Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Holky,která ještě čekáte na šaty od Zima ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radkaja: mě se teprve u Zima šaty šijí.
Odpovědět
kvikinek- aj podla mna sa saticky velmi vydarili, zimo je proste machr :-D schvalne, kolko by stalo pozicanie v salone a kolko ta stali od zima? tie volany su lepsie ako na originale, a vysivanie mu ide, vid predchadzajuce modely co sil, takze myslim si ze sa mozes tesit budu krasne aj nazivo :-)
Odpovědět
pujceni na 4 dny by vyslo na 9500....coz mi prijde naprosto sileny, kdyz vezmu, ze usite je mam za 175$ ...necele 4 tisice a saty mi zustanou. Zitra je ma posilat, tak doufam, ze se po ceste nikde nezdrzi.
Odpovědět
kvikinek, to vazne???? :-. tak neni o com :-) dobre si spravila ;-)
Odpovědět
zuzicek: to budeš mít stejné šaty jako kvikinek ,nebo jsem to špatně pochopila z těch fotek z vašich alb? :-)
Odpovědět
radkaja: jojo, bude mit ty same, akorat s vleckou...ja jsem chtela bez vlecky.
Odpovědět
Profilova fotka
radkaja: budu mít ty samé, jako kvikinek, jak již viz. výše píše. Díky ní mi dodala odvahu do toho jít. Opravdu cena za půjčení je katastrofická. Mě stáli 4000Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
kvikinek: přidávám se, teda ty volány vypadají opravdu líp a mnohem.
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: Chci ti taky moc poděkovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: není za co ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale je a moooooooc ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jeste jsem pro srovnani pridala do alba fotky originalu na modelce.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
kvikinek: pridavam sa k ostatnym babam, su krajsie ako tie v salone ;-) mozes byt velmi prevelmi spokojna :) je tu vobec niekto kto nemal so Zimom dobre skusenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
já bohužel mám jinou zkušenost. Vybrala jsem si šaty v salonu a nechala ušít tam (později jsem se dozvěděla, že je nešije přímo salon, ale kdosi v JV Asii:-( o Zima se ale evidentně podle vašich skvělých referencí nejednalo ;-) a šaty neodpovídaly předloze!! - vypadaly výrazně hůř, jiný střih, neseděly, krabatily se, nekvalitně přišitá krajka a mnoho jiných nedostatků!!, takže já nedoporučuji šaty z Číny :-( Nakonec jsem si (ty původní bych se styděla obléct i na maškarní)nechala ušít opravdové originální od české návrhářky - cena ne o moc vyšší, než u toho šuntu, ale ta kvalita úplně jinde!!! Mám opravdový originál a přesně takový a z takového materiálu, z kterého jsem chtěla...na fotky klidně mrkněte do albíčka...
Odpovědět
Ono totiz neni cinan jako cinan. Zuzicek je objevila i na webu paulastyle, ale tam zdaleka nevypadaly tam pekne a mely nekvalitni vysivku. Takze to opravdu zalezi, na koho clovek narazi. Na saty od zima tu byly dobre reference a co se tyka me, tak nezklamal (alespon zatim podle fotky).
Odpovědět
Profilova fotka
Ladik1: Ono nejdřív než se nevěsta rozhodne pro ušití šatů, tak by si měla zjistit reference. Je sice hezké, že je ušijí, ale v jaké kvalitě. Proto i já jsem se dlouho rozhodovala až tady jsem poznala, jak Zim výborně šije šaty. A proto díky holkám kvikinkovi a paullince jsem do toho šla. Jak vidíš všechny holky jsou se Zimem spokojené. Já jsem klidná, jelikož vím, že šaty budou nádherné.
Odpovědět
Profilova fotka
ladik: no ono hodně prodejců šaty nešije ale objednává, jenže si k tomu přirazí svoje peníze a proto je cena vyšší. Tady se jedná o reference holek co si šití šatů zprostředkovávají samy ne přes salony
Odpovědět
socina: jak to vypada s tvymi saty? Uz budou zuzene? Vsechny je urcite moc radi uvidime primo na naveste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kvikinek: švadlena má dovču takže až příští týden Děcka pustila jsem se do něčeho děsného, sehnala jsem stejné korálky jako mám ve výšivce na šatech a dělám z nich takovou tu motaninu na krk a uši a snad i do vlasů. Už jen navlíknout 9 řad a mám to, snad to do svytby stihnu :-D Jedna mi trvá cca hodinu :-N
Odpovědět
Ahoj holky. Vložila jsem do Alba šaty originál a šaty od ZIMA. Můžete kouknout a uvidíte. Ty co váhájí jestli si je u něj nechát šít, tak můžou porovnat. Já jsem nad něma plakala jak jsou krásné. Ještě je ale nemám doma. Fotky nechám asi 2 dny pak je smažu.
Odpovědět
Profilova fotka
pege3: Tak ty jsou fakt super. Už se těším na ty moje :-)
Odpovědět
pege, šaty sú fakt veľmi veľmi pekné! x-)
Odpovědět
Nádherné šaty .Zimo je machr.
Odpovědět
pege3-tak to sa ti ani nedivim ze si od radosti plakala, spravila by som to iste, su NADHERNE!!! :-) :-) a pre tu malu druzicku takisto, nieco prekrasne. ale je pravda ze taketo krasne kusky su v poslednej dobe len od zima ;-) je to macher, fakt super! :-)
Odpovědět
page3: jsou nadherne :-) Ja jsem taky byla dost nameko,kdyz mi poslal fotku mych satu. Uz je mel poslat, ale stale mi neposlal cislo baliku :( Komunikace neni uplne jeho silna stranka, ale saty umi nadherny.
Odpovědět
Holky díky za pochvalu. družičkové šaty jsou pro dceru. Minulý rok jsme byly na svatbě a dcera měla stejný účes jako ta holčička na obrázku. Takže bylo hned rozhodnuto se šatama pro ni. Až příjdou tak přihodím ještě fotku, jak vypadají oblečené.
Odpovědět
A posilal uz ti cislo baliku? Ja na nej netrpelive cekam a uz mi prijde blbe ho neustale uhanet...
Odpovědět
Číslo balíku mi ještě neposlal musím mu zaplatit druhou půlku. Jinak jsem mu ve středu večer psala jak jsou na tom mé šaty, jak dlouho to ještě bude trvat (trvalo to měsíc). A on místo odpovědi poslal rovnou fotky, které mi vzaly dech. Já s ním problém v komunkaci nemám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?