Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
potom este existuje taky druh latky v sucasnosti hodne pouzivany na svadobne i plesove saty, co vyzera ako kvazi sustiak, proste taky akoze pokrceny a to by mal byt nazov taffeta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
claire: jj to už jsem viděla ale to se mi už vůbec nelíbí.;-)
Odpovědět
zuziiiiicek: ale to su tiez rozne druhy, ja som tiez videla take co fakt vyzerali jak sustaky do lesa, myslim tym material ale je potom aj taky druh ze to ma miestami len akokeby take mierne pokrcene a to vyzera dobre, ved mrkni do sv.albumov, niektore zabery ked su zblizka to je dobre vidiet, to su take nekrcive materialy
Odpovědět
Profilova fotka
claire: aha, tak tohle jsem zas nevěděla:-D mám se ještě co učit. Viděla jsem jen zrovna ten "šusťák do lesa". Ale i tak...už nechci třetí možnost, stačí, že se nemůžu rozhodnout mezi dvěma:-D:-D:-D
Odpovědět
PROSÍM MÁTE NĚKDO ODKAZ NA ZIMA NA EBAY? NEMŮŽU HO TAM NAJÍT DÍK :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám barvu ivory - slonovinová kost. zuzííííícek: bílou měla glumbi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
¨jojo ten satén nebyl tak hebký a lesklý tak akorát, moc se neleskl
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte babenky, dnes som poslala Zimovi fotku siat, miery, tak sa som nedockava, ake mi dojdu :-S
Odpovědět
pellu, ty si ich mala krasne ;-)
Odpovědět
ja by som chcela šiatky biele, ale nie úplne bieľučké.. v nicole sa tá farba volá prírodná biela.. ktovie ako ju volajú číňania.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
simcab: já nevím ale já neměla bílé ale ani ne smetanové. na fotkách jako bílé působí ale nejsou. A jsou to ty ivory - slonovinová kost
Odpovědět
ahojte.. aj ja som dnes zaslala zimovi mail s fotkami šiat.. som zvedavá kedy sa mi vyjadrí, či ich vie ušiť a za koľko.. :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Jsou to ty šaty co máš na sobě v albu ? :-)
Odpovědět
áno, radka sú to tie..
Odpovědět
Tak myslím ,že to pro Zima nebude problém je ušít,podobně hodně řasené měla pellullinka. Nebyly ty šaty hodně těžké ?
Odpovědět
no nebude to pre zima problém, už mi odpísal, no veľmi sa čudujem, že salón na slovensku mi ich vie ušiť lacnejšie =-) inak šiatky sú prenádherné podľa mňa :-) váhu som cítila, ale nebolo to nič hrozné.. my nebudeme tancovať, čiže no problem, ale na takú klasickú svadbu si ich neviem veľmi predstaviť.. ja som si ich vybrala hlavne kvôli pekným fotkám x-)
Odpovědět
Myslím ,že zimo doposud šil šaty tak do 5 tisíc. Kolik ti napsal,že za ně chce?
Odpovědět
250$ :-S
Odpovědět
Jejda tak to pěkně zdražil. :-(
Odpovědět
asi kvôli tej látke.. je jej tam veeeľmi veľa.. :-.
Odpovědět
A dívala jsi se na jeho nabídku na Ebay tam se mi zdá má šaty levnější.Třeba by sis vybrala nějaké podobné.
Odpovědět
neriešim to, slovenský salón mi ich ušije za podobnú cenu s tým, že ich objednám cez internet, ale vyzdvihnem si ich osobne a upravia ich presne na mňa.. čiže som spokojná :-)
Odpovědět
Tak to je dobře . :-)
Odpovědět
simcab: nerada by som ta nejako odradila len mi nie je jasne z tvojho prispevku, ze kto vlastne tie saty bude sit. Ten slovensky salon? A co ta objednavka cez internet? Ak ich bude sit ten salon, t.j. budes chodit priebezne na skusky siat a budes vediet zasiahnut do finalnej podoby, tak ok. Ale mne sa skor zda, ze ty si saty objednas cez net, oni ich objednaju a prides k nim potom ked dorazia a upravia ti ich na mieru. Co je vlastne to iste ako ked si sama objednas u Zima, a potom odnesies do krajcirstva na pripadnu upravu. A uz si videla ako sije ten salon? T.j. realne saty? takze este raz, nepropagujem Zima, ani neodradzam od slov.salonu, len si to dopredu prever. Lebo uz som tu citala aj take skusenosti, ze to bolo presne takto, ze si holka myslela ze saty jej bude sit krajcirka z toho salonu ale oni ich len objednali (niekde v Cine pochopitelne :-p ) a ona prisla pre hotove saty a tam jej ich upravili ak nesedeli, akurat ze tie nazory na kvalitu siat neboli bohvieco. Lebo ak by ten salon bol len sprostredkovatel, tym padom nevies kto v reale to bude sit a ja osobne by som radsej teda stavila na overeneho cinanka ;-)
Odpovědět
claire, vďaka za názor :-) salón je overený, viacero báb si tam dávalo šiť šaty a boli veľmi pekné.. mimochodom, šijú ich v maďarsku.. ale pre mňa za mňa nech ich šijú aj na kamčatke :-D ide najmä o to, že cena sa mi o nič nebude navyšovať, ako je to napr. pri tom cle a tak..
Odpovědět
Profilova fotka
simcab: 250$ není ještě tolik. Záleží na kurzu přičemž dnešní kurz je 18,235, tak je to furt levné 4558,75 Kč.
Odpovědět
zuzicek, je to dobrá cena, ale za takú podobnú mi ich ušijú aj tu slovensku, pričom mám možnosť si ich aj vyskúšať keď si pôjdem pre ne a ešte mi ich upravia..
Odpovědět
Profilova fotka
Simcab: To pak samozdřejmě záleží na tvém rozhodnutí. Držím palečky, aby byli stejně krásně, jako originál. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem psala Zimovi, že jsem se nakonec rozhodla pro šatky jaký měla glumbi a pellu a ptala jsem se na cenu, napsal mi 249$ včetně dopravy, což je, jestli dobře počítám, kolem 7000,- Kč:-(((((((((((((( Nejak zdrazil nebo ne?:-((((((((((
Odpovědět
Profilova fotka
nééééé omyl kecám, přepočítala jsem si to jako libru :-D jsem mamlas:-D takže 4500,- Kč....tak to už by šlo:-D:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?