niektora sit saty co mam v albume od zima? (fotka je z jeho ebay-u). Chcem ich ako vecerne skor a rozhodujem sa medzi satami co som si sama nasla a tymi z jeho ebay-u. Cena je podobna, tak keby som videla vysledok, skor sa rozhodnem. Vdaka!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím vás, je některá z vás ochotná mi poradit a pomoci s platbou přes paypal Zimovi? Co je k tomu třeba? Jak to udělat? atd....nikdy jsem takhle nic neplatila:-( A jak Zimo pozná, že je ta platba zrovna ode mě? prosím pomoc... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co prosím znamená doslovně tato věta?? - "we will begin the work ASAP once you finish the payment "
Odpovědět
"we will begin the work ASAP once you finish the payment " = zacneme s pracou len co dokoncite platbu. ASAP znamena as soon as possible = tak skoro ako je to mozne
Odpovědět
Profilova fotka
ranja: děkuji mockrát!;-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmátlo mě to ASAP:-)
Odpovědět
mě taky :-.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zuzííícek, trochu zdražil, mě šaty stály 3500kč asi 170dolarů. Ale ASAP byl dražší. a jak píšeš, taky sem nevěděla co je to ASAP v tom mailu :-) jinak pokud nemáš paipal účet musíš si ho zřídit, a nebo poslat přes někoho. Já jsem šaty jedné nevěstě platila. ona vložila peníze na můj účet a já je poslala zimovi a poslala jí potvrzení o platbě. Neměla paypal účet tak se to udělalo takhle. Ale už si nepamatuju nick :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, svadba ma caka sice az o par mesiacov, ale uz sa obzeram po satach. Pozerala som sa na eBay do ponuky cinskeho predajcu s prezyvkou asapbay. Nechce sa mi tu teraz citat vsetky prispevky, tak mi prosim len napiste, kto ste si od neho saty objednali, ake ste mali skusenosti. Za ochotu a odpovede dskujem :-) Miska
Odpovědět
Profilova fotka
Kocky aj mna by zaujimali skusenosti :-) popripade vedel by mi niekto poslat cez IP link na Asapbay? Dikes
Odpovědět
Profilova fotka
dvesestry tak asapbay byl nejvetsi prodejce cinskych satu..ja sama od nej mam saty.. ale zimo je lepsi, evnejsi a hlavne spolehlivejsi... takze bych ti doporucila se obratit tam...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zdravím, jsem si jistá že je tady odkaz na tohoto opěvovaného činanka Zimu spoustu odkazů, ale já je prostě nemůži najít. Byla byste některá tak hodná a napsala ho sem?děkuju
Odpovědět
monaabaki: toto je jeho ponuka na ebay http://shop.ebay.com/zimolau318/m.html (ak to zmazu tak daj do googlu zimolau318)
Odpovědět
Cauko, tak som objednala... kedze nejake dlhe saty potrebujem, rozdelila som riziko a objednala z 2 roznych zdrojov /optimizmus je zaklad :-D /. 30.9. z lightinthebox, ich konfekcne velkosti su asi najblizsie realnym konfekcnym velkostiam a ked daju "sale", tak aj cenovo sa daju. Vysli ma na necelych 140 dolarov aj s dorucenim. Tolko mi nukal aj zimo na tie modre. Platba cez paypal, ale ani som to nepostrehla, uplna pohoda. V nedelu (3.10.) mi napisali ze uz saty zosivaju. 3.10. od zima cez ebay. Som naivne odklikla v noci, ze snad sa v cine zacne den, ale oni su asi na europsky cas nastaveni, lebo sa ozval az na druhy den pred obedom. Kazdopadne 4.10. poobede detaily dohodnute a mozem cakat =-) Inak co som si vsimla, tak kazdy jeden cinan ma svoju vlastnu predstavu o konfekcnych velkostiach, cim "motivuju" na objednavku na mieru a potom plati klauzula o navrateni len v pripade brutalnych odchyliek a chyb. Netvrdim ze toto bol umysel, ale jednoznacne ich to chrani.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky a od asapa už nikdo neobjednává, koukala jsem na jeho web a má tam zase dalších x nových šatů co nabízí, od světových návrhářů, kdo ví jak šije te(d, poslední byla alkapinka? nebo ještě někdo? prosím o info. moc děkuju;)
Odpovědět
Nevím ,raději bych to neriskovala.Před létem jsem mu několikrát psala, kolik za šaty a po každé mi napsal vyšší cenu.Takže můj dojem nic moc. Taky neodpovídali na každý mail ,jen někdy.
Odpovědět
baby a o takom, ze endenbridal ste poculi? ak ma niekto skusenost pomohlo by mi to velmi!!!! lebo tam ponukaju aj moje vysnivane saty ktore by ma inac stali jednoducho privela...
Odpovědět
A jaké jsou to šaty? Zimo ,který je osvědčený ,ti ušije skoro všechno, stačí poslat fotku tvých vysněných šatů.Taky má velmi nízké ceny. :-)
Odpovědět
radkaja, posles mi nejake info na toho "zimu" do ipecka - akoze nejaku tu stranku alebo mail alebo nieco... akosi mi to nic nehovori... :-) a este som nasla aj jasminesbridalshop - ktovie ake je to... :-o
Odpovědět
Jinak o "zimovi " je tady pár stránek zpátky velká diskuze ,tak by sis to mohla přečíst. Šije fakt hezky ,nevěsty byly s jeho prací velmi spokojené. Jinak těch číňských obchodníků se šatami je velmi mnoho ,takže nevím jestli tady má někdo zkušenosti zrovna s těmi co jsi napsala.Je to u nich risk kupovat šaty.Prověřeného a osvědčeného tady máme jen" Zima".
Odpovědět
Ahojte...neviete ako to je s balnym (postovnym), prevodom a colnou a spotrebnou danou?....nie je to nahodou tak, ze ak si kupim saty za cca 300 USD plus postovne a balne cca 70 USD + prevod cca 50 USD a k tomu priratat 12% colnu dan a 19% spotrebnu dan...cize saty by stali spolu cca 520 USD a na nase by to bolo cca 380€ a to sa oplati??? Ja neviem, len som sa bola pytat na colnici a tam mi povedali, ze sa aj jedna aj ta druha dan plati...neviete poradit?
Odpovědět
Lerysa: to clo a vsetko zavisi od oznacenia balika od predajcu (napriklad ako gift) a od kostelacie hviezd a nalady colnikov. Nie kazdy balik totizto preclievaju. A ked uz preclievaju, tak podla dokladov s balikom, alebo podla tych ktore im ty dodas, ak si vypytaju. Cinania casto posielaju s napisom "gift", alebo s nejakou proforma nizsou fakturou. Clo sa plati az nad sumu 150 eur (pod 150 ziadne) a dph nad 20-22 eur. Inak platit clo a dph aj za postovne je blbost, nie je to tovar, ale sluzba 8-( . Napriek tomu mi ho asi raz aj nauctovali, sice v zahranici... ale dodnes neviem rozlustit z akej sumy mi to vlastne ratali, lebo to nesedi ani na tovar, ani na tovar+shipping :-p
Odpovědět
dakujemk Ranja ;-)...mas pravdu s tym clom, ze 150€ atd...lenze 300 USD je viac ako 15O€ ci??? ja som este teda saty za 20€ a ani dokonca za 150€ schopne nenasla :-) (aby som clo neplatila :-)))))....tie co si chcem objednat stoja v prepocte na nase 220€ a s balnym a prevodom z ciny 308€ a z ceny siat plus ta 31% dan cize tych cca 100 USD (pocitam tu dan len z ceny siat, alebo sa musim doucit matiku?) tak ako pocitam je to velmi drahe stale zaplatim tych cca 380€ ved to je riadna palka...ja neviem...
Odpovědět
prosím ty, které objednávaly u zima (nebo i jiného číňánka) jak ste to řešily se clem a daní v ČR? (klidně i do IP) děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
Káto, nijak, nikdo po mě nic nechtěl :-) jen mi přišel balík
Odpovědět
pellu.. prečo si zmazala album?? =-) .. tak som si ho rada pozerala..
Odpovědět
Lerysa: no 300 je viac ako 150 eur, ale kto hovoril ze sa ku nim treba aj priznat :-N . Asap kedysi kym to tu este frcalo, tak posielal saty s proforma fakturou na nejakych 80 (uz neviem ci eur, ci dolar), co bolo bezpecne pod hranicou cla. Cinania su skor "flexibilni" v tomto a ked ich poprosis, ci by nemohli uviest nizsiu hodnotu pre potreby colnice, tak asi by s tym problem nemali. Odkial si chces objednat?
Odpovědět
Profilova fotka
clo a dph sa vyratava aj z postovneho v pripade, ze je to expresne postovne, teda EMS alebo Express Mail z USA. Ak mate moznost objednavatjte si to k niekomu do CR, tam je limit 150 euro aj na dph aj na clo.
Odpovědět
Profilova fotka
pellu a ty jsi Zimovi psala aby ti na balík napsal "gift" anebo aby tam napsal nižší cenu abys neplatila clo? Nebo to dělá automaticky?? A ptám se stejně jako simcab- pročpak jsi smazala album, bylo jedno z nejkrásnějších a taky jsem na něj ráda občas mrkla;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?