Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
catry...doporučuji přečíst si pár starších příspěvků a budeš hnedle v obraze :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo maminka, protože to přišlo k našim. Já je uvidím až v pondělí. Mamina dostala bojovku rozbalit a proskoumat. abych se uklidnila
Odpovědět
Profilova fotka
catry: Určitě bych někupovala u někoho, kdo nemá 100% feedback a aspoň 300 prodejů, tedy pokud není ověřený :-N
Odpovědět
Holky, tak jsem si tak zběžně přečetla diskuzi od února a musím se přiznat, že mám trochu obavy si šaty objednávat sama ( nejsam si tak jistá v angličtině, nepamatuju si všechny "vychytávky" apod.) Nemohla byste mi některá, co s tím už máte zkušenosti, pomoct? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
catry: já v angličtine nejsem dobrá vůbec!!!A google překladač mi to vlastně vyřídil :-)
Odpovědět
Tak jsem si vcera psala prodejci, u ktereho mam objednanou spodnici, ze jsem jeste nic neobdrzela (je to 12. den, co mi poslal mail, ze ja balik zaslany - on byl teda bleskovy, do par hodin od zaplaceni pres paypal) a on mi odepsal, ze s touto spolecnosti to trva 10-25 dni. Ta horni hranice mi teda pripada dost velka, i kdyz je to z Ciny :-) Saty mi sly tusim tyden. Jak se Vam co dorucovalo dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
já je měla za 3 dny doma
Odpovědět
yanulla - no obavam sa ze iba spodnicu ti nebude posielat kuryrom ale normalnou air mail a to zial moze trvat aj tri tyzdne :( Mne takto posielali par veci a bolo to vacsinou tak do dvoch az troch tyzdnov v prahe...
Odpovědět
Mně se stalo, že balíček ležel 14 dní na celnici, jako že nestihali i když se clo neplatilo.
Odpovědět
Ahojte krasky :) chcela by som sa opytat ma niektora z Vas saty zo šifonu? Ked tak mi neviete poradit ako ich treba vyzehlit aby sa to neznicilo? A skusala ste ked tak niektora ten šifon prat? dakujem 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám šifon na sukni co mám na ples, od Prostějova. Po plese ji vezmu hodim do pračky na ruční praní a usuším a pak vyžehlím
Odpovědět
Tak spodnice je doma :-). Tak jak pise liske, slo to jako obycejny dopis a postacka pry to nehodila do schranky jen proto, ze by se to tam neveslo. Spodnicka paradni. A saty na ni totez :-). Jen se chci zeptat, kde maji koncit saty? Maji se dotykat zeme, nebo i par centimetru valet po zemi, nebo spis byt lehce nad zemi? Me se tak 3-5 centimetru vali po zemi (vepredu) a mam pocit, ze bez zvedani a pridrzovani rukama bych se pri chuzi zamotala. Ale jinak je to nadhera a ta suknice teda udela jeste kus prace, opravdu, ted teprve jsou to prave saty pro nevestu.
Odpovědět
Článek se načítá
yanulla, mne v salóne povedali, že šaty majú byť 3-5 cm nad zemou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj holky,měla jsem taky šaty z e-bay,ale už jsou to 2 "dlouhé" roky :-D :-D :-D Měla bych prosbu,neobjednala by jste mi některá něco na malého??? Šaty mi taky objednala kamarádka z diskuze,ale už jí tu dlooooouho nevídám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Na kolik vás vyšli šaty u ZIMA????
Odpovědět
Profilova fotka
už jenom 3x se vyspím a uvidím své šaty
Odpovědět
ja mam saty od Zima zo sifonu. Prala som ich tnto tyzden, ale zehlit sa to bojim. Asi to vezmem do salonu, nech to vyzehlia oni.
Odpovědět
Profilova fotka
Nikdo??? :-(
Odpovědět
zuzicek: psaly to holky i par stranek driv, tak to tam zkus najit. Jak jsem ti psala v ip, tak me 175$ :) Uz se jich nemuzu dockat... Ferinka: tak se zkus pridruzit k nekomu, kdo bude v blizke dobe objednavat.
Odpovědět
Profilova fotka
babuum (na dotaz ze str. 408, 01:19): Nejdriv jsem tam chtela nechat vsity tyl a nepouzit spodnici. Tvar byl takovy, jaky jsem chtela, ale bylo v tom hrozne vedro. Tyl + spodnice delalo zase moc velkou sukni. Takze nakonec jsem tyl odparala a nechala jen spodnici a bylo to tak akorat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte baby, neobjednavali ste nahodou niektora saty pre druzicky z ebay shopu imestore? neviem, ci sem mozem dat aj link, ale tieto su to: http://cgi.ebay.co.uk/Free-P-P-Vogue-... chcela by som vediet, ci vyzeraju tak pekne ako na obrazku a ake su kvalitne... a tiez za kolko vam asi prisli. Dakujem :-D
Odpovědět
ahojte, velmi pekne tu opisujete spolupracu so zimom...nemozete mi prosim niektora poslat do IP link na neho? neviem no na ebay najst podla mena...dakujem velmi pekne ;-)
Odpovědět
tinulkab: http://shop.ebay.com/zimolau318/m.htm...
Odpovědět
simcab: dakujem velmi prevelmi :-)
Odpovědět
za máličko ;-)
Odpovědět
pozerala som na toho zima, ale nejak som si tam nic nenasla...zvykne ten vyber aj menit? ci takto je to stabilne?
Odpovědět
tinulkab: opravdu má zimo malou nabídku,ale holky mu pošlou fotky modelů ,které si vybraly jinde a on jim pak podle toho šaty ušije.
Odpovědět
naozaj? tak o tom som nevedela, to je super :) dakujem :)
Odpovědět
Profilova fotka
tinulkab: jojo radkaja má pravdu, já mám šatky také od zima a posílala jsem obrázky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?