Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: jj, uprimne, ja takovy ty "znackace" ktery to nosi, aby se predvedli, nemuzu ani citit. To jsou proste povrchni idioti. Pokud jde o kvalitu, to je jina. Ja treba nemam na vsechno znackove, ale co se tyce veci, jako jsou zrovna boty, nebo veci, ktere maji vydrzet a na cem mi zalezi, tam si priplatim za original. A proc? Protoze nejsem tak bohata, abych kupovala levne veci - neboli, nemam tolik penez, abych kupovala kazdy mesic neco noveho :-D Tady jsem videla uz vicero povedenych satu, ale bohuzel to beru jako stesti nez jako dukaz toho, ze ASAP sije kvalitne :-N Ono totiz nevesta se zkazenymi saty se nepochlubi tolikrat jako ta s povedenymi :-N A nevesty kterym se podarilo mit pekne saty od asapa opravdu gratuluju!!! ;-) Ja bych na to nervy nemela, strachy bych nemohla spat...
Odpovědět
Profilova fotka
tekynka: jj dočkala ;-) no stejné nebudou to všichni víme, o tom tady kolikrát taky holky píšou, ale přesto pořád někdo tvrdí že jsou úplně stejné a k nerozeznání od originálů a o tom se tady často píše ;-) já jsem chtěla pořádné šaty, ale na jejich koupi bohužel nemám, to se klidně přiznám, takže jsem si ušetřila alespoň na to půjčovné no ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tekynka: jestli pises me, trochu jsi nepochopila o cem mluvim. Ja mela treba znackove La Sposa za 6.000,- a uz jsou moje, takze kdo tu mluvi o drahych originalech a o nejakych tridach??? :-p :-D =-) Me je jedno, jestli si nekdo koupi cinsky saty. Ale kazdy ma narok na nazor. A to ze to nikdy nebude stejna kvalita jako original je preci fakt, od toho se taky odviji lepsi cena. To neni zadne haneni nebo shazovani... =-) Jestli to tebe osobne urazi, to uz je bohuzel problem uplne nekde jinde...
Odpovědět
Profilova fotka
Omlouvám se, ale tím pádem patřím do nižší třídy, když mám ušité šaty od číňana, au ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nic proti, ale jediny, kdo tu neustale pise o nizsi tride, jste vy... Trochu nechapu, to je urazene ego? =-) trochu zbytecne... Ja taky chtela saty od cinanu, a to od Silhouette fashion. Ale kdyz muzu mit za slusnou cenu saty, u kterych se nemusim bat, co z nich vyleze, sahnu po nich. To by asi udelala kazda druha ze, a neni na tom nic povrchniho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...a nikomu tady nedávám najevo že bych byla někde výše než jsou ony, nikomu jsem jeho šaty nehanila...spíš mě štve když někdo napíše že rozdíl tam opravdu je a holky se hned na dotyčného vrhnou s tím, že ty šaty jsou přece stejné což asi za ty 3.000 není možné že?
Odpovědět
Profilova fotka
nuuna: Já se za to nestydím, mě se to líbí jsem spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: souhlas. Ale nema to cenu. Tady se to vnima jako osobni utok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicek: a proc by ses mela stydet??? Holky, proberte se :-D :-D :-D Kdyz je nekdo spokojeny, je to idealni stav. Ale to ze uspech neni zarucen, to je fakt.
Odpovědět
Profilova fotka
...no právě že holky tady podrážděne reagují sami takže nevím, sami se možná pasují do té "nižší třídy" jak tady někdo psal...já rozhodně žádné třídy nevidím ;-) taky mě zaráží když kouknu na bazárek kolik šatů tam je ale nikdo tam nepíše odkud jsou šaty, kdo je šil atd. tak si za tím přece mají stát ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám šaty od stejného výrobce (číňana), jako pellulinka a stáli mě 4000kč. V salonu chtějí za ně 12 tisíc.
Odpovědět
Holky, nedávejte vydělat číňanům za umělotiny. Vždyť za podobnou cenu byste si zde v Čr mohly nechat ušít i šatičky z hedvábí (já z hedvábí budu mít, znám ceny). Nebo koupit originál šatičky třeba zrovna z Potěšení, mívají super výprodeje. Sestřenka takto koupila překrásné šatky. Já teda nevím, kolik stojí ty šaty z ebay, ale někdo tu psal, že ho to stálo 6 tisíc, ne? Chápu, že pro někoho šaty nejsou středobod vesmíru, prostě si nějaký koupí, aby to aspoň trochu vypadalo jako svatebky. Ale když se člověk trochu snaží, za podobnou cenu dostane víc, to jsem chtěla říct.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nuuna nemyslela jsem to konkrétně píšu obecně.....je to ale začarovaný kruh , kdo chce tak je má , kdo nechce tak je nemá, jen mi tu chybí tolerance a trochu ucty.......jinak je mi to fuk opravdu, s mým egem to nemá opravdu co dělat;))))
Odpovědět
Profilova fotka
tekynka: ale ja nikomu uctu neberu ;-) A tolerance mi tu taky chybi, ale oboustranne. Jen odmitam to, ze by byl jediny rozdil v cene, a vse ostatni bylo stejne, to je i z hlediska obchodu nemozny ;-) Nic jineho, z ceho bych asi rada byla obvinena, jsem nenapsala ;-) treba pellu ma uzasny saty a pamatuju tusim taky mysku, ta mela saty jako princezna. Ja bych na to proste jen nemela nervy, protoze pak clovek vidi ty co se nepovedly, a takove nervy asi nechce pred svatbou pridelavat zadna nevesta :-)
Odpovědět
http://www.levnesaty.ic.cz/ Nevím, zda tohle znáte - jsou tam fotky šatů - kopií z ebay. Je mi jasné, že ne všechny šaty z ebay vypadají tak strašně,. Jestli ještě můžu radit - pokud si necháte šít takto šaty, měly by být jednodušší - žádné krajky, šití korálků. Ta čínská krajka hyzdí šatičky nejvíc, je to taková ta tlustá těžká laciná krajka a to jde vidět HODNĚ. Plus specifikovat, že nechcete látku s leskem, protože to taky vypadá jak z těch výloh. Viděla jsem tu jednu slečnu, co měla velice jednoduché šatičky, kopie ze 7th heaven. Byla to jen široká sukně a korzet a pokud pominu fakt, že jde o fake (což se mi samo o sobě trochu příčí), tak budu upřímná - vypadaly moc pěkně. V jednoduchosti je krása.
Odpovědět
Myslím že tady nikdo netvrdil ,že šaty od Zima jsou úplně stejné jako ty značkové,podle kterých je šil, to po něm nikdo snad ani nežádal .Holky mu daly volnou ruku co se týče detailů výšivek apod.Ve finále však vypadají velice dobře a dostatečně kvalitně,což by za 3000 v čechách nikdo nedokázal.
Odpovědět
Profilova fotka
radkaja: no, ne vsechny od Zima vypadaji dobre a kvalitne ... Ale obcas se zadari. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ať si každý myslí co chce, důležité je přeci, že je každá nevěsta spokojená s tím, jaké má šaty ať to jsou půjčené přímo ze salonu originál nebo šité od číňanů.
Odpovědět
Zuzicek ty máš stejné šaty jako Kvikinek že? Kvikinek vypadala fakt nádherně,ty šaty byly krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
radkaja: přesně tak mám je stejné akorát, že kvikinek je má bez vlečky. Já je mám s vlečkou.
Odpovědět
Profilova fotka
radkaja: no už je to déle co jsem se tady přidala k holkám ohledně jedněch šatů, které jsem si v salonu taky zkoušela, slečna si je nechávala šít teď nevím u kterého prodejce z číny...některá z holek pak napsala že ten vršek se moc nepovedl, že originál je mnohem lepší a semlela se hrozná přestřelka že ty šaty přece vypadají úplně stejně jako na obrázku tak to je moje zkušenost no ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
není číňan jako číňan
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicek: já vím to bylo jen tak obecně k tomu co psala Radka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: ;-)
Odpovědět
Jeste pridam poznamku k latkam z ciny...asi to zase zalezi cinan od cinana, ale od zima jsou latky kvalitni, potvrdila mi to i svadlena. V cechach by se na stejnou cenu neslo dostat, protoze pry za ty penize bych tady nekoupila ani tu latku, co na saty byla potreba.
Odpovědět
Zima ma aj svoju stranku web ? IP dakujem
Odpovědět
nemá :-(
Odpovědět
Já taky v čechách lástky nekupuju :-) Ale názor na kvalitu mám jiný, je podle mě rozdíl přírodní hedvábí a lesklá umělotina, ze který šijou oni
Odpovědět
Nevesticky, je tu niektora, ktora nebola spokojna so satami???? Zatial som tu nasla iba spokojne ohlasy, alebo kritiky na cinanov a ich saty od dievcat, ktore od nich saty nemaju..... A verim, ze nie kazda bola spokojna!! Chcela by som pocut ich nazor!!! A co ste potom robili??? Pls.....
Odpovědět
no tak to sem se toho zase dověděla...že vás to baví dokola mlít pořád to samý snad na 4 stránkách :-D upřímně, když mi někdo řekne cenu za půjčení 15tisíc tak na to fakt nemám a nevidím důvod proč si nenechat podle obrázku ušít podobný za tak příznivou cenu ;-) (samozřejmě s rizikem, že ne vždy se to povede) beronsche - určitě tu byly i holky, které nebyly uplně spokojené ale už si bohužel nepamatuju jejich jména, většinou pak šatky nechali poupravit někde u švadleny a nebo je prodaly ...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?